Какво да вземем ...(2) - на пазар в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Бирата е например на много добра цена, с 30% по евтина от кварталнатят ми магазин Метро...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Lub0 написа:Бирата е например на много добра цена, с 30% по евтина от кварталнатят ми магазин Метро...
eто това е доста важен плюс.Като бях в Канада никои от моите познати не пазаруваше оттам, явно не са знаели колко могат да спестят само от бирата.Предполагам за годишната карта се плаща нещо...преди време някои беше споменал, сега още ли е така?
...мразя мастика без айрян...
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Marginal39 написа:Ivet, ne si naqsno moito dete....:
Еййй, много обичам да ми говорят на "мойто дете". :twisted: А още повече обичам някой като дрънка уверено глупости с назидателен тон. :twisted:
Айде сега се раходи до Костко и без да казваш, че си мембер, питай как да влезнеш, за да разгледаш, евентуално пазаруваш и решиш дали да се изръсиш с 50 кинта за мембер! :twisted: Ако не ти се разхожда, обади им се по телефона, аз току-що го направих. И какво ми казаха? "Заповядайте, няма проблем, ще ви дадем фрий дей пас."

Айде, лек ден, и по-леко с обръщенията и грешното инфо! :beer:
Let it go...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

totev написа:ОК, като влезе в прословутото Костко, там какво интересно има..за гробището знаем..
Pa za mene li4no si4ko e interesno tam ...
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Lub0 написа:Всеки може да си извади карта за Коско, става точно за 5 минути, невиждам къде е проблема? Иначе Тотев, Коско си е магазин за хранителни стоки, нещо като Метро в БГ-то, за мен лично най-добрият магазин в съотношение цена/качество, явно и мене ще ме копат на паркинга, като му дойде времето :)
Mi problema e 4e kartata struva 50$ i zavisi ot platejnosposobnostta na To4ica dali tva nqma da i napravi vpe4atlenie.
Az ne sym skoro6en imigrant napr. no ako mi kajat da izbiram dali da dam za ne6to koeto ne se znae dali 6te mi haresa i o6te pove4e dali 6te polzvam 50$ nqma mnogo da se zamislq i prosto nqma da gi dam.
Ti goni6.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ivet написа:За Костко можеш да си извадиш и еднократен пас. :wink:
Ivet, osven ako ti gi vadi6 tiq pasove no da ne stane taka 4e posle da se izlojim pred 4ujdencite ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Бе човек, ти нещо... а...? :rotfl:

По-горе написах много точно и ясно, че всеки може да си вземе на място дей пас. Обадих им се преди 10 мин. по телефона и диалога беше следния:

-добър ден, аз не съм мембер, но бих искала да разгледам магазина, за да реша дали да стана мембер. Това възможно ли е?
-разбира се, заповядайте, ще ви дадем дей пас.
- а колко ще струва?
-нищо, дей паса е фрий.

за чужденците не знам, ама в момента ти се излагаш пред сънародниците. :P А и ако се напънеш малко да помислиш, ще се сетиш, че няма начин да ти искат пари за нещо, което не можеш да видиш предварително. :lol:
Let it go...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

speedy написа:
Lub0 написа:Всеки може да си извади карта за Коско, става точно за 5 минути, невиждам къде е проблема? Иначе Тотев, Коско си е магазин за хранителни стоки, нещо като Метро в БГ-то, за мен лично най-добрият магазин в съотношение цена/качество, явно и мене ще ме копат на паркинга, като му дойде времето :)
Costco си е магазин за всичко, не само за хранителни стоки. Можеш да си купиш сирене, гуми за колата, сенокосачка, кутия прах за пране с олимпийски размери, хладилник, зелка, гащи, абсолютно непотребни финтифлюшки за коледна украса и картини с маслени бои са $99.99.

Общо взето всичко е прилично качество (за картините може би само маслените бои и платното на което са нанесени).
Napylno vqrno, ot kogato izleze Costco na mnogo tuka6ni hitreci im se skapa fasona, bqha se nau4ili da ni vzimat do 10 pyti po-skypo ot tva deto pla6tat za nqkoi stoki.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ivet написа:
Marginal39 написа:Ivet, ne si naqsno moito dete....:
Еййй, много обичам да ми говорят на "мойто дете". :twisted: А още повече обичам някой като дрънка уверено глупости с назидателен тон. :twisted:
Айде сега се раходи до Костко и без да казваш, че си мембер, питай как да влезнеш, за да разгледаш, евентуално пазаруваш и решиш дали да се изръсиш с 50 кинта за мембер! :twisted: Ако не ти се разхожда, обади им се по телефона, аз току-що го направих. И какво ми казаха? "Заповядайте, няма проблем, ще ви дадем фрий дей пас."

Айде, лек ден, и по-леко с обръщенията и грешното инфо! :beer:
Mi az to4no tva napravih predi da ti obadq laf i mi kazaha 4e takyv pas ne sy6testvuva.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ivet.

Az kato malyk bqh mnogo neposlu6no dete i za tova sega si pla6tam, roditelite mi me nau4iha 4e s jena ne se spori ma koi da ti slu6a -:)
Ta prekratqvam spora s tebe, moje da ima 100 razli4ni kombinacii, napr, az zvynnah na moito Costco koeto e vyzmojno nai-izmekqrskoto Costco v Montreal a moje bi i v sveta ta moje da ne iskat da im se vla4at razni zdrani kibici, moje taq deto mi obadi informaciqta da e v M*nzis, moje da e ungarska ciganka koqto e tuk ot skoro i ne obajda mnogo dobre frenski i da ne e razbrala pravilno vyprosa mi.
Kakto & da e, ciao i Spolai ti -:)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Costco

Мнение от hullboy »

Zdravei Marginal39

Prava e Ivet v tvoito Costco ne znam no v Ottawa ima takova chudo day pass za koito iska samo da razgleda. S tozi pass obache ne moze da se pazaruva
a samo da se gleda i da reshis dali iskas da stanes member.

Zvanni v drugo Costco ako ne stava v tova koeto si zvannal.
Polititkata im bi trjbvalo da edna za tsjala Canada.
Drug e vaprosa ako ne si razbral nesto

Hullboy
Marginal39

Re: Costco

Мнение от Marginal39 »

hullboy написа:Zdravei Marginal39

Prava e Ivet v tvoito Costco ne znam no v Ottawa ima takova chudo day pass za koito iska samo da razgleda. S tozi pass obache ne moze da se pazaruva
a samo da se gleda i da reshis dali iskas da stanes member.

Zvanni v drugo Costco ako ne stava v tova koeto si zvannal.
Polititkata im bi trjbvalo da edna za tsjala Canada.
Drug e vaprosa ako ne si razbral nesto

Hullboy
Predavam se -:)
No se pak bi bilo delavera ako nqkoq stara pu6ka otide da poseti Costco za1 s To4ica za da i svetne delaverite, ina4e tq ot kade da znae koe e delavera i koe ne?
Tva sym go u4il desetiletiq i sega zna gore-dolu si4kite delaveri kade sa ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Така си го кажи - че искаш да разходиш момичето. :lol:
:beer: :beer: :beer:
Let it go...
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

ей тука ся Ивет излъга- аз звъннах моментално на гробищата(Костко)
и се опитах да проведа същия диалог - ама ядец - никой не говори български :lol: :lol: :lol:

може и на маргиналния да му се е случило :roll:
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Хаха, в нашите гробища вземат само полиглоти. :rotfl:
Веднъж на касата един черен ни каза на чист български:"Добър ден!" :shock: Мъжа ми стреснато го попита:-"Ти българин ли си?" а той:-"Не, бе, не виждаш ли, че съм черен?" :rotfl:
Let it go...
Заключено