Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от martatabs »

Някой, някъде беше писал че новите формуляри за Букурещ /Formulaire de demande générique pour le Canada-IMM 0008 & Personnes à charge additionnelles/Déclaration-IMM 0008DEP/ не можели да се попълват на компютър. Вече могат, и са направени много добре.
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Не мога да не споделя с вас, получих мейл в който ме уведомяват, 4е досието ми е на фаза медицински изследваня като чакат от мен и семейството ми резултатите от медицинските след което ще продължат обработката на досието ни. Много съм щастлива дано дойдат бързо формулярите. :party:
Аватар
GAL73
Мнения: 135
Регистриран на: Вто Мар 23, 2010 3:39 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от GAL73 »

Честито! :party:
Успехи и бързо пристигане на медицинските ,че ние сме след вас :rofl:
DCS Vienne -12.01.2011
accusé de réception -29.01.2011
интервю Виена -07.04.2011 - успешно
Bucarest-18.06.2011
Etiquettes-05.07.2011
Formulaires médicaux-24.01.2012

Покана за визи-08.05.2012
ВИЗИ-01.06.2012
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Nedelcheva, Браво. :) Ама как стават тези работи с писмата. ние с теб имахме проблем с баркодовете, а сега на теб ти пишат , а на мен нищо :( Тез хора наистина не мога да ги разбера :(
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Ами аз трябваше да обясня с какво се занимава съпруга ми и водихме кореспонденция, но мейлите им взеха да ми вращат "провалено изпращане" и пуснах запитване дали са получили обясненията ми и те ми отговориха-т.е водя активна кореспонденция с тях, те не са се сетили сами да ми пишат.И още нещо ИМАМЕ ФОРМУЛЯРИ току що ги намерих в пощенската си кутия.Сега каде трябва да се обадя да запазя час и дата.Много се радвам дано медицинските да са наред и да отиваме да се мъчим да преживеем новата криза на канадска земя!
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от azzura »

Честито, Неделчева!
Дано скоро се раздвижат нещата, защото това чакане е адски изнервящо. :)
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

Честитоооооо :party: :party: :party: , Неделчева !
Пак напомням да почерпиш Емили, която преди време ти каза да не се притесняваш за баркодовете и че всичко е наред с документите ти ;)
Айде организирайте вече чартъра :party:
Последно промяна от pavelyankov на Пон Авг 08, 2011 11:37 am, променено общо 1 път.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
kemy
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2003 12:28 pm
Местоположение: Montreal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от kemy »

Честито!! Хайде сега да повлечете крак - както се казва :D
09.08.2010- DCS

15.12.2011-Invitation visa
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от martatabs »

Хайде, Неделчева...малко да се раздвижи тази тема...нова година в Канада, това е от мен. Поздрави на Тихия.... Трябва да се видим за по :beer: .
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Честито и от мен, Неделчева :party:
Крайно време беше:) Звъниш първо в МОМ да си запазиш час и да си платиш таксата. После екскурзия до София и сте готови. И медицинските ще са наред:)
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Благодаря, скоро всички да се зарадвате с такова писамце. Сега остава всичко да е наред с изследванията.
zveti_gineva
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 9:14 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от zveti_gineva »

Здравейте и от мен! Реших да се включа в тази тема, за да разбера дали е ок да чакаш акусе 6 месеца? Ние изпратихме документите на 22.02.2011...и още нищо! Моля, помогнете с инфо, че вече нещо се притеснихме! Благодаря предварително на тези, които намерят малко време за нас!
zveti_gineva написа:Zdraveite i ot men! Re6ih da se vklu4a v tazi tema, za da razbera dali e ok da chakash akuse 6 meseca? Nie izpratihme dokumentite na 22.02.2011...i oshte nishto! Molq, pomognete s info, che veche neshto se pritesnihme! Blagodarq predvaritelno na tezi, koito namerqt malko vreme za nas!
От модератора - много моля, пишете на кирилица, следващото мнение на латиница ще бъде изтрито директно.
Anna K
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 3:37 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Anna K »

Здравейте,

Тук използвам възможността да питам тези от вас, които имат проблем с онлайн досието си и профила им все още не е активиран дали са писали до имиграционното бюро в Букурещ и ако да може ли да ми дадат повече информация?
За какъв период от време получихте отговор след като писахте и това промени ли статуса на досието Ви?
Аз писах преди няколко дни, но за момента няма никакво раздвижване и все още не виждам досието си, а получих писмото с бар кодовете още през Април 2011.
Чакането е много мъчително и исках да споделя безпокойството си!

Благодаря предварително на всеки, който отговори!
bubush82
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 6:46 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от bubush82 »

Anna K написа:Здравейте,

Тук използвам възможността да питам тези от вас, които имат проблем с онлайн досието си и профила им все още не е активиран дали са писали до имиграционното бюро в Букурещ и ако да може ли да ми дадат повече информация?
За какъв период от време получихте отговор след като писахте и това промени ли статуса на досието Ви?
Аз писах преди няколко дни, но за момента няма никакво раздвижване и все още не виждам досието си, а получих писмото с бар кодовете още през Април 2011.
Чакането е много мъчително и исках да споделя безпокойството си!

Благодаря предварително на всеки, който отговори!

Anna K - здравей , и ние сме в същото положение ! Чудехме се дали и ние да не им изпратим писмо запитване , въпреки, че в писмото с баркодове изрично пише да не ги безпокоим. Все пак ще съм ти благодарна ако ни информираш дали техният отговор съдържа позитивна новина ! Чакам ЛС - Please :)

Поздрави ,

Бубуш
Anna K
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 3:37 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Anna K »

Здравейте Бубуш,

Искам да Ви зарадвам и да Ви информирам, че получих отговор от Канадското посолство в Букурещ и те ми потвърдиха, че са получили документите ми и че досието ми е "in process". В мейла от тях бе отбелязано, че в случай на нужда от допълнителна информация ще се свържат с мен.
Проверих досието си все още не е активно в системата, но след отговора съм по-спокойна.
На запитавенто ми отговориха след около 4-5 дни.
Съветвам Ви да им пишете на следния електронен адрес:re-bucharest-immigration@international.gc.ca

Желая Ви успех и дано скоро получим медицинските , а след тях и дългоочакваните визи! : ))
Публикувай отговор