Кола за новопристигнали в Монтреал

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от myhata II »

А, така по може ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
driver
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 4:19 am
Местоположение: Montreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от driver »

Колата трябва да е сигурна
но към края на третата година започна да дава фира и да ни оставя по пътя
Бричка не съм карала никога.
без думи
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от Bistra »

А аз не разбирам за втори път днес какво казах?
3 години без ремонт за стара кола лошо ли е? Освен това аз не съм я карала. Съпругът ми не би ме оставил, камо ли да се учи дъщеря или син. Първата кола, на която се качих за съвсем самостоятелно шофиране беше чисто нова от магазина. И аз опитах да се изразя "без думи", ама не ми се отдава. Сори! :$
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
driver
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 4:19 am
Местоположение: Montreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от driver »

А аз не разбирам за втори път днес какво казах?
Там вече и господ не може да помогне...
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от succes »

Bistra написа:А аз не разбирам за втори път днес какво казах?
3 години без ремонт за стара кола лошо ли е? Освен това аз не съм я карала. Съпругът ми не би ме оставил, камо ли да се учи дъщеря или син. Първата кола, на която се качих за съвсем самостоятелно шофиране беше чисто нова от магазина. И аз опитах да се изразя "без думи", ама не ми се отдава. Сори! :$
Ако е Дженеръл Мотърс, бързо слизай от новата кола.
http://www.cnn.com/2014/07/30/opinion/s ... to-safety/"
Току виж някоя изпитана "таратайка" не би те оставила за сметка на чистак-бърсак.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от Bistra »

Tц! Mazda 5 модел 2012. Преди това имах същата 2008, но я разбих и застрахователите ми изплатиха равностойността на нова. Аз не разбирам нищо от коли, затова съм на принципа, колкото по-ново по-добре!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от newcomer »

Bistra написа:Tц! Mazda 5 модел 2012. Преди това имах същата 2008, но я разбих и застрахователите ми изплатиха равностойността на нова. Аз не разбирам нищо от коли, затова съм на принципа, колкото по-ново по-добре!
май на вас двамата с мъжо ти много не ви се отдава шофирането
единия разбил старата,другия новата
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от agent Ozo »

newcomer написа:
Bistra написа:Tц! Mazda 5 модел 2012. Преди това имах същата 2008, но я разбих и застрахователите ми изплатиха равностойността на нова. Аз не разбирам нищо от коли, затова съм на принципа, колкото по-ново по-добре!
май на вас двамата с мъжо ти много не ви се отдава шофирането
единия разбил старата,другия новата
Безуспешен опит да се хвърли сянка на съмнение върху изключителността на Щерю.
Със сигурност Щеря си стоял на стопа или светофара и някой бунак го е натресъл отзад. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от Bistra »

На теб, пък какво ти бърка там дето слънце не огрява Щврю? :devil:
Станалото-станало! На всеки може да се случи. Нали е жив и нищо му няма, това е важното!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от myhata II »

Да е жив и здрав разбира се и ти също ! :y:
Ама ми стана интересно на теб и на Щеря колко ви беше застраховката и каква стана след катастрофите ?
Благодаря ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от Bistra »

Нямаше почти промяна. Сега нямам време да ровя по бумагите, ама ще погледна довечера и ще ти кажа. Аз имам 2 катастрофи в актива си, междувпрочем. Явно съм по-зле от него, все пак :rofl: , но с по-силен ангел хранител. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от Joya »

Въпрос в тази връзка, някъде бях чела, че ако купиш кола на старои в следващият един - три месеца (не помня точният период) се появи проблем за който собственика не е уведомил, може да си искаш парите обратно. Има ли нещо такова ?
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от ivalin »

Joya написа:Въпрос в тази връзка, някъде бях чела, че ако купиш кола на старои в следващият един - три месеца (не помня точният период) се появи проблем за който собственика не е уведомил, може да си искаш парите обратно. Има ли нещо такова ?
:rofl: За някои може и да може, ама ти се приготви за студената вода, че тя ти е сигурна! :lol: Тука много неща се разправят, но между тях и действителността има планина разлика.... :!:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от Bistra »

Joya написа:Въпрос в тази връзка, някъде бях чела, че ако купиш кола на старои в следващият един - три месеца (не помня точният период) се появи проблем за който собственика не е уведомил, може да си искаш парите обратно. Има ли нещо такова ?
Е, как би станала тази работа, ако собственикът е частно лице? Би ми било интересно да узная. :^)
Моят амиго (онзи с джунглата) ми разказа преди няколко дни, че си продал старата кола на приятел. Направили прехвърлянето. Той собственоръчно му завил номера...без приятелят да му брои парите. Днес чакаме плащане, утре, тц! Впоследствие разбрал, че въпросният "приятел" си купувал друга кола, като даже използувал онази на амигото за даунпеймънт...Сега си чака парите. :sweat: С този пример исках да покажа, че недобросъвестността би могло да е двустранна.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от yahoo »

Може да си говорим каквото ни изнася, но въпреки че такива коли са повече за скрап отколкото за поредна препродажба заради цената могат да бъдат от полза за новопристигнал в краткосрочен план (ако не са вече за основен ремонт). И моята първа кола тук уж беше много запазена 10г. Тойота, но за $4000 от дилър плюс прехвърлянето и в последствие два по-сериозни ремонта излезе двойно. За двете години които съм я карал докато я скрапирам беше равностойно да си наема чисто нова.
Публикувай отговор