Може ли такава простащина (Сране)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kan_Tangra »

eva-vet-eva написа:Майтапа на страна, аз ако седна на гърнето, оная ми работа опира от вътрешната страна на гърнето. Не са за мене тия работи.
:D Kan_Tangra, просто от любопитство: А голямата работа как я вършиш? Прав според мен не става.(Женско съм, не ги разбирам тия работи.)
Иначе на дребния(7год) отдавна съм му купила 1 сгъваема пластмасова седалка,че няма случай да идем на ресторант и да не се запише в тоалетната накрая. Лошото е, че вече му е малка. Идеи къде да намеря по-голяма?
... както вече казах ... Клекнал!
Или ти не правиш разлика между седнал и клекнал?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kan_Tangra »

IRA написа:
Kan_Tangra написа:Аз от почти 20 години насам, си вдигам капака и дъската, стъпвам си отгоре като пич и си клякам.
Отначало в офиса като гледат одолу "няма крака" и блъскат вратата с всичка сила да влязат. Малко по малко се научиха и вече не блъскат по вратата. ;)
Да, гимнастика е малко. Но никога не съм бил от "инвалидите" (да чукна на дърво).
Тоя навик ми е останал от "1то студентство" и казармата ... :$

И аз им се чудя на хората, дето сядат където сварят.
За тази методика имаше един случай с колежка на баща ми. Тя жената така правела ,ама да седне да се хлъзне, та паднала, ама успяла и да натроши пластмасовата седалка и да и се набият парчетата в задните части -> в Пирогов да ги вадят :rofl:

Тая тема ме потресе.Интересно,че мъжката част е най активна в следенето какво става при съседчето по тоалетна. :rofl:
optics има снимки за всичко :rofl:
В САЩ , в Канада не съм попадала, имат едни специални хартийки с формата на тоалетната чиния , слагаш ги и сядаш. В Германия съм попадала на препарат закачен отстрани на тоалетната , с кърпичка забързваш и сядаш. Иначе не виждам какъв е толкова проблема да забършеш с кърпичка,наредиш малко хартийки и да седнеш, с това чекнене може и да се пребиете.
Както вече казах не съм от инвалидите. Спортувам почти всеки ден. Мога да правя и много по-сложни упражнения. А и гъза не ми тежи толкова, че да строши тоалетната. ... :rofl: Дори да е идеално чисто, пак си предпочитам така. Физически усилието и неудобството са същите, само че както вече се каза е по-здравословно, пък и остава по-чисто накрая. Хайде да не навлизам в подробности. Не всеки се бръсне отзад ... :D
А и не бих стъпил на пластмасовата дъска. Все пак другите хора седят там на гол д. Вдигам я и стъпвам на порцелана. Така няма какво да се счупи.
Като остарея и от мързел се вкоачаня и ме хване артрита, тогава ще мисля нови методи ... ;)
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от kiro »

Kan_Tangra написа:
Ами то и доста гейове има в някои държави. Що да не пикаят седнали.
И що реши пък, че гейовете пикаят седнали? Щото като жените не могат прави?? Като гей мога да ти гарантирам, че не пикаят седнали
Bulgayrian
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Bistra »

Kan_Tangra написа: Вдигам я и стъпвам на порцелана. Така няма какво да се счупи.
Като остарея и от мързел се вкоачаня и ме хване артрита, тогава ще мисля нови методи ... ;)
Значи, и аз да се изкажа... Не се заблуждавай, че не може да се счупи! Един колега на майка ми вече успя да го направи...Мани, ами после трябваше да обяснява на екипа по спешна помощ в Пирогов, какво му е нарязало д-то... :lol: Та дъска покрита с тоалетна хартия е за предпочитане! И без това в самолетите има знак да не се качваш отгоре на тоалетната чиния. :!:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от MrGeek »

Хахахаха, темата кърти мивки, чучурки, фаянс и тоалетни чинии! :D :rofl:

ПП. Абе Тангра, не си ли се замислял, че все пак тоалетните нормално не са проектирани да издържат натоварването, на което ги подлагаш? :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
7George
Мнения: 9668
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от 7George »

Да бе, не се ли сещате да си постелете седалката с хартия, салфетки.. айде да научите нещо от форума пак. :) Хан Тангра - не се ли пръскаш като целиш водата отвисокото... :D

Ако пък знаете какви мръсни работни дрехи и маратонки се перат в тия общи перални.. ще си намерите собствена по-бързо. За добро или зло, всички пърдим на една планета, и ако не усещаме нещо, значи сме ОК и достатъчно далеч от него. Всичко е относително и въпрос на внушение.

В Париж, в основата на триумфалната арка, има тоалетна дето си самопочиства или застила дъската след всеки човек.
Последно промяна от 7George на Вто Авг 06, 2013 9:42 pm, променено общо 2 пъти.
Embrace your climate change!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от ablood »

Основната разлика между тоалетните от $60 и 600 е в качеството / здравината на керамиката. Въпрос на време е клечащият да уцели пукната такава и да си разпори интимностите от мързел да избърше дъската.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от grozdan »

Истинския мъж не ходи по голяма нужда! Той само пърди!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от pumpy »

kiro написа:
Kan_Tangra написа:
Ами то и доста гейове има в някои държави. Що да не пикаят седнали.
И що реши пък, че гейовете пикаят седнали? Щото като жените не могат прави?? Като гей мога да ти гарантирам, че не пикаят седнали
Доколкото си спомням от биология в 9-ти клас, човека има около 5 литра кръв. Когато са му повечко мускулите и по-дългичка уретрата, не остава особено много кръв да захранва онова сиво вещество в кратуната и "човек" стига до едни безумни заключения....
Аз не се смятам за гей, но и не пикая прав, особено в северна Америка, където тоалетните са пълни с вода, по неясни за мен причини. За съжаление обаче, последната се разпръсква много успешно навсякъде ако съм прав. Да не говорим, че съм елиминирал проблема с това дали дъската е пусната или вдигната вкъщи от години - тя винаги си стои пусната. Според мен писоара му е майката и един ден, когато си построя къща ще си обзаведа тоалетната с един. Дотогава ще си сядам като мъж на тоалетната (става въпрос за вкъщи) и ще си мисля защо само на гейовете им е присъщо да сядат по тоалетните ???
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

В тоя ред на мисли и стария виц:
-- Как може да се забременее от тоалетна седалка ?
-- Ако предният още не е станал...
:D
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от IRA »

Bistra написа:
Kan_Tangra написа: Вдигам я и стъпвам на порцелана. Така няма какво да се счупи.
Като остарея и от мързел се вкоачаня и ме хване артрита, тогава ще мисля нови методи ... ;)
Значи, и аз да се изкажа... Не се заблуждавай, че не може да се счупи! Един колега на майка ми вече успя да го направи...Мани, ами после трябваше да обяснява на екипа по спешна помощ в Пирогов, какво му е нарязало д-то... :lol: Та дъска покрита с тоалетна хартия е за предпочитане! И без това в самолетите има знак да не се качваш отгоре на тоалетната чиния. :!:
Бистра , майка ти дa не е работила в Софпроект. Аз спомнах за подобен случай за колажка на баща ми.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Daisy2
Мнения: 504
Регистриран на: Съб Юли 28, 2012 3:54 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Daisy2 »

Joya, вярно е, че момичетата са специални :) - ще се научи да не сяда, когато вече е достатъчно висока. Живи и здрави, и успех!
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от agent Ozo »

Всичко е въпрос на внушение, както казва 7Георги. Аз, например, нямам проблеми със сядането на тоалетната чиния, защото си представям, че всички ползвали я преди мен са били или маниакално гнусливи или с много големи "паламарки" и са стъпвали върху порцелана. :)
За изминалия половин век нито болест някаква съм прихванал, нито пък ми се е изприщил задника или нещо подобно.

Смешно е когато личните внушения и фобии се представят едва ли не като обществени правила и нагласи. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Joya »

Не мога да спра да се смея.
Ама многоо ви благодаря, в този отпускарски сезон, с намалено количество работа, определено скуката избяга.
grozdan написа:Истинския мъж не ходи по голяма нужда! Той само пърди!
:rofl:
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kpetrov »

grozdan написа:Истинския мъж не ходи по голяма нужда! Той само пърди!
Може ли такива глупости сега... Истинският мъж никога не пърди! Той само освобождава напрежението!
Таш...ка на страна, я да преброим гнусливите и да задълбаем в темата! Та, кой може да си изяде сандвича в обществена тоалетна?
Публикувай отговор