Среща в Русе!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

бройте ме... :)
като се уточни мястото ще допълня за колко човека става въпрос, но един със сигурност :y:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Привет!
Идеята беше точно такава, само че аз закъснях с писането тук. Значи мисля в петък най-късно да запазим маса за неделя-19 юни за 16 часа. В най-лошия случай ще стане по телефона. Ще ви очалваме! Ще ни се да се получи една много хубава и ползотворна среща! Ако имате възможност, пишете, за да знам ориентировъчно за колко човека да запазя места!
Поздрави от нас и до неделя!!! :y:
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Опс, забравих да уточня, че МЯСТОТО е нашето, където най-често сме се събирали-бившето бистро "Приятели"(поневе смени собствениците и не знам сега как се казва, но го знаят всички така). Намира се до клиника "Ескулап" в Родина. Забележино е отдалеч. Това е инфо за тези, които не го знаят!
Поздрави отново!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Успях сега да запазя места за неделя!Заведението ще ни очаква :) Ще бъдем под две шатри ;) В 16 ч ще сме там!резервацията е на мое име :)
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
jamesdean
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Май 27, 2011 10:18 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от jamesdean »

Здравейте,
Ние сме нови във форума. Ще има ли пак организирани срещи в Русе. Ще се радваме да се запознаем с нови приятели и да сподели и обменим информация. Моля пишете ни.
Благодаря!
bossa nova
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 4:55 pm
Местоположение: България

Re: Среща в Русе!

Мнение от bossa nova »

jamesdean написа:Здравейте,
Ние сме нови във форума. Ще има ли пак организирани срещи в Русе. Ще се радваме да се запознаем с нови приятели и да сподели и обменим информация. Моля пишете ни.
Благодаря!
Привет семейство! :hai:
Когато има организирани срещи в Русе,в тази подтема се дискутира удобното време за русенци и се срещаме!
За ваше улеснение,можете да се абонирате за самата тема,така ще получавате инфо на пощата си когато се пише тук!
Поздравления за решението относно емиграция което сте взели! :y:
Предполагам че като поотминат горещините ,можем пак да направим поредното събиране?! :)
Прохладен ден на всички съфорумци желая! :wasntme:
" - Това е невъзможно - казала Причината. - Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът. - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата. "
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

точно в отпускарския сезон трудно, но на 24.07. неделя следобяд може по една :drinks: студена бира
за после незная засега... 8)
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
Аватар
borotoni
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Фев 22, 2011 9:07 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от borotoni »

Здр на всички ще има ли скоро среща в Русе ? Бихме искали да се присъединим :)
[Първи урок по френски -28.07.2011г.
DCS- Виена - 20.09.2011 г.
Получени във Виена-26.09.2011г.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Привет!Сезонът наистина е отпускарски и трудно бихме се събрали всички.Но колкото и да сме,все ще е полезно.За неделя сме навити за по бира,въпреки че аз съм на работа от 19ч.А новите попълнения са добре дошли.Ще ги интегрираме в нашето общество и ще ги посветим в тайните на процедурата.Само да измислим място с климатик и за пушачи :) . Поздрави от Сандански!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

:drinks: един за! задължително обаче с климатик... :super:
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
celicata
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 6:58 am
Местоположение: Gatineau / Ottawa

Re: Среща в Русе!

Мнение от celicata »

ние ще бъдем на море и за съжаление няма да успеем да присъстваме, но като гледам има доста нови кандидати така че може и да се получи сбирката :)
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от Ninushevi »

Сладури тук нета ни е много зле и много трудно имаме връзка,но искаме да се похвалим ,яе имаме официално ОК на медицинските.Голямо чакане падна ,но вече сме на последната права :))) В петък като се върнем в Русе ще отговорим и пишем на всички.
ПОЗДРАВИ ОТ НАС!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: Среща в Русе!

Мнение от Phill »

Ето го и чичо Фильо! :)
Чета тука и съжалявам само за едно - не мога да присъствам. Аз вече съм от другата страна на линията - така да се кажа, аз съм от успелите, но както при секса - романтиката и тръпката е преди да постигнеш успеха. После нещата стават сложни...
Думата ми беше за срещите - събирайте се, радвайте се заедно, надявайте се заедно. После ще ви бъде безкрайно приятно да се връщате назад към тези дни. Аз например бих искал да се върна на онзи пикник на Басарбово с онези хора, в онова време ... ех, спомени...
Айде, пийте по една бира и заради нас, а ние пък по Коледа ще пием бира Molson с Нинушеви, надявам се! :)

п.с. Нинушев, за Заговезни ще ти донеса най-големия US пуяк, който може да се намери! ;)

п.п.с За новите - моля ви не ме питайте за канадската процедура. Първо ние не минахме по нея и второ, още докато вървяхме по канадската процедура регламента се промени. Нека няма сърдити - аз наистина нямам представа, каква е процедурата в момента.
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
fandjo
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 12:59 pm
Местоположение: вече в Монреал
Обратна връзка:

Re: Среща в Русе!

Мнение от fandjo »

все още няма предложения за заведение? :!:
Неделята идва... :sweat: жега е... имаше едно ресторантче "Чинчила".. утре ще мина да видя дали работи и има ли климатик.
“I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots.” Albert Einstein
kornelia_g
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 12:35 am

Re: Среща в Русе!

Мнение от kornelia_g »

Здравейте! И ние сме нови и сега тепърва започваме с проучването на процедурата, с френския и т.н. Ще следя за среща, дано успеем да дойдем.
Публикувай отговор