До Монреал и..........

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Blue Passion shto se morish da otgovariash na glupavi komentari.Na men predpolagam i na drugi razkaza ti mi beshe mnogo interesen.
Аватар
mariane
Мнения: 258
Регистриран на: Съб Апр 10, 2004 10:57 pm

Мнение от mariane »

IRA написа:Blue Passion shto se morish da otgovariash na glupavi komentari.Na men predpolagam i na drugi razkaza ti mi beshe mnogo interesen.
Merci za komplimenta :lol: az miclia 4e vceki moje da ce izkaje bez da bade zakleimen kato glypak, no mojebi barkam. Ima temi koito dopadat na 4ovek x drygi na y cviat pactar ma da ce polzvat takiva izrazi mi cmiatam 4e e obidno.
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

...
Последно промяна от Blue Passion на Съб Май 01, 2004 3:46 pm, променено общо 1 път.
Аватар
mariane
Мнения: 258
Регистриран на: Съб Апр 10, 2004 10:57 pm

Мнение от mariane »

Ok caglacna i merci za pojelaniata az cashto ti pojelavam ycpex na teb , na caprygata a i na Kir4o (miclia) . Е лекa ve4er ot men
eiliev
Мнения: 94
Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 6:27 pm
Местоположение: София

Моля

Мнение от eiliev »

Аз се чудя на Мариане не може да пише на български било то и с латински букви, а се опитва да прави забележки на хората направили си усилия да напишат нещо което да е в полза на другите кандидат-имигранти.
Ще ме извиняваш Мариане, но правиш много лошо впечатление със вечната си контра. Човек помага ако иска, който не иска да си мълчи и да не критикува само заради самото критикуване, нали така :?: :?:
Не ми е в кръвта да правя забележки на непознати хора, но сега ми се налага заради некоректното ти отношение към Blue Passion И другите които сме в процес на имиграция. И пиши "конвенционално" ако искаш да ти се четят постингите. Ако ли не пак ще бъдеш вечна контра.
Айде успехи
10.03.2004 Изпращане DCS в Париж
02.04.2004 Потвърждение за получаване DCS
24.04.2004 Покана за Интервю в Париж
19.05.2004 Интервю в Париж---- CSQ 2 броя
10.06.2004 Изпращане--Федерална процедура
15.06.2004 Потвърждение за получаване
Аватар
mariane
Мнения: 258
Регистриран на: Съб Апр 10, 2004 10:57 pm

Re: Моля

Мнение от mariane »

eiliev написа:Аз се чудя на Мариане не може да пише на български било то и с латински букви, а се опитва да прави забележки на хората направили си усилия да напишат нещо което да е в полза на другите кандидат-имигранти.
Ще ме извиняваш Мариане, но правиш много лошо впечатление със вечната си контра. Човек помага ако иска, който не иска да си мълчи и да не критикува само заради самото критикуване, нали така :?: :?:
Не ми е в кръвта да правя забележки на непознати хора, но сега ми се налага заради некоректното ти отношение към Blue Passion И другите които сме в процес на имиграция. И пиши "конвенционално" ако искаш да ти се четят постингите. Ако ли не пак ще бъдеш вечна контра.
Айде успехи
Gocpodine cmiatam 4e ne e otpolza na nikoi da ce podigravame na kebekarite viarno negovoriat cavcem 4ict frencki no c vremeto 4ovek po4va da govori dori kato tiax li4no az bix narekla ezika amerikancki frencki :lol: e ta moia cavet kam vci4ko kandidat emigranti e y4ete fr ang. zashtoto shte vi triabvat. Poznavam xora koito ca tyk ot docta vreme i ce kebekarite cam im vinovni tova ne vodi do icpex i profecionalna realizacia.
pp ne kritikyvam no ce vbeciavam na izrazi ot corta kebekyak procto cmiatam 4e vaprocnite ca priatni i otziv4ivi xora i triabva da gi yvajavame a ne da gi zakleimiavame kato kebekyak.
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Мариане.... заради теб заключвам темата, когато си промениш тона, ще я отключа.
Мисля, че дължиш извинения на форумците...

пп. Blue Passion :wink:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Заключено