Ще ви допуснат ли във Федерална Канада ако ...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Hristova
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 2:59 am
Местоположение: Vancouver

Federalna Kanada

Мнение от Hristova »

E, колеги! Уви, Българинът си е такъв, където и да се намира по света! Аз зададох само един въпрос, чудя се какво ли би се случило ако се беше изразило сериозно намерение?
Нека приключим с този злонамерен тон сега и да започнем новата година както подобава!
Дръжте се нормално и не се нахвърляйте излишно срещу непознати!
И калявайте нервите!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Re: Federalna Kanada

Мнение от Ivet »

Hristova написа:E, колеги! Уви, Българинът си е такъв, където и да се намира по света! Аз зададох само един въпрос, чудя се какво ли би се случило ако се беше изразило сериозно намерение?
Нека приключим с този злонамерен тон сега и да започнем новата година както подобава!
Дръжте се нормално и не се нахвърляйте излишно срещу непознати!
И калявайте нервите!
:shock: Баси! Колеги! Калявайте си нервите! Сега! И внимавайте с непознатите и злонамерения тон, че някой е размахал пак показалката! И си скрийте бележниците, че със забележки не можете да минете във втори клас!:lol:
Let it go...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Христова май само аз и още един двама от взелите отношение по темата се държим нормално,останалите са оперирани от чувството за хумор :D .Предполагам си го разбрала и не си се обидила от офертата ми :D Весели празници и на теб.
foxxbatter

Re: Canada

Мнение от foxxbatter »

MrGeek написа:
hullboy написа:...
Nie koito chakahme po 4 godini za federalna Canada izpalnihme finansovite iziskvanja, uchehme angliiski do poslednia den sme sigurno njakakvi ludi v tehnite ochi.
...
Моята процедура мина за три години и половина, ама иначе всичко останало се припокрива, вкл. и за принадлежността към психиатрията. ;) :lol: :beer: :beer:
:rotfl: :mrgreen: :rotfl: :mrgreen: Гийк ...пак ме цитираш преди мен...направо не може така...
bravo

Мнение от bravo »

PTICHENCE
MAHNI SE OT PATIA
MINAVA KOLA
foxxbatter

Re: Canada

Мнение от foxxbatter »

hullboy написа:Za Canada stava dobre po kasno sled 5 god. da kazem kato si kupis kasta, kola, pochnes da plastas danatsi, detsata ti i te po tozi pat.
:D :mrgreen: :dent: Баси не знаех, че съм такс-екземпт първите пет години :wink:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Ivet написа:Кримон, сега ти пък кво си е :x ? Кво толкова, Квебек, та Квебек! Голема работа! Ми село си е! И на някакъв странен диалект говорите! Ама имате готини заведенийца в Мон, за зимата са върха! :lol: Айде, нова година идва! Весели се! И да изпуши някой и за мен една цигара на закрито, че у градО не може! Ние сме изискани!:lol:
Иветче, объркала си се нещо, не съм се намръщила, ами се смея с глас на глупостите на мосю Гийк. Ако става въпрос за село, Отава е такова, а Монреал е градО, затова са ти аресали заведенията :wink: Иначе ние не говорим на странен диалект, говорим си български :lol:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

krimon написа:Иветче, объркала си се нещо, не съм се намръщила, ами се смея с глас на глупостите на мосю Гийк. Ако става въпрос за село, Отава е такова, а Монреал е градО, затова са ти аресали заведенията :wink: Иначе ние не говорим на странен диалект, говорим си български :lol:
Уважаема кримонке, аз съм си глупав по рождение, но това не е болка за умиране. Обаче реалностите показват, че в тънката шегичка, която беше предназначена най-вече за господина Балкански, всеки трезвомислещ може да съзре зрънцето на една дори вече твърде изтъркана истина.
Или може би не е вярно, че цяла партия е провъзгласила за своя основна цел отцепването на една провинция, чието име нарочно няма да спомена, за да не отприщя отново огромна вълна на недоволство.
:lol: :rotfl: :beer: :beer:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Уважаеми Гикче, :)
не си тъп по рождение,
а само си програмист :twisted:

айде, здраво :beer: :beer:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

krimon написа:...
а само си програмист :twisted:
...
Мне, отново не позна. Изобщо не съм програмист. Професията ми е малко по-друга, но за съжаление не знам как се изписва на френски. :lol: :beer: :beer:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

те това е то, френският е проблемът 8)

програмист не е професия, а дагноза, драги ми Гийк :wink:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

krimon написа:те това е то, френският е проблемът 8)

програмист не е професия, а дагноза, драги ми Гийк :wink:
Няма начин да не е френския. Е, наистина съжалявам, аз щом на български не можах да те убедя, че не съм програмист, просто няма как да се възползвам от услугите на френския. :lol: :rotfl: :beer: :beer: :beer:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

само те е страх 8)
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

krimon написа:Ако става въпрос за село, Отава е такова, а Монреал е градО, затова са ти аресали заведенията :wink: :lol:
Ма молим ти се сега, ние малко столица го раздаваме! :lol: И кви сме лъскави! И лалета си имаме! Амаха! Нема сега да се обиждаме! И земи да я отпуснеш малко тая зхапка, че ще строшиш некой зъб! :P :lol:
:beer: :beer: :beer:
Let it go...
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Ама аз нямам никакви зъби, Ивет :shock:
Аз само бръмча, като оса :lol:
Бъзззззззззззз, пази се !
Заключено