здравейте

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор

Доволни ли сте от Канда и с какво ?

1.доволлен/a от ..............
33
77%
2.не доволен/а от.........
10
23%
 
Общо гласове: 43
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: здравейте

Мнение от Nick(olov) »

Да,ама бензина там е доларче.А за застраховтите да не говорим :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: а пък ако взимаш и над 100К ейхееееееееей :D :D :D :D
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: здравейте

Мнение от Rall »

blaster написа:Туй момченце под американското знаме ми оправи настроението тая вечер :D :D :D
Ще си налея една ракийка в негова чест :beers:
Туй не е знаме а сламка и некой отдавна е осмукал каквото е имало в тая кратуна... наздраве от мене.
Dead Eyes See No Future
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: здравейте

Мнение от Omega3 »

Най накрая си обяснявам защо Калафорнията беше щатьт най ударен от кризата и ни показваха изнесени десетки хора на палатки покрай Сакраменто. Нищо лично калафорниец, ама то така става като ангажират Сулю и Пулю на големи заплати.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: здравейте

Мнение от roumensp »

Californian, толкова ли няма американски форуми за тролене, та още продължаваш да се излагаш тука ?
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: здравейте

Мнение от Californian »

speedy написа:
Californian написа: За пореден път се досещам защо в Канада ще стъпа след 3тото произшествие :x
Кой са първите две произшествия?
1вата световна и така нататък :rofl:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: здравейте

Мнение от MrGeek »

roumensp написа:Californian, толкова ли няма американски форуми за тролене, та още продължаваш да се излагаш тука ?
Мислиш ли, че там са го търпяли повече от един ден с писането на подобни глупости? Всъщност оказва се, че тук май сме доста по-толерантни. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: здравейте

Мнение от roumensp »

MrGeek написа:
roumensp написа:Californian, толкова ли няма американски форуми за тролене, та още продължаваш да се излагаш тука ?
Мислиш ли, че там са го търпяли повече от един ден с писането на подобни глупости? Всъщност оказва се, че тук май сме доста по-толерантни. :D
За теб не знам, ама мойта толерантност към измишльотини, написани от един необразован комплексар, почва да се изчерпва.

Трябва верно да си най-големият комплексар, за да си сложиш такъв ник, снимка пред US-знамето и да се наричаш "Американец" след като си живял само 2 години в Щатите.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: здравейте

Мнение от MrGeek »

roumensp написа:Трябва верно да си най-големият комплексар, за да си сложиш такъв ник, снимка пред US-знамето и да се наричаш "Американец" след като си живял само 2 години в Щатите.
Ти много го надцени. Този образ е в щатите само от няколко месеца. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: здравейте

Мнение от Bistra »

Поне е веселяк.Ако и това, което твърди е и истина, още по-добре за него. :y:
Момчета, я по-бодро го дайте!Май имате нужда някой да ви подари по един аквариум с рибки. Мен лично гледката на плуващи рибки много ме успокоява. :)
Имаме няколко приятелски семейства в Щатите и всичките се оплакват.Ще ми се да вярвам, че поне на един всичко му е наред.Дай Боже!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: здравейте

Мнение от roumensp »

Bistra написа:Поне е веселяк.Ако и това, което твърди е и истина, още по-добре за него. :y:
Момчета, я по-бодро го дайте!Май имате нужда някой да ви подари по един аквариум с рибки. Мен лично гледката на плуващи рибки много ме успокоява. :)
Имаме няколко приятелски семейства в Щатите и всичките се оплакват.Ще ми се да вярвам, че поне на един всичко му е наред.Дай Боже!
Накои хора от тоя форум, вкл. и аз, са живели много по-дълго от него в Щатите и знаем, че някои от нещата дето пише са безсмислици.

Ето ти поредната му глупост:
Californian написа:смяна масло - 40-50долара месечно
Толкова ще е, ако човек изминава по 5-6,000 километра всеки месец и си сменя маслото всеки 3-4 седмици.

Освен че пише глупости, мненията му са извън всякакъв контекст - когато някои питай как е в Канада, хич не го интересува как е в Калифорния. Лично аз споделям неговото мнение, че Щатите предлагат повече възможности от Канада, но за разлика от него не го повтарям във всяка тема.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: здравейте

Мнение от John Smith »

roumensp написа:Толкова ще е, ако човек изминава по 5-6,000 километра всеки месец и си сменя маслото всеки 3-4 седмици.
Естествено, да не кажа дори към 10000km. Ако минава 5000km/месец, това са по 250km за всеки работен ден, т.е. много вероятно маршрута включва магистрала. Когато се кара на дълги разстояния, не е необходимо маслото да се сменя на 5000km. На 5000km се сменя при тежък режим на експлоатация - къси пътувания, доставки, тежък товар, бавен градски трафик, студен старт, off-road, теглене на ремарке, прекалено горещ климат и т.н. Ама той "калифорниеца" няма от къде да го знае. За него е проблем подкарването на запетайката, че камо ли нещо по-сложно. :fubar:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: здравейте

Мнение от myhata II »

Е откъде да знаеш ти сега че некой хора за 25 кинта и масло и филтър сменят и му дават на това масло 5000 км пробег
Маслото е Кастрол– наливно
Аз лично на моя Шев на 3000 го сменям,за стар двигател е добре по честа смяна
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: здравейте

Мнение от John Smith »

Какъв е този стар двигател, който върти myhata II - уреден държавен служител?
Ти да не мислиш, че повечето хора си купуват маслото на шотчета по 50 грама? Естествено, че маслата по сервизите са наливни. Даже мога да ти кажа и колко струват на литър на едро. $25 съвсем спокойно покриват 4L минерално масло, евтин филтър от типа на Motomaster и 15-те минути труд. Въпреки всичко, само много гладни сервизи слизат толкова ниско с цената.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: здравейте

Мнение от myhata II »

Ми не са гладни,толкова си му е цената ,аз моето Шеви за нищо не го сменям,то е куче и то американско :rock:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: здравейте

Мнение от John Smith »

myhata II, толкова е цената около Торонто за смяна с най-евтино масло + най-евтин филтър. За тази цена гаражчето не пипа нищо друго, освен капачката на маслото, щеката и филтъра. Едва ли е тайна за някого, който живее наоколо.
Последно промяна от John Smith на Сря Мар 16, 2011 12:19 pm, променено общо 2 пъти.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Публикувай отговор