Културен живот

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Lyuba
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 11:39 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Lyuba »

Здравейте! Аз успях да взема 2 билета за втората дата на 28 ноемвр. Бях към 10 без 15 в РоклендСентър, билетрито на Ла Бе. Едно момиче раздаваше купони с номерца за опашката, която бяха преместили отзад, в покрития паркинг. Преди мен имаше ок. 100 човека, изглеждаше почти невъзможно. Но след като обявиха, че билетите за първия концерт са свършили, опашката доста оредя - почти наполовина. Аз все още не се отказвах! Надеждата ни беше, че ще има втора дата за концерт, но не вярвахме, че билети ще се продават веднага! Обявиха втори концерт. Билети продължиха да се продават.
Аз успях да взема два сингълс билета към 12ч. Шанса ми беше тази втора дата. Иначе не знам... А на опашката наистина имаше хора от 18ч миналата вечер...Всички местни младежи коментираха, че това е лудост. Попитах някои от тях, кой е най-добрия начин да се снабдиш с билети, никой не знаеше! Почти през цялото време сайта на Адмишън беше блокиран, по телефона - абсурд да се свържеш.За мен това беше най-сигурния начин - на ръка и в някой затънтен магазин ЛаБе, където да се надяваш, че няма да има много хора.
Последно промяна от Lyuba на Нед Мар 20, 2005 11:21 am, променено общо 2 пъти.
Lyuba
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 11:39 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Lyuba »

...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Браво Lyuba.Ти си нашата гордост. :thumbsup:
Колко ги взе на ръка? Аз по инетернет ги гледаях по 300 (тия от 50) :shock: и то вчера към 11ч. сутринта . Егати черният пазар :twisted: .
Lyuba
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 10, 2005 11:39 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Lyuba »

Не, бе, Ира, билетите ги взех от касата, не втора ръка,/но постинга ми нещо съм го объркала и не се разбира много добре/. За 50 дол.Не са на много хубави места - зад сцената са, но поне сме вътре :lol:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

E честито пак.Благородно ти завижадам :lol:
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Абе тия хора наистина са луди! за 29 минути изкупили билетите! Мен сайта ме пусна по някое време, ама ядец!
Поне видях, че за Сантана има още билети...И без това аз Ю2 ги научих покрай мъжа ми - нема оправия с различните музиклни вкусове! Лично мен хич не ме е яд! :wink:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ти пък ако мислиш че ние не сме с различни,той с неговата Пантера направо ми бърка в мозък :evil:
Между другото айде да се оранизираме на накой концерт да ходим бре.Аз за Сантана съм навита,но на опера - тц.
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Аз предлагам 9та симфония! Както предрекох - билетите по 20 долара са свършили - те са за млади като мен - под 34 години!!! :twisted:
Сара е виновна! Обаче има от по 30 кинта - казвайте кой ще идва, че се нервирам вече! И тези билети ще свършат!
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Elia написа:...Поне видях, че за Сантана има още билети...
Сантана го гледайте непременно. Миналато лято бях на концерта му в наше село и беше голям купон!! 8)
Obey gravity ... It's the law!
Заключено