Голям проблем...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
alexabg1
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Авг 17, 2006 1:59 pm
Местоположение: Toronto

Re: Голям проблем...

Мнение от alexabg1 »

Моля не дублирайте мнения и теми!
Модератор
panchita
Мнения: 52
Регистриран на: Пет Юни 22, 2007 4:18 am
Местоположение: Montreal

Re: Голям проблем...

Мнение от panchita »

alexabg1 написа:Пуснахме документитеееее :party: :party: :party: !!! Сега само остава да чакаме. Притеснява ме да не би да и откажат. Тя е на 64 години, пенсионерка... Да не и откажат? Някой, нещо :sweat:??? kill_u, на майка са и искали 23 лева за отиване, а за връщането ще си плати при доставката, предполагам около двайсетина пари пак. Но много ти благодаря, че ме насочи към Спиди :handshake: .

Здравейте, бихте ли споделили как получихте паспорта обратно. Спиди не предлагат услугата предплатено връщане. Как ви върнаха документите от Букурещ? Ще свърши ли работа едно писмо с молба документите ми да бъдат върнати с конкретна куриерска фирма за сметка на получател, т.е моя?
Sliven
Мнения: 135
Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 6:47 am

Re: Голям проблем...

Мнение от Sliven »

Да, ще свърши работа такова писмо, Panchita.
Посъветвани от съфорумци, точно така постъпиха майка ми (59 год., не е пенсионерка все още) и сестра ми (31 год. , неомъжена) като си пращаха паспортите за туристически визи.
Приложиха писмо, в което молят пасротите да им се върнат с официалния партньор на Спиди в Румъния- TRANSBALKANGROOUP.
Точно 10 дни след изпращането на паспортите си ги получиха с визи. :D

Ето какво писахме в писмото:

15 February, 2010

[b]RE: SPEEDY courier services[/b]

To Whom It May Concern:


Dear Sir or Madam:
We are writing to inform you that we sent our passports using the services of SPEEDY, on 15 Феб., 2010. We would like you to return the passports using the services of TRANSBALKAN GROUP, the official partner of Speedy in Romania.
Thank you in advance.

Sincerely,

Подпис
panchita
Мнения: 52
Регистриран на: Пет Юни 22, 2007 4:18 am
Местоположение: Montreal

Re: Голям проблем...

Мнение от panchita »

Благодаря за отговора, Sliven. :handshake:
Публикувай отговор