Най-добре се живее във Ванкувър ?!?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

Ти бил ли си в сиатъл, засто тука на село(ванкувър), определено е по добре.
а за дъжда, всеки чул недочул, аз не съм слагал яке от миналиа декември, дълъг панталон слагам само като падне под нулата.за около 2,3 дена.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ванкувър е много хубав град от селски тип разположен сред прекрасна природа и населени чиито 70% от състава му са азиатци ,предимно индо и китай и всякаква друга дръпната зган. :D
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

еми като сме близко до Азия, а не до АФРИКА.
ЧЕ Е СЕЛО СЕЛО Е.
ште видим как е монреал
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

добре бе хора, а Торонто какво е? същото село като Ванкувър :lol:
не съм била, нищо незнам за Ванкувър....

но като гледам всички пишат , че са доволни от климата там....., а това не никак малко..

а за мен климата е най-големия проблем тук, особено в торонто, лятото е отврат, зима няма, т.е. сняг няма , а само студ и вятър.........
в монтреал пък ги тресе студа и снега, незнам може би Ванкувър е алтернатива :D
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Е стига сте слагали климата като причина за хубаво и лошо. Климат къща не храни (с изключение на метеоролозите и всякакви там). Сега къде било студено, къде било топло. То човек угода няма откъм времето. За мен лятото е по-гадно щото е много жега. Колкото и да се разсъбличаш навън няма отърване, жегата те сгърчва. А зимата като съм облечен и не ми пука ;) Прекарвал съм цели дни навън при -20. Не е толкова страшно.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Aaaa снега , нема лошо , отваря ти душата , че и глътката , и ти става едно леко....Бяла тишина :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Миналата седмица бях във Финикс Аризона и Лас Вегас.Съответно термометърът в 6 следобяд показваше +47 и +49.По улиците се мотат само мексиканци,бял не може да видиш. :D
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

интересно ти как си оживял тогава :wink:
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

Svilko написа:Е стига сте слагали климата като причина за хубаво и лошо. Климат къща не храни (с изключение на метеоролозите и всякакви там). Сега къде било студено, къде било топло. То човек угода няма откъм времето. За мен лятото е по-гадно щото е много жега. Колкото и да се разсъбличаш навън няма отърване, жегата те сгърчва. А зимата като съм облечен и не ми пука ;) Прекарвал съм цели дни навън при -20. Не е толкова страшно.
Свилко, чакам зимата и -20 да стане :D и снега най-вече :D
Аватар
7George
Мнения: 9668
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

bateto написа:Миналата седмица бях във Финикс Аризона и Лас Вегас.Съответно термометърът в 6 следобяд показваше +47 и +49.По улиците се мотат само мексиканци,бял не може да видиш. :D
Батето никъде не е писал, че е бял. :D
Иначе то в трака си има климатик, ето как е оцелял. За едно откачаване/закачване все ще остиска навън да излезе.
А климатът във Ван никак не е лош, лятото си е супер:
http://www.flickr.com/photos/7georgesph ... 544826059/
А тия класации явно си ги нагласят както си искат. На друго място пък пишеше, че в BC е най-високата престъпност в Канада...
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

Svilko написа:Е стига сте слагали климата като причина за хубаво и лошо. Климат къща не храни (с изключение на метеоролозите и всякакви там). Сега къде било студено, къде било топло. То човек угода няма откъм времето. За мен лятото е по-гадно щото е много жега. Колкото и да се разсъбличаш навън няма отърване, жегата те сгърчва. А зимата като съм облечен и не ми пука ;) Прекарвал съм цели дни навън при -20. Не е толкова страшно.
Да 4овек може да преживее доста .Има и преживели по 30 години каторга в Сибир ама факта 4е са преживели там не прави мястото привлекателно.
По принцип някои като отива на ново място отива с надежда да живее по добре а не да преживява в условия подобни на Сибирсикте.
А ина4е си е наистина персонално /някои оби4а студ , друг топло и так нататка,но обикновено там дето е по топло ( не говоря zа жега) е по населено и доста пално с богати а дето е ко4ан богат 4овек не ходи там. :D :D :D
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

7George написа:
bateto написа:Миналата седмица бях във Финикс Аризона и Лас Вегас.Съответно термометърът в 6 следобяд показваше +47 и +49.По улиците се мотат само мексиканци,бял не може да видиш. :D
Батето никъде не е писал, че е бял. :D
Иначе то в трака си има климатик, ето как е оцелял. За едно откачаване/закачване все ще остиска навън да излезе.
А климатът във Ван никак не е лош, лятото си е супер:
http://www.flickr.com/photos/7georgesph ... 544826059/
А тия класации явно си ги нагласят както си искат. На друго място пък пишеше, че в BC е най-високата престъпност в Канада...
Джордж,

абе точно това ми мина през акъла, каква странна смеска е Батето :?: :lol: ама не искам да докачам никого на расова основа :wink:
Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

Мнение от hankroum »

класацийте са като за автомобилите:
т.е. всеки весник или списание си има собствено мнение.

много статиите са платени с цел заселване на тези райони а в крайна сметка не е вярно това което не написано.

Ванкувър е хубав ама само от самолета да го видиш,
а Торонто само на картичка.

това е истината.
АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ ИДВАТЕ!!!
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

bateto написа:Миналата седмица бях във Финикс Аризона и Лас Вегас.Съответно термометърът в 6 следобяд показваше +47 и +49.По улиците се мотат само мексиканци,бял не може да видиш. :D
ех батка,защо не драсна един ред,щеше да видиш и някой друг бг-рин сред мексиканците :lol: тъкмо щяхме да се запознаем :wink:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Seahawks
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 1:24 am
Местоположение: Seattle

Мнение от Seahawks »

sando написа:Ти бил ли си в сиатъл, засто тука на село(ванкувър), определено е по добре.
а за дъжда, всеки чул недочул, аз не съм слагал яке от миналиа декември, дълъг панталон слагам само като падне под нулата.за около 2,3 дена.
Аз съм бил и в двата града и мога да ти кажа, че още като минеш границата към Канада и пътя става тесен и скапан. Иначе като цяло downtown е доста добър, но предградията са нищо сравнени с предградията на Сиатъл
Публикувай отговор