Кой искате да стане президент ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Кой искате да стане президент ?

Анкетата свършва на Нед Окт 29, 2006 2:34 pm

Не ме вълнува
13
30%
Сидеров
11
26%
Първанов
19
44%
 
Общо гласове: 43
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Az lichno predpochitam po malkata ot dvete zlini - Parvanov
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

VanBC написа:
Mark написа: ... ползвайте "Не ме вълнува" :beer:
Ами ако има хора хората които ги вълнува кой ще е президент, но не искат да е някой от горе предложените :? ?
Ами тези хора реално нямат друга възможност - на балотажа са тези двамата само :")

а относно опциите на анкетата - опитах да добавя опция, но не става... така че - като няма риба и рака е риба

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

some написа:Az lichno predpochitam po malkata ot dvete zlini - Parvanov
Агент Гоце ?

И защо Сидеров е по-голямото зло ?

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12481
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

Mark написа:
Ivan1007 написа:Защо няма опция "Нито един"?
ползвайте "Не ме вълнува" :beer:
Razbiram texnicheskiia problem, no imenno shtoto me vulnuva pisha i zaradi tova bix glasuval samo na tozi vtori tur. Tuj che niama da go polzvam.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Mark написа:
Ivan1007 написа:Защо няма опция "Нито един"?
ползвайте "Не ме вълнува" :beer:
Mene me valnyva che niamam izbor i me praviat na malko dete v agala na staiata . :twisted: :twisted: Dai opcia NIAMAM IZBOR !!!!!!!!!!!!
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

myha написа:Mene me valnyva che niamam izbor i me praviat na malko dete v agala na staiata . :twisted: :twisted: Dai opcia NIAMAM IZBOR !!!!!!!!!!!!
Що да нямаш избор бе муха? И ти ли ще се връщаш като Батката? :lol: :rotfl: :rotfl:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

MrGeek написа:
myha написа:Mene me valnyva che niamam izbor i me praviat na malko dete v agala na staiata . :twisted: :twisted: Dai opcia NIAMAM IZBOR !!!!!!!!!!!!
Що да нямаш избор бе муха? И ти ли ще се връщаш като Батката? :lol: :rotfl: :rotfl:
Az Geeka ako shtiah da se vrashtam parvo na tebe shtiah da saobshti:)
Davam si mnenieto za anketata ,kakto i povecheto normalno misleshti hora niama znachenie kade se namirat niamat izbor :?
Geeka ti za koi shte glasyvash,ako ne e goliama taina ??? :lol: :lol: :lol:
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

myha написа:...
Geeka ti za koi shte glasyvash,ako ne e goliama taina ??? :lol: :lol: :lol:
Муха, ако не си забелязал аз отдавна съм гласувал. За освобождаване на макар и малкото акъл, който ми е останал. :lol: :rotfl: :beer: :beer:
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

Против агент Гоце съм (ака Първанооглу )
Stoni

Мнение от Stoni »

Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

myha написа:
Mark написа:
Ivan1007 написа:Защо няма опция "Нито един"?
ползвайте "Не ме вълнува" :beer:
Mene me valnyva che niamam izbor i me praviat na malko dete v agala na staiata . :twisted: :twisted: Dai opcia NIAMAM IZBOR !!!!!!!!!!!!
Няма техническа възможност да се добави опцията.

Всеки е имал голям избор на първия тур. Сега въпроса е за втория тур, а там опциите са две.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

kurta007 написа:Против агент Гоце съм (ака Първанооглу )
:haplio:
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

kurta007 написа:Против агент Гоце съм (ака Първанооглу )
и аз не приветствам идеята агенти да са на върха, но ....

------------цитат------------
На въпрос дали Бойко Борисов подкрепя Първанов, кметът на София отговори, че той е човек, на когото може да се гласува доверие.
Според Борисов обаче, проблемът е в това, че на неговия гръб има „октопод с много пипала", които ще се възползват от успеха му - хора като Овчаров, Станишев, Вальо Топлото и много други нови „звезди", а това според кмета е фатално.
--------------------------------

----------------цитат----------------
Ахмед Доган поясни, че според него рисков е не толкова Волен Сидеров, колкото подкрепата за него.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------

--------------цитат-------------------
http://news.ibox.bg/news/id_1077773026
Остават 2 дена до края на Догановата ера. България се е събудила и ще дадем урок на управляващата мафия.
Това каза лидерът на партия Атака и кандидат-президент Волен Сидеров на заключителната среща на предизборната си кампания, състояла се в София.

Цяла София е блокирана заради неефективните действия на КАТ и цялата държавна машина на агент Гоце, каза Сидеров, аргументирайки по този начин почти 1-часовото си закъснение.

Агент Гоце и Доган са две страни на една и съща монета и двамата са за съд.
Доган е нещо повече от държавен престъпник. Със действията си той непрекъснато руши българската държавност, каза Сидеров.

Движението за права и свободи и дейността му в България бе сред акцентите в словото на националиста.

Той припомни, че през 1992 година Доган „нагло и демонстративно е занеса списък на български разузнавачи в турското посолство, с което е застраши живота на достойни синове на България, избрали попрището да служат на родината".

По думите на Волен Сидеров българите в смесените райони са поставени в положение, в каквото сме били през 5-вековното турско робство.

Въпреки всичко, коментира лидерът на Атака, президентът Първанов не си мръдна пръста да попречи на тези намерения.

Нещо повече - награди Доган с най-високия български орден, орден „Стара планина" първа степен, подчерта Сидеров.

Той обвини „Първанов и компания", че е доразбил службите за сигурност, българския военно-промишлен комплекс и с нищо не пречи на отрудителната кампания на ДПС в смесените райони.

Ако оставим Първанов президент, през следващите 5 години има опасност на следващия конгрес на ДПС да се говори изцяло на турски и президентът Първанов да поздрави на турски своите приятели, заяви още Сидеров.

Но ние няма да се спрем пред нищо. Лично аз няма да го направя, защото нямам обвързаност с никого -с бившата ДС, каквато имат агентите Гоце - Георги Първанов и агент „Сава" - Ахмед Доган и политическата мафия, обяви Сидеров.

Волен Сидеров разкри нерадостната перспектива пред българския народ за следващите 5 години, ако „агент Гоце бъде преизбран".

По думите му вече е извършена продажба на енергоразпределителните дружества, собственик на столичния енергоразпределителен пул е чешката фирма CEZ.
Отскоро тя се опитва да наложи нови по-високи цени на тока, но тъй като ДКЕВР все още не се решава да го направи, като монополист CEZ започва често да спира тока, обяви Волен Сидеров.

Ние не сме против ЕС, но сме против двойните стандарти, които съм убеден се прилагат спрямо България, заяви Сидеров.

Лидерът на партия Атака подчерта, че не може да влизаме в ЕС с хора като сегашния президент Първанов, министър-председателят Станишев, който „доведе до успешен завършек престъпната политика на Симеон Сакскобургготски".

По думите му нещата в момента са такива, че дори и Митю Пищова да бе министър-председател, пак щяхме да станем член на ЕС.

Сидеров обеща, че ако стане президент ще сезира Конституционния съд за ДПС, за престъпната дейност на Сергей Станишев, ще поиска от Турция 10-те млрд. долара, които ни дължи като обезщетения за насилствено отнетите земи на тракийските българи, ще опростя задълженията на обикновените отрудени хора към държавата, подчерта Сидеров.
----------------------------------------

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

filipine, twoite prijateli ot Ewropa smjatat bulgarite za wtora kategorija hora, ne chetesh li nowinite okolo prisaedinjawaneto...

Inache Dogan shte specheli pak na kraja, wizhte prez koi ministerstwa shte minat pomoshtite ot EU i koj stoi nachelo tam...

Mda, njama da ima uprawija za BG-to w blizkite pone 50 godini...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Kolkoto pak do "organizacijata" EU, otkakto e sazdanena, warwi nadolu, za kakwo mislite che US tolkowa mnogo ja hareswat i podkrepjat priemaneto na nowi chlenowe? Sashtoto towa otslabwa ikonomikite na silnite igrachi, za smetka na slabite. Spored men nachaloto na kraja na EU shte zapoche s priemaneto na Turcija...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Заключено