Виза ... и к'во от това (да разлаеш кучетата)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Мнение от NaviD »

ЕУ няма да промени нищо в България. ЕУ някой лев ще даде за магистрали и други работи, но манталитет не променя. Ако мислиш, че с ЕУ е просветнало в тунела, мисля че грешиш.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Мнение от klisurov »

Bily T написа:... ако искаш друг да ти вземе решението нема как да стане просто...
Вече писах, че решението е взето ... темата е с идеята всеки да осмисли нещата за себе си.
NaviD написа:ЕУ няма да промени нищо в България. ЕУ някой лев ще даде за магистрали и други работи, но манталитет не променя. Ако мислиш, че с ЕУ е просветнало в тунела, мисля че грешиш.
Манталитет се променя с времето ... за моя навярно е късно, за децата ми не знам, но внуците навярно ще са променени ... Надявам се, че ЕО ще НАЛОЖИ спазване на правилата, а и ще даде възможността да се реализираш другаде, без да се налага да минаваш през ада на емигрирането ... а дали съм прав ... ех, ако знаех ...
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Klisurov и какво е решението?
Аватар
Milenka
Мнения: 544
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 9:15 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Milenka »

сигурна съм, че поема по пътя..успех Клисурови!
I'll try being nicer if you'll try being smarter.
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Какви успехи бе хора от хора дет питат други хора, аз питам Вази... от хора, става ли хор от хора дет излизат от затвор или хора е за хора дет им се пее, за кеф :wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Аз само да попитам баровците,баровките и костюмарите дето се возят на метрото да не би да ви е атрофирало обоняние,щото аз като съм се качвал от дъжд на вятър на това возило винаги ми е смърдяло на умрели лебеди.Особенно лятото смърди та се нетрае.Може да спа по някой път в трафика ,ама къде ,къде ми е по добре да съм на климатика и да ми мирише на парфюм,без да ми се налага да се натискам в 200 либровия задник на някоя потна негърка.Иначе пък по метрото и по автобусите е къде по интересно и забавно.Постоянно се срешаш с антуражи от филмите на Стивън Спийлбърк,почти като малко кино. :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ми на мен ми е добре с метрото и рейса. Замъквам се някак до спирката на метрото, там си поспивам 3мин. (толкова ми е пътя), след което дремвам към 10мин. в рейса и продължавам да дрема поне един час пред компа в работата. Ако съм с кола ще бъда отнесена на входа на магистралата от някой камион, абсурд да карам кола докато спя, виж да ходя мога.
Мъжът ми обаче не слиза от колата, закърнял е отвсякъде, но когато работеше в центъра ходеше с метрото. Беше му по -бързо и по-удобно.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:...ама къде ,къде ми е по добре да съм на климатика и да ми мирише на парфюм,без да ми се налага да се натискам в 200 либровия задник на някоя потна негърка...
Батка, пак ме хвърли в дълбок размисъл. Къде изчезнаха уж най-хубавите жени в ла-бел-прованс и кой ги подмени така бързо с 200-паундови задници? :lol: :rotfl: :rotfl:
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Клисуров, изядоха те жив бе човек :) направо ти разкриха всичко, до дълбоките същности на твоята личност...
Who let the dogs out woof, woof, woof, woof :wink:
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

alkaponbg написа:Who let the dogs out woof, woof, woof, woof :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=blmgNWIjVAw

:lol: :lol: :lol:
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Гийк те хубавите жени в Ла Бел Прованс се возят на лимузинки и не им се налага да се натискат с баровци,баровки и костюмари във возилата на градския транспорт. :D
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

Mr.Geek
Прав е батката. Хубавите мадами не се возят в метрото.
Теб те съветвам да гледаш Дисковери канал.
Има предаване за частни малки самолети.
Хората не искат да се возят в първа класа на самолета, да чакат по аерогари, да ги карат да си свалят обувките, коланите и да ходят по чорапи през детектори за това си купувт малки частни самолети които бележат бум в продажбите последните 3 години.
Хората не искат да се возят в първа класа на самолет ти ги праащаш в метрото.:)
Нали сме директори, бизнесмени, имотаджии от Евро съюза?
Каква работа имаме ние в метроро при бежанци от Соамалия, безработни, и студенти от Конго?:)
Последно промяна от hullboy на Пет Апр 06, 2007 3:27 pm, променено общо 1 път.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:Гийк те хубавите жени в Ла Бел Прованс се возят на лимузинки и не им се налага да се натискат с баровци,баровки и костюмари във возилата на градския транспорт. :D
Батка, не се връзва тогава изобщо за какви хубави жени в Монреал ми говориш. При нас е пълно, както возещи се в лимузини, така и разхождащи се по улиците и в метрото - за радост на нас простосмъртните. :P :lol: :rotfl:
Ognen_led
Мнения: 637
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 8:18 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Ognen_led »

Ей банда, още ли за метрото и колите се жaфкате :) ...
и пак вой в ефира "или или"... ми не мои ли "и и"... просто и кола и метро... кола за дълъг път... метро за центъра...
Кой квот да ми разправя размотаването с кола в центъра си е леко харакири... а без кола извън центъра си е почти сипуко... Инак споко готини гаджета има и в метрото и в такситата и в колите... ма кво има на пътя или у колите не е важно, важно е кво има у къщата ти... и най-вече в главата ти...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Не бях се качвал на това чуди м етрото от години,обаче днес докато се мотаех по центъра си спомних за тази тема която разискваме тук във форума и искренното ми любопитство да проверя дали е истина това което казват возещите се на метрото е истина.Животът е в развитие,може пък наистина контингента на подземния транспорт да се е подменил и навместо бежанци от сомалия и студенти от конго вече масово да го ползват баровци,баровки и костюмари/по думите на една видна форумна активистка/ :wink: Та оставих колата на един паркинг,купих билетче и така направих няколко курса с подземното возило,нещо като малка екскурзия под земята с цел среща с останалата част на висшето общество/така де няма се делим от баровците/,но уви останах доста разочарован ,освен сомалийски бежанци,студенти от конго и няколко наркодилъри които се опитваха да ми прибутата вълшебните си треви не ми направи нищо друго по различно впечетление от подземния живот на метрото познат ми от преди 5 години,ако изключим мръсотията която доста се е задълбочила,подскачащи вестници,найлони и чашки от кафе ,омазани и надраскани седалки,чичо том дето си прострял вмирисъните мръсни маратонки през две седалки ,които може би биха били се използвали от някой зашеметен,заблуден баровец -костюмар избрал авантюрата пред кожената седалка и климатика на новота си БМВ. :wink:
Е може би и някои Бг баровци-костюмари също да използват тези седалки,щото нямат пари за ново БМВ и им се налага да търкат гащи в гащи с Чичо Том ,ама аз лично такива не ги познавам. :wink:
Заключено