Може ли такава простащина (Сране)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

еми може някой да си прай сьомга на (бяла) "керемида"
:D
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kan_Tangra »

optics написа:Джоя, тая ръка да не е била на някой имигрант :lol:

Снимах миналата седмица един канадски обществен кенеф. Долнопробен, в парк, в малък зачукан град.

Въпреки всичко, седалката е здрава и чиста (поне на снимката, отблизо не съм гледал) и хартиите не са откраднати
:-)
Няма и никакви надписи (вероятно се замазват редовно)
Тук в Канада, дори и в Квебек, хартиите не се крадат и винаги има. Навремето в бг си ходехме и с по едно пакетче кърпички. Случаи всякакви ... :rofl: :lol:
Бтв и при нас, където съм гледал, обществените тоалетни из паркове са редовно поддържани. А и не само тоалетните.
Тревата, алеите, баскетболните игрища и тн. Мрежичките на кошовете непрекъснато ги подменят, настилката я правят наново на всеки 1-2-3 години.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Joya »

Kan_Tangra написа:
optics написа:Джоя, тая ръка да не е била на някой имигрант :lol:

Снимах миналата седмица един канадски обществен кенеф. Долнопробен, в парк, в малък зачукан град.

Въпреки всичко, седалката е здрава и чиста (поне на снимката, отблизо не съм гледал) и хартиите не са откраднати
:-)
Няма и никакви надписи (вероятно се замазват редовно)
Тук в Канада, дори и в Квебек, хартиите не се крадат и винаги има. Навремето в бг си ходехме и с по едно пакетче кърпички. Случаи всякакви ... :rofl: :lol:
Бтв и при нас, където съм гледал, обществените тоалетни из паркове са редовно поддържани. А и не само тоалетните.
Тревата, алеите, баскетболните игрища и тн. Мрежичките на кошовете непрекъснато ги подменят, настилката я правят наново на всеки 1-2-3 години.
Не мога да намеря снимките на въпросното заведение, иначе беше наистина интересно, като изобретение.
И аз съм приятно впечатлена от общинските тоалетни тук. Дори от тези в парка. Винаги някой чисти и слага хартия. Абсолютно съм съгласна, в Бг, даже в офиса сме имали периоди да липсват хартия и кърпи, или сапун. Тук винаги даже на най-изпадналите места основните консумативи са заредени.
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

Хе, аз в България за толко години никога не помня да сме имали хартия в служебните тоалетни.
Всеки си къташе в бюрото.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Chomsky
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:35 pm

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Chomsky »

Споделям възмущението ти. В Арканзас за това ще го опукат при неизбежна самоотбрана.
Следващия път му налей в машината докато върти половин литър белина та да му станат всички дрехи бледо резедави и рехаво тъкани.
И гледай двоен кеф, не само ще почне да се учи на уважение към чуждата собственост, ами веднага ще го познаеш по бархетените, бледи дрешки като го скиваш във входа.
леко, не се нервирайте, че ще остареете бързо.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от ablood »

Нали?
Ще го научиш на уважение, а?
:rock:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kpetrov »

optics написа:Хе, аз в България за толко години никога не помня да сме имали хартия в служебните тоалетни.
Всеки си къташе в бюрото.
Епа в България се пие и се плюска, къде ще му излезе края?
Просто много сте акали и това е. Кажи си го! :$
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

Напротив. Ходехме само в крайна нужда :lol:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

аз първо правя шестоъгълник, после сядам :)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от 7George »

Да, и от горната страна после можеш да я ползваш по назначение.. ;)
Embrace your climate change!
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от никой »

Страхотна тема :y: :D :rofl: За пи**енето седнал и аз съм за. Никога не ми беше идвало на ум но като ходих в Шонбрун се вижда тоалетната на австрийския император и тя е само за седене дървена. После се замислих че има логика защото няма как да действа прав да му пръска по лъскавите ботуши. Почнах да пробвам и голяма далавера се оказа. По-хигиниечно е и не пръска навсякъде и отделно си си по-спокоен че не трябва да се целиш. Едно на ръка че жена ти не е длъжна да ти чисти съкровищата. Пък и ти да си ги чистиш пак е гадно. Ама говорим за домашни тоалетни. Иначе май няма много гнусливи мъже от тея които са били в казарма. Някви там влакове и хотели всико е ток и жица. Мен в казармата веднъж не ме е заболял корем или да съм имал обрив за година и половина а си беше мизерия с по 1час вода на ден :rock:
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

Аз в казармата веднъж хванах нещо, благодарение на което сереш консистенция която прилича на съсирена кръв само че е тъмнозелена. Едно на ръка че се чувстваш зле. Мисля, че едни комари ми го лепнаха.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от ablood »

optics написа:...
WOW!
Too much information!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

еми..темата е интимна :$
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Павел »

optics написа:аз първо правя шестоъгълник, после сядам :)

Това добре, ама си забравил да пуснеш доволно количество тоалетна хартия в/у водата, за да избегнеш евентуално splash-ване - типичен проблем на американските тоалетни, с много вода в чинията. Друг номер да избегнеш оплискване на задника си с водата от чинията е да "таймваш" флашването и излизането на акото.

+ никога не флашвай с ръка - ритай с крак, така или иначе оня преди теб е направил същото. Отвий внимателно, пипайки отстрани ролката с тоалетна хартия и изхвърли няколко сантиметра от хартията, преди да я ползваш.

Ба си темата :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор