ЕвроБГ или да емигрираме ли в Канада ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Антон
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 2:25 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Антон »

Не, ни най-малко не са синоними, оставям на амбициозността и предприемчивостта ти (това също не са синоними :lol: ) да разкриеш етимологичните детайли :lol:
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Антон написа:Не, ни най-малко не са синоними, оставям на амбициозността и предприемчивостта ти (това също не са синоними :lol: ) да разкриеш етимологичните детайли :lol:
http://bg.wiktionary.org/wiki/%D1%83%D0 ... 0.BC.D0.B8

Добре, че има интернет, че и ние НЕ интелигентните и НЕ умните да може да добиваме информация!

А хора като теб са смешни и забавни! :wink:
kokoscho
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 5:08 pm

Мнение от kokoscho »

Hullman написа:Какво да ви обяснявам като вас ви е страх от сянката ви.
Бизнес в БГ се прави по същия начин както го е правил Хълман в Бг преди да дойде в Канада.
Мой човек, аз съм чистокръвен варненец :)
Пред очите ми избухна ТИМ-манията.
Пред очите ми минаха разни напористи момчета дето се мислеха за по големи от ТИМаджиите.
За твое сведение, нито софийската, нито даже руската мафия успяха да "пробият" на пазара :)
Но да, ти явно такива мошенници на дребно ги ядеш на закуска :beer:
Нищо лично иначе :beer: :beer: :beer:
kokoscho
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 5:08 pm

Мнение от kokoscho »

Жени написа:
Антон написа: Нали знаеш как човек може да се ожени за умна, скромна и интелигентна жена ? - Като емигрира в страна, разрешаваща многоженството.
Аз понеже не съм от умните и интелигентните и се чудя дали това не са просото синоними или разкрива желанието ти жена ти наистина да е много умна и много интелигентна? :D

Ще ме извиниш за въпроса, ама аз съм простA и от красивите и за това не схващам! :wink:
Ти да не си тайнствената четвърта четиризначка на ВяраНадеждаЛюбов триото ;)
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

kokoscho
Как да дискутирам сериозно с теб като сам написа че за да дойдеш в Канада си взел заем, че си спал на земята и си ял на кашон вместо на маса докато нещата потръгнат.

Този собствен бизнес за който говориш в БГче ти пречели ТИМ -аджии или там каквито са с какви активи, средства и основен капитал го прави след като се е налагало да вземеш заем за да дойдеш в Канада ?
Май само си сънувал за собствен бизнес в БГ ама иначе си много запознат кой, как и колко израснал.
kokoscho
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 5:08 pm

Мнение от kokoscho »

Hullman написа:kokoscho
Как да дискутирам сериозно с теб като сам написа че за да дойдеш в Канада си взел заем, че си спал на земята и си ял на кашон вместо на маса докато нещата потръгнат.

Този собствен бизнес за който говориш в БГче ти пречели ТИМ -аджии или там каквито са с какви активи, средства и основен капитал го прави след като се е налагало да вземеш заем за да дойдеш в Канада ?
Май само си сънувал за собствен бизнес в БГ ама иначе си много запознат кой, как и колко израснал.
Мисля че ме бъркаш с некой друг :)
Аз нито съм взел заем, нито собствен бизнес съм имал, нито съм спал на земята.....въобще не знам от къде са ти хрумнали тези мисли!!!
Но ако можех на времето да го направя по гореописания от тебе начин, хич, ама хич не бих се поколебал :)
Само дето се оказа че за да стигна дотука, първо трябваше да успея у булгарско (както и направих), след което да даойда тука и да продължа делото. Ха наздраве пак :beer: :beer: :beer:
А да, на мене тимаджиите не ми пречат, слава богу, иначе сега надали щях да седя тука и да пиша с тези две МОИ си и ЗДРАВИ ръце :)
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Виж сега какво написа на стр. 7 на тази тема. Чак и на бас си готов да се хванеш.:)
в момента в който отвориш и най-мизерната дупка във Варна, печелиш не печелиш, ще имаш едно посещение на добра воля от едно ТИМчета, дето събират доброволни пожертвования за армията на спасението
Ако искаш, и бас мога да отворя
Значи не си имал малък собствен бизнес в БГ но знаеш какво става ако решиш да отвориш такъв, също така Хълман никъде не е казвал че непременно трябва да бъде във Варна където ти си много запознат какво щяло да стане.:)
Публикувай отговор