Още за Пан българизма или каде сме закачили чифтето пищтови.

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Botzo

Още за Пан българизма или каде сме закачили чифтето пищтови.

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 10:36 pm, променено общо 2 пъти.
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Re: Още за Пан българизма ........

Мнение от Niki »

Botzo написа:И за кой ли път :

На всеки който не му харесва ......... просто съм 100% сигурен че никой не го държи на сила там. Да си иде в БГ и да иаде по 1 картоф на ден, и да си внушава колко е велик.
Ti kato iadesh po 2 kartofa na den v Argentina drugariu partien sekretar za po-velik li se misli6 ot masata bulgari? :wink:
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 9:40 pm, променено общо 1 път.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Защо Боцо да е партиен секретар?
И изобщо какви са тия защитници на всичко българско и родно?
Всичко ни е хубаво, и природа, и музика, и литература и т.н., само дето хората български съберат ли се повече от 100-на, нещо ошашавяват и стават едни...български работи...
Хора, само ако имате идея как се управлява тази държава... Имам "удоволствието" да съм малка част от общинското управление, и ако само ви кажа какво съм чул и видял... И аз си мислех, че е зле, ама като видях колко е зле...
Хайде :beer: и не се обиждайте един друг!
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 9:42 pm, променено общо 1 път.
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Мнение от Niki »

Botzo написа:Niki,
мойто момче. Аз съм казал че вече на директнио грубости няма да отговарям. А що се отнася до храната аз все още тук ям неща които ти не можеш и да сънуваш ......... и моля те не пиши повече тук ако смяташ да обиждаш директно !!! :evil: :evil: :evil:
Zashto be, i nie chetem kakwo e polojenieto v Argentina, puk i ti beshe kazal che vi se sluchvalo s dni da ne iadete.Sega puk ne sym mojel da synuwam :lol: :) :)


Botzo написа:]Не щеш ли тук кризата достигна такова ниво че в последно време доста рядко ядем.
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... ight=#5208


Mda, stranno.Sigurno sum synuval grashno :D :D :D
Гост

Мнение от Гост »

...
Последно промяна от Гост на Сря Окт 22, 2003 1:18 pm, променено общо 1 път.
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 9:43 pm, променено общо 4 пъти.
Гост

Мнение от Гост »

...
Последно промяна от Гост на Сря Окт 22, 2003 1:20 pm, променено общо 1 път.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Едва ли трябва да сравняваме къде е по-зле - в Аржентина при страшната криза или в БГ при сегашните "страхотни" икономически показатели... За БГ на мен ми е ясно, за Аржентина на Боцо и на семейството му е ясно, а за Канада би трябвало вече на всички ни да е ясно положението...
Останалото е чешане на езици, а на мен вече ми се спи...
Bonne nuit!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 9:43 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Botzo dyado mi viden antifashist i partizanin po nastoyashtem aktiven borec protiv fashizma i kapitalizma mi vikashe-znaesh li kakvi vremena byaha ,hlyab nyamashe v balkana ,samo svinsko ili nyakoe i drugo agne ,ako padne i kashkaval.Ta i tuk hlyaba skap -3d. kiloto,ama pargolite 2,5 ,a pak bananite bez pari,samo deto rabota nyama tryabva da hvashtame balkana ,a be to ima ,ama za 7,8d. na chas namalihme yadeneto na edin pat dnevno,seriozno.E vig genata ako ya vzemat v speshno ,sha mogem i mercedes da si vzemmem,ama se okaza che te tuk ne ni chakali za takiva specialni raboti,yazak za baruta .Veche savsem seriozno dnes beshe na chetvarto intervyu v edin ot prestignite magazini po glavnata za prodavachka na 8d. sas perfektna vanshtnost,dva ezika i vishe i polovina /poslednoto nyama znacenie,indikira samo ,che ima nyakakav intelekt/ i chakame rezultata,tova ti go kazvam malko da te prizemya i da sam ti ot polza.
Botzo

Мнение от Botzo »

....
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 9:46 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Hi Botzo ,comment ca-va ,radvam se che ne go vzemash na vatre,na men tova mi e stila ,moge bi tvoya e da palish ot raz,no tova nyama znacheni ,ama mi pravi vpechatlenie,che vmesto da nablyagash na frenskiya se motash iz neta iposle pak harchi pari za kursove,e ot kade da doydat za banani.Teb te razbiram zashtoto si nayasno s problema,obache ne ochakvay ot men da stana po malko kritichen.
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 9:47 pm, променено общо 1 път.
Заключено