mestene vyv vancouver

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Кам Номера конкретно-за ТО в това отношение е доста по добре от Уест,но малко по зле от МТЛ.
Cvetan
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 1:18 am
Местоположение: Vancouver,BC

Мнение от Cvetan »

667,тук в Ню Уест не е като на Витошка в София,но и ние си имаме хора по улиците.Ако се движиш само с кола няма как да ги видиш.Вие там в Уинипег как издържате на -29.Аз щях да идвам при теб,сигурно си спомняш.Благодарая ти за съдействието през Ноември.Не мога да повярвам,че при вас е толкова студено.
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

a

Мнение от No667 »

Cvetan написа:667,тук в Ню Уест не е като на Витошка в София,но и ние си имаме хора по улиците.Ако се движиш само с кола няма как да ги видиш.Вие там в Уинипег как издържате на -29.Аз щях да идвам при теб,сигурно си спомняш.Благодарая ти за съдействието през Ноември.Не мога да повярвам,че при вас е толкова студено.
Hi spomniam si te :)
To i az ne moga da poviarvam che e tolkova studeno tuka :)
No ti mi poviarvai che pri -20C ne ti pravi vpechatlenie veche :)
Januari e klinch tuka,minalata godina stana -41C za 1-2 dena :)
Ami navan niama hora pri -30C :),samo s koli :)
vsichko e otopleno kato sgradi i sdravo se podarja grada na tezi temp.,imat opit.
Ako v Bg stane s takiva temperaturi ste obiaviat bedstveno polojenie sigurno :)
Na rusnacite ne im prechi vremeto,chustvat se kato u doma si :)
Pone taka kazvat :)
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Cvetan
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 1:18 am
Местоположение: Vancouver,BC

Мнение от Cvetan »

Аз живях почти 6 години в СССР и наистина на руснаците не им пречи,слагат си ушанките,водката във вътрешния джоб и напред.Аз съм бил на -25 най-много и наистина като че ли студа не се чувства,вятъра спира и става тихо.Все пак пази се.Поздрави от Н
ю Уест.
qqqq
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 6:41 am

Мнение от qqqq »

cvetane, lesno li nameri kvartira vuv vancouver. nie shte putuvame veroiatno prez juni
Cvetan
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 1:18 am
Местоположение: Vancouver,BC

Мнение от Cvetan »

qqqq,
pisah mnogo pisma po obiavi v www.canadianresidentialrentals.com,no nikoi ne mi otgovori,moje bi iskat garanti ili predplata.dobre e pone edin mesec ili poveche predi da trugnete da se svurjete s bulgari prez foruma za da vi angajirat apartament i da vi e sigurno,taka napravih i az,ima svobodni apartamenti i mnogo svestni bulgari,mojem da vi posreshtnem i da vi nastanim stiga da idvate v Vancouver.Tova spored men e nai-dobriat nachin za novopristigashti.Az vse oshte ne znam kak da se otblagodaria na horata,koito me posreshtnaha.Moje bi ot tiah trugna vsichko na dobre,che si namerih i rabota vednaga i neshtata mi potrugnaha v dobra posoka.Pozdravi.
Ivanov100
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 8:24 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

syvet

Мнение от Ivanov100 »

edin syvet ot men:
Mnogo vnimavayte sys "svestnite" bylgari ,koito sa vinagi gotovi da" pomognat".Otnasq se nai-ve4e za novite emigranti..
"Vylkyt ima debel vrat, poneje si vyr6i rabotata sam."Ustanovil sym go ot li4en opit.
Az sym "gyrmqn zaek " taka da se kaje.:)))
Ne iskam da kaja 4e nqma svestni bylgari!
nadiaK.
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:45 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от nadiaK. »

Aaa mejdu drugoto Cvetane ,ti ne se obadi pone edno merci da kajesh:)
No taka e v jivota ....
nadiaK.
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:45 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от nadiaK. »

Za Ivanov 10000 ,
tuk bulgarite sa dosta po razlichni i ne pravi takiva generalni izvodi za bulgarte ,koito pomagat ,predi da si doshul.
Tuk horata si pomagat bez zadni misli,pone sa takiva moite skromni vpechetlenia:)
Аватар
kerkelov
Мнения: 517
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:00 pm
Местоположение: WEST COAST

Мнение от kerkelov »

хммммммммммммм ние тук във Ван сме опасни ей пазете се ,4е хапем и имаме дебели вратове
A long time ago
in a galaxy far ,far away
ivaiilo
Мнения: 165
Регистриран на: Вто Окт 21, 2003 8:42 am
Местоположение: Vancouver

...

Мнение от ivaiilo »

някой писа, че тук след 7ч. нямало жива душа... :shock: :D :?: :beer: хе-хе-хе направо ще падна от смях. явно той не е бил вечер из даунтаун... сега е зима и има по-малко хора които се скитат вечер, но от април като се затопли още повече елате да видите, неможеш да се разминеш от хора. даунтаун е пълен с заведения, клубове, ресторанти, че нямам думи. а да не говорим като започне летния сезон... става супер...
е ако си стоиш в предградията, което е нормално след като си бил цял денна работа и вечер прекарваш времето си със сем., то тогава няма да ги видиш тея неща. какво повече можеш да искаш от един град - с автобуса ходиш да караш ски в сев. части на града, с автобус можеш да отидеш на плаж в южните части... паркове има колкото си искаш... спорти центрове... тихи, чисти квартали... лъскав и супер бързо развиваш се даунтаун...

лятото е супер, зелено и не много топло, всъщност целогодищно е зелено. аз откакто съм тук тревата не е покафеняла... зимата е супер... почти няма снягм, може да повали, но какво... е тъкмо се заговорихме за зима...
Има ли живи из прериите??? Ами в атлантическите провинции??? От един месец насам ме е страх да пусна канала с прогнозата за времето, че то като започнат репортажите от тея провинции и ми замръзва екрана... Уинипег -53, Халифакс -35 - 45, 40-50 см. сняг.... затворени магистрали, училища, блокирани градчета... и така седмици наред. Дали има хора по улиците по това време, а??? Е... аз пък преди два дни играх баскетбол с приятели....навън!
Сега, не вижда, защо се повдигат изобщо такива спорове. Кой град какъв бил... всеки да си ходи където иска. А пък такива които са минали оттук, или са постояли за няколко дни нека да не дават мнения... понеже само заблуждават. Нормално е хората да не искат да живеят като на сев. полюс... затова и Калифорния и Австралия са толкова популярни... е в Канада няма такива места, за съжеление, но има такива които поне не са като Сев. Полюс... избора си е на всеки. В крайна сметка има и по-вжни неща пт времето при избора на град.
снимки от Ванкувър.
http://ivaiilo.myphotoalbum.com/albums.php
ivaiilo
Мнения: 165
Регистриран на: Вто Окт 21, 2003 8:42 am
Местоположение: Vancouver

...

Мнение от ivaiilo »

между другото защо не вземете да пишете на бг., не е толкова трудно, все пак това ни е родния език, нали?
аз лично постингите на латиница почти не ги чета.
снимки от Ванкувър.
http://ivaiilo.myphotoalbum.com/albums.php
Ivanov100
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 8:24 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

za bylgarite vyv vancouver

Мнение от Ivanov100 »

Tova 4e bylgarite vyv Vancouver si pomagat ,mnogo me radva.
Izvinqvam se ako syn obidil nqkogo!
milko
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:37 pm

Мнение от milko »

Ivanov100 ti s kakvo smiatash da se trnsportirash i nay-veche s kakvo pokashtinata.
Cvetan
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 1:18 am
Местоположение: Vancouver,BC

Мнение от Cvetan »

До Надя К,

Как да ти се обадя като ти нямам телефона.Аз съм от толкова скоро тук,че дори не ви познавам повечето,които не живеете в нашия блок.Ако не е късно все пак ти благодаря.Апартамента наистина е много добър и всичко е ОК.
Заключено