Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10080
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Shoshana написа: Вто Апр 16, 2024 12:11 pm Това важи за Бойко-Тиквата и Шиши с пълна сила.
Аре, загуби си повишението за Великден! Тая година само картофи. Догодина може и агнешко с картофи, вай.едерунако ПП- ДБ спечелят изборите. ;)е э
мани го тоя эагубеняк дето не энае на кой свят се ннамира.
гледай им сеира на педерунгелите и се эабавля
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1955
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

С една дума...Булгаристан!
Еnjoy! :x
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
SFBG82
Мнения: 2380
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Аватар
SFBG82
Мнения: 2380
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Аватар
SFBG82
Мнения: 2380
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

КИРИЛ ПЕТКОВ Е ВЛЯЗЪЛ ВЪВ ВЛАСТТА С ФАЛШИВИ ДОКУМЕНТИ И ИЗМАМА
https://bivol.bg/podmqnagate1.html


Аватар
valsto1
Мнения: 427
Регистриран на: Съб Авг 17, 2013 10:29 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от valsto1 »

SFBG82 написа: Съб Апр 27, 2024 3:38 pm КИРИЛ ПЕТКОВ Е ВЛЯЗЪЛ ВЪВ ВЛАСТТА ....
https://bivol.bg/podagate1.html


tube]dd40KiUO2i4[/be]
Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Аватар
SFBG82
Мнения: 2380
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

И да видим какво казва самият Атанас Русев, а не този платен блогър от видеото отгоре:

Атанас Русев: Не познавам Лена, извадила си е фалшиво пълномощно от мое име

Той сигнализирал ДАНС още през 2023 година

29 апр 2024

Фалшиви документи, подписани с електронния подпис на Лена Бориславова, са използвани, за да се смени Управителният съвет на сдружението "Да запазим Корал", обясни пред bTV председателят на сдружението Атанас Русев.

"Попаднахме на тези факти, които извадихме от Агенцията по вписванията. Това са поредица от документи, които са фалшиви и всички тези фалшиви документи са вътре с фалшифицирани подписи и невярно съдържание. Всички тези документи са подписани с електронния подпис на Лена Бориславова и са входирани в Агенцията по вписванията, за да се смени Управителният съвет на сдружението "Да запазим Корал", на което аз съм председател“, обясни той.

"Когато ни извикаха в ДАНС, там ни показаха един документ. Бях изумен. Видях, че пълномощното е от мое име за Лена Бориславова и видях под него моя подпис фалшифициран, копиран от специмена за подписи в Агенцията по вписванията. Дори си личи. Бях изумен, когато прочетох името на Лена Бориславова“, заяви Атанас Русев.

Той заяви, че са подали сигнала до ДАНС през юли 2023 г. Разследващият журналист от "Бивол" Асен Йорданов уточни, че те сами са отишли в ДАНС, а на се били викани.

"След сигнала, който подадохме, ни извикаха в ДАНС, за да дадем показания. Това стана след като сме подали сигнала. Бяхме трима човека от сдружението. Сигналът беше за нещо неправомерно, което се е случило. Става дума за фалшиви документи, но в тези документи не бяхме видели пълномощно и т.н. Отидохме там през месец юли, показаха ни набор от документи и започнаха да ни питат дали сме се подписвали или не под тези документи. Всички документи, които ни показаха, там фигурираше моят фалшифициран подпис", обясни Атанас Русев.
Той е категоричен, че не познава Лена Бориславова и никога не я е виждал. "Не съм говорил с нея по никакъв повод. По телефона не съм разговарял с нея. За мен беше изумление, когато видях, че Лена Бориславова си е извадила фалшиво пълномощно от мое име, за да се разпорежда със сдружението "Да запазим Корал", добави Русев.

Той обясни, че не е имало заседание, на което Кирил Петков да напусне сдружението: "Такова общо събрание на нашето сдружение никога не е имало. Всички тези документи са изфабрикувани".

На въпрос какви са щетите от това, Русев отговори така: "Представете си, че притежавате фирма. Събуждате се една сутрин, отивате във фирмата и виждате, че там на стола ви стои някой друг. Връщате се и виждате в Агенцията по вписванията, че Лена Бориславова си е извадила фалшиво пълномощно и вече управителят е някой друг".

Той каза, че сдружението им е с идеална цел и не може да става дума за материални щети.

"Подобна наглост и арогантност не мога да си представя", категоричен е Русев.


https://www.dnes.bg/politika/2024/04/29 ... ime.605958
Аватар
Shoshana
Мнения: 1955
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Кирил Петков вдигна пенсиите на нашите родители, така че нямате шанс те да гласуват за мафията Герб-Дпс.
Вземи се скрий! И аз също ще гласувам, макар че дълги години пасувах. ;)
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Публикувай отговор