Вашите канадски приятели!?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

извода е много прост,щом си пич имаш приятели,дори и негри от Котдивоар да са.Като си нещастник седиш и гледаш телевизия и си щракаш по клавиатурата :D
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

naskoflex, забрави бирите и чипса 8) Недей така, мисли по канадски, нали канадче ще ставаш и ти, ако е рекъл Господ :D
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Лиске,аз канадец няма да стана но ще дойда да си взема това което искам,независимо колко години ще ми отнеме и се прибирам в България-по добре пръв на село,отколкото последен в града
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Дано да успееш да го вземеш :roll: :P
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Лисанке ще го взема,защото знам възможностите си-дори и сред жените :D :D :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

naskoflex написа:извода е много прост,щом си пич имаш приятели,дори и негри от Котдивоар да са.Като си нещастник седиш и гледаш телевизия и си щракаш по клавиатурата :D
Що се изказваш не подготвен.В голям град като Монтреал сигурно повече от 50% от населението са имигранти или 1 поколение канадци,а те обикновенно твърдят че са от нацианалността на родителите си .Познавам портогалец роден тука кито твърди че е португалец,унгарец роден тука също твърди че е унгарец.......Аз вече споменах че канадци не срещам ни в работата ни в университета .Това е .А за негрите не те разбирам какво искаш да кажеш :nenam:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

IRA-приятелко,мисълта ми е щом си нормален и естествен човек и възприемаш хората такива каквито са с положителните им и отрицателните им черти,където и да се намираш по света ще имаш приятели
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

naskoflex написа:IRA-приятелко,мисълта ми е щом си нормален и естествен човек и възприемаш хората такива каквито са с положителните им и отрицателните им черти,където и да се намираш по света ще имаш приятели
Въпроса беше не принципен а конкретно за канадски приятели. Ако се влгедаш по нагоре ще видиш че всички са писали че имат приятели от най-различни нацианалностти. Така че всички са нормални и естественни хора.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

еми аз приятелко точно това съм написъл,ти защо си ме разбрала погрешно
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

naskoflex написа:IRA-приятелко,мисълта ми е щом си нормален и естествен човек и възприемаш хората такива каквито са с положителните им и отрицателните им черти,където и да се намираш по света ще имаш приятели


Hmmmm...naskoflex, interesno mi e dali si jivial niakade izvan Bg poveche ot 2 godini?

Inache za priatelite...abe hora kakvo narichate priateli??? Za priateli - az imam dvama - edin ot detinstvo, edin ot uchenicheskite godini. Tolkoz. Ostanaloto sa dobri poznati. Za malko poveche ot dva mesetsa v Kanada moga da se pohvalia s niakolko priatelski nastroeni kandski kolegi (predimno maje, zashto li?) i mnojestvo ungartsi, indiitsi i prochie ot 'presnite'. Bg populatsiata v nashe selo sashto mi pravi mnogo dobro vpechatlenie. Kato tsialo e MNOGO po-dobre v sotsialno otnoshenie ot Evropata (pone spored men).

Haide sas zdrave!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Baba Pena pak udari v 10-kata! :thumbsup: Taka e, istinata e, che chovek ne moje da ima mnogo priyateli, v smisal istinski priyateli, na koito moje da razchita, ne samo za piene na bira i gledane na hockey, ami i v trudni momenti. Az moga da nareka samo dvama kanadci priyateli- edin ot tyah anglofon, drugiyat frankofon i oshte dvama-trima averi, toest hora, s koito ako ne drugo mojesh da piesh po edna bira i da se razmotavash nasam-natam. A, poznati, hora, sa koito si kazvam samo hi, how are you doing, te sa dosta. Az sam dosta komunikativen i poznati i averi imam ot cyal svyat, no i super priyateli imam, malko, no kachestveni. :P
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

I az delia xorata na priatelli i poznati,no ne si izbiram priatelite po tova dali shte imam niakakva polza ot tiax ili dali shte razchitam za neshto na tiax. Nikoj ne mi e dlygen s nishto. I da mi otkage usluga niama da mu lepna vednaga etiketa -ne istinski priatel.Vuobshte ne go razbiram tova poniatie istinski priatel. :nenam:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

BabaPena-задълбочаваш въпроса,то е от ясно по ясно за какво става въпрос,още от далечната 90 година съм живял навън и са ми пределно ясни взаимоотношенията между хората и едно знам че българите са най-страшни в това отношение,незнам как сте вие в Канада,но не вярвам да е по различно
Tany
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Юли 20, 2004 2:31 pm
Местоположение: Ottawa

Мнение от Tany »

BabaPena написа: Kato tsialo e MNOGO po-dobre v sotsialno otnoshenie ot Evropata (pone spored men).

Haide sas zdrave!
I spored men syshto. Az zhivjah tri godini i polovina vyv Finland i njamaam nito edin finlandski priatel. A, che bylgarskite mi priateli sa nezamenimi to e jasno. S tjah sme izrastnali i imame mnogo poveche obshti misli i nastroenia, no vsjako novo priatelstvo me obogatjava.
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

naskoflex написа:BabaPena-задълбочаваш въпроса,то е от ясно по ясно за какво става въпрос,още от далечната 90 година съм живял навън и са ми пределно ясни взаимоотношенията между хората и едно знам че българите са най-страшни в това отношение,незнам как сте вие в Канада,но не вярвам да е по различно
Hi, hi, hi ;-) az moje i da zadalbochavam vaprosa, ama ti pak ne otgovoariash konkretno. :-) Ta jivial li si ili ne POVECHE ot 2g izvan Bg? (Aide ot men da mine...POVECHE ot edna?)

Istinski priatel - Chovek chieto dobruvane osiguriavam s vsichki sredstva, nezavisimo dali stava vapros za (moite) vreme, nervi ili pari...i koito mi otvrashta sas sashtoto. I neshto mnogo vajno - chovek na kogoto moga da kaja TOCHNO kakvoto mislia po koito i da e vapros i koito e sashto tolkova otkroven s men bez tova da porajda naprejenie.
Заключено