Славчо ТК отново яха националистичното магаре

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от pumpy »

IFF написа:всяка втора дума ти е - "вие българите",
Когато ми покажеш едно такова място, в оригинал ще продължим разговора. Никога не съм се обявявал за не българин, или по някакъв начин разделял от родината си, за да е валиден горния цитат. Не се асоциирам с ксенофобите от български произход, но то не е на база произход, а на база омразата им към различния.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от IFF »

pumpy написа:
IFF написа:всяка втора дума ти е - "вие българите",
Когато ми покажеш едно такова място, в оригинал ще продължим разговора. Никога не съм се обявявал за не българин, или по някакъв начин разделял от родината си, за да е валиден горния цитат. Не се асоциирам с ксенофобите от български произход, но то не е на база произход, а на база омразата им към различния.
Признавам че не си го казвал директно, прекалено си мазен за това, успяваш винаги да го подхвърлиш индиректно, така че винаги да можеш да се извъртиш и да кажеш, че си имал друго в предвид. Но е факт че постояно говориш неща от рода на "българите са нечистоплътни, честитят си банята, ксенофоби са и т.н.".
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от agent Ozo »

За по-голяма прецизност, предлагам точния цитат:
pumpy написа: Never mind - българите са супер чисто племе, което не си честити банята в неделя и личната хигиена не е проблем. Напълно съм съгласен с горното мнение ако това те прави щастлив.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:За по-голяма прецизност, предлагам точния цитат:
pumpy написа: Never mind - българите са супер чисто племе, което не си честити банята в неделя и личната хигиена не е проблем. Напълно съм съгласен с горното мнение ако това те прави щастлив.
Е, аз "вие българите" НЕ виждам. Иначе напълно стоя зад горното си мнение, но то по никакъв начин не ме изключва като българин
Публикувай отговор