Въпрос към тези, които вече са в Кебек?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
rose
Мнения: 265
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 9:09 am
Местоположение: Montreal

Въпрос към тези, които вече са в Кебек?

Мнение от rose »

Здравейте,
Моля, някой, който е имал подобен проблем да сподели как е постъпил... :roll:
Получихме визите и всичко е наред освен това, че не са дописали последната буква в моето - prenom - във формуляра придружаващ визите, просто липсва буквата ''а'' накрая...
Като се разрових във форума открих, че това е доста срещана практика, тъй като имало ограничен брой символи...
Да, но сега поставят звездичка до - prenom - и отдолу на формуляра пишат ...корекция и правилно изписано бащиното име ...само че в моето е написана буква "и" вместо "о", а навсякаде другаде във визата и във формуляра на главния апликант е написано правилно...
Та моят въпрос е имал ли е някой подобен проблем като е кацнал в Монреал? Това създавало ли му е проблеми при изваждането на картата или там се позовават на визата и номера на досието? Моля, за отговор! :roll:
si
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Окт 03, 2004 6:51 pm
Обратна връзка:

Мнение от si »

Zdrawej Rose,
Kakto sama si prochela vyv formulqra, nedopisvaneto na imeto e poradi ogranichenost na prostranstvoto i tova ne bi trqbvalo da te pritesnqva. A shto se otnasq do greshkata v bukvite, spored men mojesh da utochnish tova pri sreshtata si s imigracionnite kogato vlizash v stranata. Ako precenish che imash vreme mojesh da opitash da im pratish faks sys zapitvane i eventualno ako se naloji da popravqt imeto ti. Men mi bqha obyrkali familiqta, no beshe tochno predi izdavaneto na vizite i az im izpratih faks sys greshkata i pravilnoto izpisvane i te vednaga korigiraha dokumentite.

Kysmet!
dionis
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 10:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dionis »

Kakvoto mojete koregiraite, che tuk kato doidete vsichko shte vi pishat taka kakto e v formuliara shtoto niamali pravo da go promeniat.
Аватар
kerkelov
Мнения: 517
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:00 pm
Местоположение: WEST COAST

Мнение от kerkelov »

да така е те нямат място ----амааа кво ти пука когато искаш можеш да го корегираш ,но по добре е да направиш промените на летището защото ако решиш в БГ ще ти коства време и само забавяш.Абе те в БГ-рия ни бъркат имената и тн. та камоли в една 4ужда страна.На мен по някога ми е все една важно да не бъркат в банката или ако бъркат да ми дават пове4ко мангизи--хехеххехех
A long time ago
in a galaxy far ,far away
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Re: Въпрос към тези, които вече са в Кебек?

Мнение от pomiar »

na mene pak mi biaha slojili edna bukva v poveche. Na letishteto v Praga daje ne me i pitaha za neia. Stana im iasno che sam az. Pak i trudno mogat da me sbarkat na snimkata :wink:
Nema a se puashite. Sha sa opraim :P
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
rose
Мнения: 265
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 9:09 am
Местоположение: Montreal

Мнение от rose »

Благодаря на всички,
Вече писах до Букурещ, пратих им e-mail... Ще видя какво ще ми отговорят и ако се забавят с отговора ще оставим нещата така... :roll:
Дано да нямаме проблеми на място!
Късмет и здраве на всички! :wink:
Заключено