Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Mielle »

О, да! Година точна може да каже Коко, мисля.
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Mielle »

Виж, аблъъд, в конкретният случай не си прав, защото ако поровиш ще разбереш коя е Деница Михайлова с какво е известна, освен че е " важна във външно" , кой е съпругът и , чии акции притежава и т.н...в този ред на мисли е поредната форма на безнаказана показност! Нали знаеш, че на тези постове са все човек на еди кой си и така открай време.Единственото, което аз не разбрах е какво е направила певецата, че чак е и наранена, бита и т.н Между другото са качили видео на страницата на певицата във Фейсбук от охранителните камери.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Mielle написа:Джовани,направо да не почваме да изброяваме или пък да почвам:
1. Потрошено заведение в Торонто след чалга купон с българско присъствие на някоя чалга звезда. Приключило с викане и на пожарната и дори статия в местният вестник.Снимките бяха красноречиви.
Стига, бе! Торонтовските българи с един замах удариха в земята монреалските, които повече от едно десетилетие се кичеха със "славата" на побойници. Имаше някаква разправия по време на новогодишен купон в черквата в Монреал през 2005 или 2006 г., доколкото си спомням.
Ама нито полиция, нито потрошен инвентар е имало, за публикация в местната преса да не говорим. Абе слаба работа! :rofl:
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Mielle »

Споко Агент Озо, на мероприятия от подобен характер българските групи се представят винаги достойно, къде по-силно, къде по-слабо. Например тук затвориха БГ ресторанта след подобна изцепка. Пожарна пок не бяха викали, но са се млатили яко и май бутилки са трошили където сварят. Балкански синдром просто.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

И понеже знам че обичате много чалга (а и днес се нагуших яко) ще си позволя да ви изпея една песничка (с дрезгав глас):
"Ой тигре, тигре - имаш ли пари..."
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ablood »

Mielle написа:Хаха :D ей тук си в ужасна заблуда! Ужасна!
Че това е ежедневие навсякъде по света.
Повтарям си въпроса:
Нима? Поправи ми, моля?
Къде отсъстват такива сбивания? Антарктида?

И без да отклоняваш темата към личностните качества на гореспоменатите побойнички.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Не знам за ромката, ама Рут хич не е стока.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

ablood написа:
Mielle написа:Хаха :D ей тук си в ужасна заблуда! Ужасна!
Че това е ежедневие навсякъде по света.
Повтарям си въпроса:
Нима? Поправи ми, моля?
Къде отсъстват такива сбивания? Антарктида?

И без да отклоняваш темата към личностните качества на гореспоменатите побойнички.
Блъде, ти май наистина не вдяваш разликата между "ежедневие навсякъде по света" и "къде отсъстват такива сбивания?". Може дори и в Антарктида да ги има тези сбивания, но все пак не навсякъде те да са "ежедневие", каквото е твоето твърдение. Което и оспорва Миел. Чаткаш ли?
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Mielle »

Аблъъд специално за теб допълнително обяснение, защото си симпатяга ;)
Сега и аз ще те попитам така: Аз понеже съм се съсредоточила основно в конкретни страни в ЕС и имам някакъв поглед над ситуацията в европейски градове и основно по разказаи на доста приятели и близки за Канада /няма как и за Антарктида да знам в частност/ , но ето кажи например при теб къде е било ежедневна практика някой да те набие или напсува, защото в БГ от години е?
Там могат да те набият за всичко буквално и това хич не е преувеличено. Могат да те свалят от колата ти в движение някъде и да те набият, защото на някой няма да му хареса как се движиш примерно или фаровете ти или нещо друго, можеш да отнесеш здрав кютек на спирка, можеш да си бит защото си от ЦСКА, а не от Левски примерно в автобуса, контрольори също бият, на работните места се бият, да не говорим за домашното насилие. Ние сме си една голяма биткаджийска държава. А ако отворим перото : "Паркирал си ми на мястото, защото АЗ съм решил , че е моето! Разкарай се!" картинката е плачевна. Наистина засега не съм чувала за друга Държава, в кояпто всеки 2-ри или 3-ти да ходи с метален бокс, защото там е наложително просто. Не сме единствените, които сутрин един съсед на паркинга за "Добро Утро" псуваше с :" Да ви е*а майката!", защото уж всеки му паркирал на мястото, а той живееше в отдалечен друг блок в квартала. После съответно една вечер той яде шамарите от друг наш съсед на който не му издържаха балансите в конкретната ситуация. Бога ми! Как тук Веднъж не видях някой да си изпусне нервите! Веднъж?
Но може пък просто да не си си ходил отдавна в БГ или просто да прелиташ над БГ или да си за много кратко...Наистина тогава няма как да го знаеш, но всеки би ти го потвърдил.Боят е национален спорт за българина! Аз такова нещо тук не съм видяла за годините в които съм! Ето казвам ти най-отговорно: тук това го няма-да те набият някъде, че не караш както на някой му се иска или си паркирал на мястото му.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

През последните 20 години нито веднъж не са ме били, нито са ме сваляли от колата, нито съм видял някой да ходи със железен бокс и да бие хората по улиците. Чудно ми е как ги виждате тия неща от хиляди километри от България? Намерете си някаква друга мотивация за мизеруването ви в Канада, стига сте писали глупости и неверни неща.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ablood »

Mielle написа:Аз понеже съм се съсредоточила основно в конкретни страни в ЕС и имам някакъв поглед над ситуацията в европейски градове и основно по разказаи на доста приятели и близки за Канада /няма как и за Антарктида да знам в частност/ , но ето кажи например при теб къде е било ежедневна практика някой да те набие или напсува, защото в БГ от години е?
Миеле говориш глупости. В България наистина е нормално шофьорите на маршрутки да ги псуват през пет минути, ама за ежедневен бой трябва да си невероятен дразнител.
Аз в България бой на живо не съм виждал от училище и после казармата (то там и аз участвах). Къде ги виждаш тзи дето ги бият "ежедневно"?

Та да потретя: защо съм в "ужасна заблуда! Ужасна!"?

И моля те не отклонявай темата към псувни! Живея в провинция, където масово хората вкарват в речта си повече ругатни, отколкото други думи. За разлика от БГ и US обаче тук псуват на религиозна основа, вместо сексуална.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Какво се случва в България?

Мнение от IRA »

Аз съм виждала да се бият. В цетъра на София се бият направо всяка вече, но може и чужденци да са, не знам. Аз там направо не мога да спя. Дори викнах полиция, ако е дошла е било след като спряха да се бият и разотидоха. :rofl: Все пак посещаваме родата, поне аз лично един път на две години. Са странно истерични хората там , въпреки перфектния им живот .
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Mielle »

Жоро и Блъъда специално за вас ви каня да се разходите малко из Младост 4, Околовръстен Път, Обеля-2, Овча Купел. Красна Поляна, Константин Величков, Мария Луиза,Лозенец !/това за София/
Това, че вие нямате подобни преживявания не означава, че за стотоци други хора не са ежедневие! Не само е ежедневие за родителите, но и за децата.
Мъжът ми го удари келеш на 19 с метален бокс и без шофьорска книжка на излизане от Бизнес Парк Младост 4, бях бременна в 5 месец и си тръгвахме от работа. Келеша беше с Актче отпреди 2 дни блъснал жена на пешеходна пътека. Удари го пред мен и големият ми корем. Имаше тълпа работници, развикаха се да спре веднага поради състоянието ми. ПО-бързият печели един вид е за тези келешчета, които гепят ключовете на тати за колата и са голямата работа, разбираш ли...на път с ограничение и превишена скорост... :fubar:
Разбира се ние се обадихме на приятелите, които си бяха малко мутри и решиха проблема за има няма 20 минути с келеша. Скъсаха му шортите просто.
Други въпроси?
Ето ви малко материал от Околовръстното от зимата на 2016. Ще ви подготвя още щом казвате :Къде ги виждаш тези неща? Има още доста, ще ги качвам поетапно. ОК?

Пребиха шофьор на Околовръстното /ВИДЕО/

Мъжът бил нападнат от четирима души, след като им свирнал с клаксон заради агресивното им каране. Нападателите са задържани от полицията, потвърдиха от пресцентъра на МВР. Кадрите съдържат насилие и са заснети от съпругата на пострадалия шофьор.
http://news.bnt.bg/bg/a/prebikha-mzh-na ... a-v-aresta"
Последно промяна от Mielle на Съб Сеп 03, 2016 2:19 pm, променено общо 3 пъти.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

Mielle написа:Разбира се ние се обадихме на приятелите, които си бяха малко мутри и решиха проблема за има няма 20 минути с келеша. Скъсаха му шортите просто.
Други въпроси?
Хахахахаха, защо тогава ревеш, че всички в България се бият? Или по-точно разбра ли сега защо ти изглежда, че всички в България се бият? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Mielle »

Гийк само не се изказвай неподготвен, ОК!
"Скъсването на шортите" дойде от извиканите полицаи, които безапелационно доказаха нарушенията.
Ако ти си в подобна ситуация ще стоиш със скръстени ръце ли или би предпочел жена ти да пометне? Или да роди олигофрен?
Кое си избираш, дай да видим!
Пред Акт отпреди 2 дни, прегазена жена, после пак пуснат и във второ нарушение с ограничение от определени километри и каращ със 120 , засечени метри и т.н. пилене на гуми, метален бокс, който се води по закон незаконен, ТИ лично разбирам ще останеш май и бит и без никаква реакция!
Разочароваш ме просто!
Ето и за теб специално друг материал:
Колежката на шофьора на Шкодата останала в колата, а той излязъл да се извини. В следващия момент тя го видяла с окървавена глава. Според нея той бил бит от другите двама шофьори. Младата жена твърди, че особено агресивен бил шофьорът на джипа БМВ.
https://www.24chasa.bg/novini/article/5366143"
Публикувай отговор