Застраховка на кола в Торонто?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Noname
Мнения: 72
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 12:52 am
Местоположение: Toronto

Застраховка на кола в Торонто?

Мнение от Noname »

Здравейте,
отскоро съм тук, купих кола (стара таратайка) и се каня тази седмица да взема G2. Който има възможност нека да даде координатите на застраховател към който да се обърна за застраховка на колата.
Ясно е, че има куп телефони в Yellow Pages, също както и че излизат хиляди сайтове при търсене в Google. В случая въпросът ми е да ми дадете координати на застрахователи, за които знаете, че дават добри квоти. Чувал съм и за такива, на които ако дадеш определена сума кеш ти свалят чувствително от застраховката. Ако познавате такива пратете ми данните им като ЛС.
Благодаря предварително!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

TD
potarsi go on the net @ www.td.com tarsi auto insurance
te i ING obiknovenno sa nai dobri
inache ako iskash quotes ot mnogo companii se obadi na insurance broker v yellow pages.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Noname
Мнения: 72
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 12:52 am
Местоположение: Toronto

TD

Мнение от Noname »

1) TD Insurance - Home and Auto
След като попълних 2-3 страници онлайн ми излезе съобщение да си даунлоадна формуляра, да го попълня и изпратя на еди кой си адрес и да чакам 2-4 седмици за да ми отговорят компетентно :o Абсолютно неприемливо да чакам за квота по 1 месец.

2) TD Meloche Monnex
Искат да си член на Union. След като избрах произволен Union - само за да тествам онлайн -> абсолютно същите въпроси и формуляри като TD Insurance и накрая ВЕДНАГА ми даде квота.

Кажете сега след като са под една и съща "шапка" защо са толкова различни???

И някакви други идеи за застрахователи?
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: TD

Мнение от KolioBalkanski »

Noname написа:1) TD Insurance - Home and Auto
След като попълних 2-3 страници онлайн ми излезе съобщение да си даунлоадна формуляра, да го попълня и изпратя на еди кой си адрес и да чакам 2-4 седмици за да ми отговорят компетентно :o Абсолютно неприемливо да чакам за квота по 1 месец.

2) TD Meloche Monnex
Искат да си член на Union. След като избрах произволен Union - само за да тествам онлайн -> абсолютно същите въпроси и формуляри като TD Insurance и накрая ВЕДНАГА ми даде квота.

Кажете сега след като са под една и съща "шапка" защо са толкова различни???

И някакви други идеи за застрахователи?
otidi na www.kanetix.ca (ili.com) i popalni online
ako si nov moje da e po dobre da se obadish na broker
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
pantata
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:33 pm
Местоположение: Oakville, Canada

Re: TD

Мнение от pantata »

Noname написа:1) TD Insurance - Home and Auto
След като попълних 2-3 страници онлайн ми излезе съобщение да си даунлоадна формуляра, да го попълня и изпратя на еди кой си адрес и да чакам 2-4 седмици за да ми отговорят компетентно :o Абсолютно неприемливо да чакам за квота по 1 месец.
Мой колега като видял това - се обадил в TD. И казал че иска оферта. Tе естествено го препратили към web сайта. На котео нашият човек казва - аз нямам компютър и интернет. Онези се почудили и го прехвърлили директно на човек от застрахователния отдел, които му дал оферта по телефона и готово.
Може да пробваш.
Everyone should believe in something -
I believe I'll have another drink.
toncho
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 1:54 pm
Местоположение: toronto

Мнение от toncho »

миналата година ми искаха $307/месец за хонда 88. кошмар, но си рекох че трябва да влезеш в бизнеса и стиснах зъби. след една година като си имал опит щели да ти я намалят. дойде ми разчета за тази година - $372/месец и аз просто я канцелирах

познати, украинци ме светнаха
1. отваряш си сметка в So-Use Credit Union (2265 Bloor W.) за да ти дадат membership. $250
2. обаждаш се на CUIS insurance (www.cuis.com) и им искаш квота по тел. на мен ми дадоха 213/месец

надявам се това да ви устойва. ако някой знае по евтин вариянт ще съм му страшно благодарен да го сподели
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

State Farm Insurance: Ako namerite agent sklonen da wi zastrahowa sled niakolko godini mozhe da padnete kym 150. Po princip iskat 5 god. stazh w Canada, no mozhe da se nameri niakoj, kojto da wi zastrahowa ako ste s po-malko ot 5. Tozi, kojto me zastrahowa beshe poslednia w tel. ukazatel. ot ING za 2- rata godina mi iskaha 305 kinta (blizo 100 $ poweche), az nali razbirate kakwo im kazah, sega plashtam 220 za kola 95, i G license.
Заключено