Времето в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

Яхуто беше така любезен да ти отговори вместо мен. На някои с падане на температурите рязко им пада ендорфинът ( така нареченият "хормон на щастието") и почват да се взимат твърде насериозно.:lol:
Запомни едно от мен: злобата, никога не е скъпа! Виж, любовта е друга бира! 8)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Re: Времето в Канада

Мнение от leaf »

grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Времето в Канада

Мнение от grozdan »

Bistra написа:Яхуто беше така любезен да ти отговори вместо мен. На някои с падане на температурите рязко им пада ендорфинът ( така нареченият "хормон на щастието") и почват да се взимат твърде насериозно.:lol:
Запомни едно от мен: злобата, никога не е скъпа! Виж, любовта е друга бира! 8)
Едно ти признавам - никога не падаш по гръб! :beer:
Между другото, злобата може да бъде много силна движеща сила. Има спортна злоба (което прави разликата между добър и изключителен спортист), има такава за успехи или кариера (граничи с алчност или егоизъм понякога) и други такива. Аз злоба към тебе нямам поради простата причина, че никак не ме интересуваш :lol:
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

Тогава защо ми скачаш като жаба на муха? :^)
Хем да ми е за първи път, не ми е! ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Времето в Канада

Мнение от grozdan »

Bistra написа:Тогава защо ми скачаш като жаба на муха? :^)
Хем да ми е за първи път, не ми е! ;)
Е, аз имах най-благородни чувства. Исках да те осведомя за липсата на амазонска джунгла между Колумбия и Панама. Ти пък го прие лично.
Ай, със здраве, аз съм дотук :^:
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Времето в Канада

Мнение от MrGeek »

Bistra написа:Тогава защо ми скачаш като жаба на муха? :^)
Хем да ми е за първи път, не ми е! ;)
Нека се опитам да позная. Първо си на всяка манджа мерудия, демек във всяка тема. Второ, в повечето случаи изцепките ти са такива (като амазонската в случая), че няма начин някой да не ти сипе с големия черпак. Grozdan просто имаше късмета да е първия попаднал на географското ти откритие. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Времето в Канада

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
scoubidou написа:Той батето затова те кръсти Черната Бистра :rofl:
Батето е на ниво обикновен пъстроперест папагал. Не е достигнал все още високи нива в областта на древногръцката трагедия. :D
а ти си Черната Златка от Биг Брадър-втори сезон
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

MrGeek написа:Нека се опитам да позная. Първо си на всяка манджа мерудия, демек във всяка тема. Второ, в повечето случаи изцепките ти са такива (като амазонската в случая), че няма начин някой да не ти сипе с големия черпак. Grozdan просто имаше късмета да е първия попаднал на географското ти откритие. :D
Викаш, първият изпълзял от дупката?
Е, поне правя релакса след посещението на бара по-приятен, надявам се. :D
Мерси за височайшото внимание! ;)
Бате, какво е това Биг Брадър, бре? Ние такова у Канада нямаме. :$
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Времето в Канада

Мнение от Rall »

Не се яжте бре хора, говорете си за времето... ;)
Ето днес беше слънчево, -8, чувства се като -17 с вятъра.
Изображение

Ходих да проверя катериците, че ме притеснихте тука и докладвам, че са живи, здрави, дебели и нямат вид да са бясни..
Изображение :)
Dead Eyes See No Future
agent Ozo
Мнения: 9785
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от agent Ozo »

След като напълни султанство Бруней с араби и го прати незнайно къде, премести джунглите на Амазонка между Панама и Колумбия, очакваме новите зашеметяващи изпълнения на фурумната Черна Златка в областта на географията. :) :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
agent Ozo
Мнения: 9785
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа:Бате, какво е това Биг Брадър, бре? Ние такова у Канада нямаме. :$
И тук пак излъга. Или отново сме свидетели на смайваща некомпетентност. :)
'Big Brother Canada' Season 3 Auditions: How To Apply For The Reality Show
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

Ами, Озо, аз съм работещо момиче, не излежаващ се в къщи социаладжия...Така че виновата! Не гледам такива шоута. :$
За султанство Бруней си признах грешката, докато днес си го върнах с лихвите. :party: :D
Само чаках, кой от тримата герои на Доню Донев ще е щастливеца. :P
Предколедно повишаване на настроението на широката публика, че батето като морски тюлен хич не беше убедителен. :D :rofl:
BTW, коя е тази Черна Златка? :?:
Последно промяна от Bistra на Чет Дек 04, 2014 9:23 pm, променено общо 1 път.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Времето в Канада

Мнение от Bistra »

Rall написа: Ходих да проверя катериците, че ме притеснихте тука и докладвам, че са живи, здрави, дебели и нямат вид да са бясни..
Даа, моят приятел, дето ме ухапа беше подобен на вид. Промъкваше се към ръката ми по корем като куче. Нямаше вид на бесен. Обаче хапе и то здраво. :y: :rock:
Аз реших, че е катерчок, щото беше много едър.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Re: Времето в Канада

Мнение от eva-vet-eva »

Радвам се за хубавите катерички(и снимките са чудесни). Все пак бяса е сериозно нещо и лечение няма, има профилактика за след ухапване от съмнително животно. Тая година кърлежи имаше ужасно много, за предните 8 год. в района(Мтл и околности) не съм виждала толкова, колкото това лято, в областта на заниманията ми е да ги срещам.
Извинявам се за спаменето на темата.
А иначе зимата тази година започва нормално, дано и така нормална да си остане. Аз вече почти не си показвам носа навън за повече от 1-2 мин., че съм си зиморничава-от вратата до колата и пак така, или най-много до казана за боклука или рециклажа, ама по-често тормозя мъжо, той издържа на студ и вятър(поне 1 за свят има у нас ;) ).
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Времето в Канада

Мнение от Павел »

Bistra написа:Хех, как си го прикоткал! 8)
Аз с такива успехи не мога да се похваля. Чак птиче да ми кацне на ръката.
По-рано хранех една катеричка от ръка. Веднъж реших да я погаля, тя ме ухапа и избяга. После обаче пак идваше. :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Е, просто нема такава...
Това обяснява, що си толкова бесна и не спираш да плямпаш на всеки милиметър.
Следващия път пробвай с ракун :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Заключено