медицински изследвания

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
keriros
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Фев 26, 2014 12:44 pm

Re: медицински иследвания

Мнение от keriros »

milly,благодаря за отговора,но в темата за медицински не открих това което ме интересуваше.идеята ми беше,дали има конкретен случай на спряна процедура през последните години,ако човека е здрав в момента.за първи път пиша в този форум и няма съвършен човек допускат се грешки.точка или запетая това ли е проблема моля простете.
Аватар
milly
Мнения: 376
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 5:11 pm

Re: медицински иследвания

Мнение от milly »

едва ли е това което искаш да прочетеш и със сигурност не е свързано с твоя случай, но погледни тук
Можеш да попиташ на място, когато правиш медицински или пък с ЛЛ се посъветвай.
Повечето кандидати след като получат визи следят раздел Живеем в Канада. Понеже медицинските са малко преди това, много е малка вероятността хора в подобна ситуация и вече живеещи в Канада да видят поста ти тук. ;) Не знам дали ми разбра мисълта
Ce n'est pas en écoutant qqn parler que l'on évolue. C'est en agissant et en vivant des expériences.
boryanageo
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:41 pm
Местоположение: Gatineau, QC

Re: медицински изследвания

Мнение от boryanageo »

Привет!
И ние минахме изследванията във Вита този петък. Прегледите не са никак страшни.
Казаха, че всичко ни е наред. Дано и канадците да са на това мнение :^)
Сега ни остава само да чакаме покани за визи.
06.09.2013 - интервю - УСПЕШНО!
30.10.2013 - втори пакет документи до Сидни
17.12.2013 - баркодове
19.02.2014 - покана за медицински
20.03.2014 - изискано свидетелство за съдимост от ФБР
24.03.2014 - покани за визи
23.06.2014 - полет до Монреал
GeSho
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Юли 25, 2011 8:28 am
Местоположение: Търговище

Re: медицински изследвания

Мнение от GeSho »

Здравейте,
и ние приключихме с тази тема, медицински във Вита на 25.02.2014, а от днес и с промяна в онлайн статуса.
- към писаното до тук бих могъл да добавя само, че не съм много доволен от обслужването във Вита, за тези пари и записан час от седмица не очаквах да се редим на огромни опашки с 2 малки деца, иначе бяха мили.
- дано скоро се похвалим и в другата тема!
DSC Виена - 15.09.2011г.
Интервю - 06.09.2013 г
Сидни - 08.10.2013
Баркодове - 26.11.2013г.
Медицински - 12.02.2014
Покана за визи - 05.03.2014
Визи - 05.04.2014
Полет до Монреал - 26.05.2014
boryanageo
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Юли 07, 2012 4:41 pm
Местоположение: Gatineau, QC

Re: медицински изследвания

Мнение от boryanageo »

Странно!
Ние никъде не чакахме. Пред лабораторията имаше двама човека. Ние се помотахме, защото някой от нас бяха ходили скоро до тоалетната и нямаха "муза" в момента. Пред рентгена бяхме първи, но пропуснахме една жена, която беше притеснена и бързаше за някъде. При доктор Савчева си влязохме направо, без чакане. Пак излезе два часа цялата работа, но не защото сме чакали кой-знае колко. Всички бяха много мили с нас.
Може би при вас се е получило така, защото сте били там в началото на седмицата. След почивните дни опашките при лекарите винаги са големи...
06.09.2013 - интервю - УСПЕШНО!
30.10.2013 - втори пакет документи до Сидни
17.12.2013 - баркодове
19.02.2014 - покана за медицински
20.03.2014 - изискано свидетелство за съдимост от ФБР
24.03.2014 - покани за визи
23.06.2014 - полет до Монреал
Аватар
razorman
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2009 4:55 am

Re: медицински изследвания

Мнение от razorman »

Вчера и аз минах изследванията. Въпреки, че исках да са във "Вита", представителя на МОМ, който ми записа часа ми каза, че за посочения ден може да ме запише в "Грийнберг". По прочетоното тук, бях малко разочарован, но се оказа, че притисненията ми са били напразни. Всички изследвания бяха в ж.к. "Дружба" 2. Бях 30 минути по-рабно. Всичко стана много бързо - урина, кръв, рентген и преглед. Никъде не съм чакал. Нямаше други пациенти. За един час и бях готов. Повече време отиде във въвеждането на данните в системата. Всички бяха много любезни. След обяд ми казаха и резултатите от изследванията.
На тези, които им предстоят да направят своите изследвания там, искам да им кажа да не се притесняват изобщо. Като единствен недостатък бих посочил само отдалечеността в сравнение в "Вита", но мисля че всичко останало компенсира това.
uncontrollable
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 9:41 am

Re: медицински изследвания

Мнение от uncontrollable »

За статистиката - имам покана за медицински от 06 март. (03 януари - баркодове)
coolFIRE
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 2:59 pm

Re: медицински иследвания

Мнение от coolFIRE »

keriros написа:milly,благодаря за отговора,но в темата за медицински не открих това което ме интересуваше.идеята ми беше,дали има конкретен случай на спряна процедура през последните години,ако човека е здрав в момента.за първи път пиша в този форум и няма съвършен човек допускат се грешки.точка или запетая това ли е проблема моля простете.
keriros, не, няма да те спрат, но ще те подложат на допълнителни изследвания и ще искат да ти направят 2 рентгенови снимки. Едната в деня на прегледа, а другата трябва да е поне след 3 месеца. Така че можеш да очакваш малко забавяне в процедурата. Казвам малко, защото 3 месеца на фона на останалото време се ядва. ;-) Поздрави и успех, :-)
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: медицински изследвания

Мнение от lutar »

Здравейте, искам да попитам поканите за медицински от Канада или от Букурещ идват?
Благодаря :)
Ellie M.
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Сеп 29, 2013 9:49 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: медицински изследвания

Мнение от Ellie M. »

Поканата идва от Букурещ.
Букурещ представлява Канада, така че поканите идват от страна на Канада индиректно. "Физически " и фактически се праща от Букурещ.
The only time you should ever look back, is to see how far you've come.
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: медицински изследвания

Мнение от lutar »

Ellie M. написа:Поканата идва от Букурещ.
Букурещ представлява Канада, така че поканите идват от страна на Канада индиректно. "Физически " и фактически се праща от Букурещ.
благодаря :)
да знам по кое време на деня да си проверявам пощата ;)
uncontrollable
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 9:41 am

Re: медицински изследвания

Мнение от uncontrollable »

Моята покана за медицински дойде от имейл "Client-update-mise-a-jour@cic.gc.ca", който според мен е канадски, защото румънският е "BUCSTIMMIGRATION@international.gc.ca".
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: медицински изследвания

Мнение от lutar »

uncontrollable написа:Моята покана за медицински дойде от имейл "Client-update-mise-a-jour@cic.gc.ca", който според мен е канадски, защото румънският е "BUCSTIMMIGRATION@international.gc.ca".
Мерси за информацията, така или иначе ще чакаме, пък когато дойдат....на фона на чакането до сега, просто още малко :)
Ellie M.
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Сеп 29, 2013 9:49 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: медицински изследвания

Мнение от Ellie M. »

Привет на всички в темичката,

Имам следното питане- има ли някой между вас, който да е направил рентген във Вита и резултата да е бил кофти ?
На мой близък, резултата не е добър....съмняват се за нещо. Казаха, че ще пуснат резултата така към Букурещ, а пък докторите от там ще решават дали да се правят допълнителни изследвания. Някой да е минавал през подобни перипети?
Може и на лични.

Благодаря предварително.
The only time you should ever look back, is to see how far you've come.
Ellie M.
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Сеп 29, 2013 9:49 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: медицински изследвания

Мнение от Ellie M. »

Ellie M. написа:Привет на всички в темичката,

Имам следното питане- има ли някой между вас, който да е направил рентген във Вита и резултата да е бил кофти ?
На мой близък, резултата не е добър....съмняват се за нещо. Казаха, че ще пуснат резултата така към Букурещ, а пък докторите от там ще решават дали да се правят допълнителни изследвания. Някой да е минавал през подобни перипети?
Може и на лични.

Благодаря предварително.
Благодаря на всички, които отговориха на лични :)
Задължена съм ви :y:
Желая успех на всички !!!
The only time you should ever look back, is to see how far you've come.
Публикувай отговор