Прибрах се от Слънчев бряг. НЕВЕРОЯТЕН КУРОРТ Е !!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Sergiite na Slanchev Brjag

Мнение от VanBC »

plama написа:Ето ви една моя снимка от миналата седмица
http://bubu.to/plama/DMC_00031%20(4)%20(Large).JPG
Тоя линк нещо не работи ...
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Абе вие сте ми много чудни с бабаПена и ДаниК...Не мога да повярвам как възкликвате като че никога не сте виждали Златните,никога не сте яли евтини кебапчета и изобщо...струвате ми се много неориентирани относно България.
Някои хора не са забравили нито хубавото,нито лошото! Сигурна съм че България не е променена нито на грам от моите представи и нито Сл.бряг със сергиите си,нито евтините заведения биха ме учудили.Покрай същите тези евтини е пълно и с невъзможно скъпи и често е трудно да уцелиш,но...карай! Абе най-странното по нашите курорти,че в морето няма щипалки само там където за чадър и шезлонг се плаща по 21 лв....Не сте ли забелязали? :shock: И що никой не каза не цената на кебапчетата,а колко в крайна сметка му излезна удоволствието да се поразходи 10-тина дни из Сл.бряг? :D Аз преди да тръгна съвсем скромно бях за 1 седмица сама с детето на Китен при най-ниските възможни цени и оставих 200 дол. То не беше предвидена почивка съвсем,а ходихме по работа уж...

Толкова ми излизаше супер-лукс почивка 10 дни на Кушадъсъ,където е 100 пъти по-хубаво от Златните и Сл.бряг взети заедно! И морето по-чисто,и сервиз и обслужване и шведска маса-не съм и помисляла да търся капанчета с кебапчета...Жал ми е само,че до Турция май на почивка вече едва ли ще стигна.Ще се разсърди родата. :( Ще се засичаме по сергиите на Сл.бряг и ще се познаем по блясъка в очите! :D То какво да се познаем...Тези дето говорят български там са явно емигранти.Нормален народ на Сл.бряг и Златните по почивки не ходи.
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Re: Прибрах се от Слънчев бряг. НЕВЕРОЯТЕН КУРОРТ Е !!!

Мнение от monny »

plama написа:Хора, дайте да спрем да обикаляме разни държавици, от две седмици съм на морето и разбрах напълно , че България е по-хубава от всички държави заедно. Обиколил съм доста Европа , но такава Швейцария нама.Нямате си представа колко чужденци и българи има по цялото море, какъв КУПОН е. Курортната база е на ниво 5.5 от шетобалната по цялото Черноморие.
В Слънчев бряг 6 човека сме вечерятли по 2 пържоли, яко пиене и ядене само за 50 лв!
Дайте да си изградим живот тук !
добър ден, аз на кого говоря
това не означава че идеята за емиграция отпада защота слънчев бряг е другата българия, не тази в която живеем постоянно
един канадски пенсионер с апартамент на с.б. е върхът
ама ние не сме пенсионери и слава богу
Iveto
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:44 am
Местоположение: BG

Мнение от Iveto »

Mnogo hubavo na SB ...daaaaaaa.... ama samo novite hoteli i to na vynshen vid..... stoto kato vlezesh v staite - prekrasni, no da ne ostavash da spish v tiah.... che tia mazilkata oste ne e izsyhnala :lol: ne znam koi e lud da dade 200 lv za 1 nostuvka sys zakuska (DBLR)... i tova e cena za BG... e ima i po-niski ceni, no i ekstrite v hotela i staite sa po-malko...
A kolkoto do hranata.... moje i da e evtina na mesta, no to kato imash pari da platish takava nostuvka kakvo znachenie ima koe kolko struva???
Ia obache pomisli ako vzemash 400 lv/mesec (kato tova e edna dobra zaplata...) kak ste mislish da ostaviash po 50 lv na iadene na den... ami koi ste ti plasta kvartiri i vsichko neobhodimo.... I v kraina smetka kakvo se poluchava - ne sybirash pari ciala godina, za da otidesh na eliten kurort v BG, zatova otivash da bachkash tam i nakraia nisto ne vijdash ot jivota i veselbite, zastoto vecher si grogi ot bach... da ne govorim za plaja i moreto...a na vsichkoto otgore i pari ne si spechelil.... NE OTRICHAM OBACHE CHE IMA I TAKIVA KOITO PECHELIAT PO MNOGO, NO NE MOGA DA RAZBERA ZASTO I AZ NE USPIAH??? VSYSTNOST RAZBRAH, NO TOVA E VECHE DRUGA TEMA... v kraia na sezona e syvsem normalno da si v depresia :cry:
a ne viarvam da namerish kade da si slojish sobstvenia chadyr na plaja na SB kato si go nosish, za da ne davash ludi pari za tova... stom si bil sega tam triabva da si zabeliazal che te sa edin v drug zavreni i oste malko ste lapnesh krakata na syseda...
bate ivan
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Юни 28, 2004 6:45 am

Мнение от bate ivan »

А бе да няма някаква кампания за набиране на юпи-та, които да дооправят държавата, та се намериха такива ентуасиразирани
слагачи, които да ни обясняват как за 50 лева са яли пили и веселили на СБ ,цялата тайфа. Защото , я си представете-от мухлясалия кабинет в никомуненужния БАН, кацваш в Канада и се трепеш като идиот и изведнъж ти се представя възможността да се включиш в управлението на загубената държава, та що да не се пробваш. След като други са успели, защо да не забършеш някое милионче и ти :lol:
И накрая, няма ли да е по-добре да си намерят някой форум за австралийци които се канят да емигрират в България и там да си ги пишат тези глупости.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

JOY написа:Абе вие сте ми много чудни с бабаПена и ДаниК...Не мога да повярвам как възкликвате като че никога не сте виждали Златните,никога не сте яли евтини кебапчета и изобщо...струвате ми се много неориентирани относно България.
Някои хора не са забравили нито хубавото,нито лошото! Сигурна съм че България не е променена нито на грам от моите представи и нито Сл.бряг със сергиите си,нито евтините заведения биха ме учудили.Покрай същите тези евтини е пълно и с невъзможно скъпи и често е трудно да уцелиш,но...карай! Абе най-странното по нашите курорти,че в морето няма щипалки само там където за чадър и шезлонг се плаща по 21 лв....Не сте ли забелязали? :shock: И що никой не каза не цената на кебапчетата,а колко в крайна сметка му излезна удоволствието да се поразходи 10-тина дни из Сл.бряг? :D Аз преди да тръгна съвсем скромно бях за 1 седмица сама с детето на Китен при най-ниските възможни цени и оставих 200 дол. То не беше предвидена почивка съвсем,а ходихме по работа уж...

Толкова ми излизаше супер-лукс почивка 10 дни на Кушадъсъ,където е 100 пъти по-хубаво от Златните и Сл.бряг взети заедно! И морето по-чисто,и сервиз и обслужване и шведска маса-не съм и помисляла да търся капанчета с кебапчета...Жал ми е само,че до Турция май на почивка вече едва ли ще стигна.Ще се разсърди родата. :( Ще се засичаме по сергиите на Сл.бряг и ще се познаем по блясъка в очите! :D То какво да се познаем...Тези дето говорят български там са явно емигранти.Нормален народ на Сл.бряг и Златните по почивки не ходи.
за да говориш със захлас за турските корорти явно не си ходила на Златните скоро.
Там в хотелите 1ва редица е просто векове пред турските и гръцките.
От шведска маса ти става байгън и разбира се търсиш това което нямаш където живееш.
Тук и шведска маса и всичко друго има, ама капанчета с кебапчета НЯМА.
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

bate ivan написа: я си представете-от мухлясалия кабинет в никомуненужния БАН:
еййй БАТЕ ИВАНЕ,

направо в сърцето ме уцели :cry: върна ме 1 година назад :cry:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

JOY много често се изказваш твърде емоционално
Аз съм нормален пък ходя на с.б.
Кушадасъ е тип несебър град + курорт има отвратителна плажна ивица, а хубавия плаж е на п++ковци, ценита на свободна консумация са много здрави, виж обслужването – мазния селджук е готов да ти направи с+++++а за да ти вземе парите, ама да не замръкваш в по неуютните улици
С.б. е по-уместно да го сравняваш с анталия
А дани е прав явно не си ходила скоро на бг море и говориш на изуст
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Не мога да повярвам как възкликвате като че никога не сте виждали Златните
Аз съм живял на Златните като малък защото родителите ми работеха и двамата там целогодишно-там за първи път видях Порше и то с телефон вътре-1980 г.-сега не мога да се ориентирам въобще в комплекса и всяка година е все по-различен.
А на Слънчев бряг не ходя щото съм Варненски патриот :lol: :lol:
винаги е бил по-скапания и по-евтин курорт-последно като минавах от там миналата година доста се беше подобрил :lol:
Аватар
camedia
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 4:10 pm

Мнение от camedia »

Недейте забравя Албена. Там е останало много зеленина и хотелите от втора линия са изцяло обновени. В хотелите съжителстват англичани, немци, французи, руснаци и българи не малко. Особено хубаво е програмите ALL INCLUSIVE с включена всякаква българска пиячка. Анимацията се води и на български език. Прави впечатление че чужденците са по ящни и от българите. В момента има промоция 38 лв на ден на човек в двойна стая ALL INCLUSIVE.
На Златните и Сл. Бряг все още не е много приятно за българи.
Но всичко с времето.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Като почнете да ходите по карибите, тогава ми се обадете да обсъдим курортите. Който веднъж е чул шумоленето на палмите с бутилка бира в ръка, надали ще се сети вече за черно море...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Bravo Lubo, zabi gi okonchatelno. Krajno wreme e de sa spre tazi tema.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

Lub0 написа:Като почнете да ходите по карибите, тогава ми се обадете да обсъдим курортите. Който веднъж е чул шумоленето на палмите с бутилка бира в ръка, надали ще се сети вече за черно море...
az se seshtah dori kogato biah na caribite
i na dvete mesta mi se hodi liatoto na cherno i zimata na caribsko
:beer:
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Любо -ти до френска Полинезия ходил ли си и ако да -как ти се стори?
Щото жена ми е ходила до Карибите-е то наш'то все по работа е било,но все за плаж остава време-и не е особено впечатлена?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Dimitar Kolev, не съм ходил, нито го виждам в обозримо бъдеще, но един ден определено и до там ще отида.
Колкото до Карибите и Бг-то, нямах в предвид ресторантите и хотелите, и на двете места зависи с колко пари отиваш и т.н. Разликата е в природата, и докато пиенето на бира под дебелата сянка на палмите и слушането на бриза е нещо, което може сигурно да се направи и в БГ-то с малко повече пари, то нещото което отличава ужасно много двете места са рифовете. Гмуркането е нещо изключително! Пожелавам на всички да го изпитат и тогава ще разберат колко "тъжно" и "бедно" е нашето черноморие...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Заключено