Moge li nqkoi da mi otgovori

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
ndimitrov73
Мнения: 93
Регистриран на: Чет Май 27, 2004 1:31 pm
Местоположение: Монреал

Аз какво направих...

Мнение от ndimitrov73 »

Лично аз също съм от Бургас. Моите документи ги изпратих препоръчано с обратна разписка от пощата. Изпратих ги на 26.06.04г.
Поличих обратната разписка на 05.07.04. В нея пишеше че документите са приети на 30.06.04г. Всичко ми костваше 9 лв. и стотинки, сложи ги 10 лв. Има значение теглото. Аз кандидатствам сьс съпругата. Ако сте многочленно семейство ще имате повече документи. Документите Ви ще тежат малко повече и съответно ще платите малко повече не знам. Е, това е от мен. Не знам дали имаш идея да учиш френски. ЗАщото със съпругата се записахме в "Дружество знание за всички" и "Икар" но няма набрани кандидати така че търсим хора от Бургас.
Късмет и Успех.[/b]
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Мнение от maria29 »

Da taka e . Az moite pisma vsi4ki sam si gi pra6tala prepora4ano s obratna razpiska i sam niamala problem. Edinstveno ne riskyvah sas pasporta i vizata. Tam moje i niakoi da se izku6i :wink:
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
botzovtori

Мнение от botzovtori »

Dimitrov написа:Blagodarq na vsi4ki a na toq kaval botzo i oniq sabiqn moga da im go podam v ustata
Dimitrov, ти си умен колкото на агнето майка му и много се съмнявам, че знаеш как се прави това.
Ако не искаш да ставаш за смях не е лошо и малко да помислиш преди да пишеш за да не се превърнеш в изграден тъпанар като Боцо :idea:
:beer: :beer: :beer: :beer:
sabian
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 8:26 am
Обратна връзка:

Мнение от sabian »

Яростта е моментна форма на лудост, ама тъпотията си остава за цял живот!!! Sad but True :lol:
Историята се прави от хората, които открито и смело излизат на сцената на живота. Тя не говори нищо за тези, които са мълчали, когато е трябвало да говорят.
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

botzovtori написа:
Dimitrov написа:Blagodarq na vsi4ki a na toq kaval botzo i oniq sabiqn moga da im go podam v ustata
Dimitrov, ти си умен колкото на агнето майка му и много се съмнявам, че знаеш как се прави това.
Ако не искаш да ставаш за смях не е лошо и малко да помислиш преди да пишеш за да не се превърнеш в изграден тъпанар като Боцо :idea:
:beer: :beer: :beer: :beer:
Tук играта загрубява много. Хора не се правете на много велики зад преградата на на интернет.
Dimitrov, sabian е много прав и въпреки жегата няма да ти се отрази зле и малко мисловна дейност. Ти в България се оправяш трудно, а като отидеш в Канада как ще я караш? :?: :idea:
:beer: :beer: :beer: :beer:
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

Tuk hiperaktivnosta na mislovnata deinost opredeleno ja prevarna v demonstrativna grubost...

A za kurierskite uslugi...
Dadoha ti adresa na "Speedy" v Bourgas i ako trjabva da si izberesh kurier az ti gi preporachvam bez rezervi.
Horta sa mnogo ekspeditivni sreshtu sumata ot 12 Euro v ednata posoka...
Rabotjat s Canadskoto posolstvo ot dosta vreme i znajat tochno kakvo pravjat...
Haide stiga si se chudil i kanalizirai mislovnata si deinost v neshto po polzotvorno!
:P
Аватар
debel
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Яну 19, 2004 3:04 pm

Мнение от debel »

Aries написа:
fart написа: Единия е Арес, а другия кой е?
Ариес, Ариес се пише ника ама явно си огладнял доста :D
Aries, ти да не си герой от приказката "гузен не гонен бяга"????
:beer: :beer: :beer:
botzovtori

Мнение от botzovtori »

Botzo написа:
Dimitrov написа:Blagodarq na vsi4ki a na toq kaval botzo i oniq sabiqn moga da im go podam v ustata
Димитров, не се 4уди на простотията тя по хората ходи. Само да ти кажа 4е този вторият не съм аз. Той е плагиат на никове. А за простотията му ...... явно ве4е си я уценил.
Botzo, за твое сведение аз се появих запленен от твоята простотия ... не съм крадец на никове и ако беше малко досетлив щеше да спреш да пишеш простотии във форума :idea:
:beer: :beer: :beer:
Заключено