Счетоводител - къде ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bruto
Мнения: 99
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 1:03 pm

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от bruto »

choky написа:Ако е за Монреал:

Даниел Кътев: 514-906-7785
:y:
home
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 3:40 pm
Местоположение: Montreal

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от home »

Ако желаете компетентни счетоводни услуги,потърсете Владимир Перничев.
Тел: 514 963 5768.
Поздрави.
bruto
Мнения: 99
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 1:03 pm

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от bruto »

десет човека да попитате ще ви дадат десет различни мнения.и двамата са сериозни а вече кой при кой ще отиде си е си е негов избор.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от balbi »

choky написа:Ако е за Монреал:

Даниел Кътев: 514-906-7785
:y: :rock:
Аватар
nikolovata
Мнения: 290
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 4:40 pm
Местоположение: До mоста...

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от nikolovata »

bruto написа:десет човека да попитате ще ви дадат десет различни мнения.и двамата са сериозни а вече кой при кой ще отиде си е си е негов избор.
Единият е осоооооообено сериозен :tmi: , с едната ръка ти попълва декларацията, с др. говори по телефона и междувременно координира със секретарката. Няма да уточнявям за кого иде реч...
Mненията са като задниците, всички ги иmаmе, но не винаги е удачно да ги показваmе!
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от dea »

Аз скоро се бях обаждала на Д.Кътев. Той ми определи среща, на която изобщо не дойде. Нито ми се обади, че я отменя или за да се извини. Та така. Вие си решавате.
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
davidorento
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 3:16 am

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от davidorento »

dea написа:Аз скоро се бях обаждала на Д.Кътев. Той ми определи среща, на която изобщо не дойде. Нито ми се обади, че я отменя или за да се извини. Та така. Вие си решавате.
не е единичен случай ;)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от balbi »

Никога не съм имал проблеми с г-н Кътев. Хич да не е ползвам услугите му от години! Всички, които знам, че работят с Даниел Кътев нямат подобни проблеми.
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от scoubidou »

davidorento написа:
dea написа:Аз скоро се бях обаждала на Д.Кътев. Той ми определи среща, на която изобщо не дойде. Нито ми се обади, че я отменя или за да се извини. Та така. Вие си решавате.
не е единичен случай ;)
Господин Кътев е еквивалента на Р. Стойкова в счетоводството, ако нямате ни6то сложно по документите, 6те ви свър6и работа. Дето се вика, за толкова пари-толкова работа.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от Bistra »

dea написа:Аз скоро се бях обаждала на Д.Кътев. Той ми определи среща, на която изобщо не дойде. Нито ми се обади, че я отменя или за да се извини. Та така. Вие си решавате.
Господин Кътев не го познавам, но като чета отзивите доста хора са доволни. :y:
Виж обаче за това, което ти се е случило хич и не съм изненадана! И аз бих постъпила по подобен начин, като се вземат предвид някои факти. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
нови мераклии
Мнения: 90
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 4:43 pm
Местоположение: Варна/Монреал
Обратна връзка:

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от нови мераклии »

AnnaR написа:Владимир Перничев

514/963-5768
http://www.vkb-accounting.com"

Подкрепям с две ръце :y:
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Re: Счетоводител - къде ?

Мнение от AnnaR »

Ползвала съм услугите и на двамата и съм останала доволна и от двамата. Питаха в темата за координатите и на друг счетоводител, затова дадох на Владимир Перничев. Просто не зная да има други, иначе бих дала и техните координати. Според мен избора се свежда до това къде е по-удобно на клиента да отиде в удобно за него време. Иначе и двамата са професионалисти според мен и си вършат съвестно работата. Все пак и двамата са учили счетоводство и са със завиден стаж в професията си.
Публикувай отговор