Pomognete sas savet molia

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Bako
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Ное 19, 2003 5:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Pomognete sas savet molia

Мнение от Bako »

Zdraveite skapi forumci,
triabva da preveda taksata za razglegdane na DSC-to. Bixte li spodelili vashia opit - ste sam vi mnogo zadalgen.
jery
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 3:37 am
Местоположение: Dallas, TX
Обратна връзка:

Отговор

Мнение от jery »

Има 2 начина за превеждане на сумата (300 CAD за основния кандидат+ по 100 за всеки следващ):
- Чрез платежно нареждане
- с чек
Ние си купихме чек от банка Биохим, струваше 9 EUR - мисля, че това е по-евтиния вариант. Обясняваш им за къде ти трябва чека и те ти го изготвят. После го изпращаш с останалите документи с DSC, за по-сигурно използвахме куриерска фирма. Това е нашия опит.
УСПЕХ!!!
Hrisi
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:31 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Hrisi »

Bako i nie napravihme to4no kato Jeri i niamahme problemi,pak v Biohim i pak za 9 EVRO
Kupuvai 4ek i prastai...
Uspeh ot men
Hrisi
"Велико нещо е... да знаеш какво искаш
и с постоянство да го отстояваш"
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Аз предпочетох по-бързата процедура - с банков превод, но тя е и по-скъпа. Използвах "ОББ", където ми поискаха да си открия сметка и да внеса сумата за разглеждане на молбата ми, както и таксите за обслужване на превода на двете банки (експедитор и получател), всичко в български левове. За банката-получател таксата се определя приблизително. След точно 2 часа ми дадоха документ, удостоверяващ успешното извършване на превода, който приложих към документите си.
За обслужването на превода бях внесъл общо 60 лв, които се оказаха достатъчни, като таксата на "ОББ" беше 27 лв.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Заключено