Просто не е модерно да си българин

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от anxeli »

Копнах го днес отнякъде без проверка за автентичност :lol:, може и да не го е казал, но със сигурност си го мисли, за съжаление.
Не са репресирани а отиват на гурбет, затуй ги върна. Сега ако ги ступат сигурно ще ги приемат, но пък ще ни изхвърлят от евросъюза :lol: ...
Циганите - на Сатурн !
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от grozdan »

pavelyankov написа: Заради едни българи и циганите им ?
Спомни си едни думи на Чърчил: "Българите ли ?! Ония дето си казват: Честита баня!"....?!?
То и един съвременник на Чърчил организира масови убийства на хора на основа техния произход и вяра. Друг един местеше цели народи за собствено удоволствие, трети хубостник изби най-много от всичките тези събрани заедно.
В онова време думите на Чърчил могат да минат за галене с перце, комплимент или лека закачка. Тогава "политическата коректност" не е съществувала като термин.

На днешно време, който и да е политик не може да каже подобни неща.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от roumensp »

Ама вие сериозно ли вярвате, че в 21-и век един държавен глава би си позволил да каже "Само Хитлер може да интегрира ромите" ? :o :clap:

Не случайно под материала имаше една забележка към автора в бъдеще да се въздържа от публикаването на подобни материали, защото българите не са дорасли за подобна сатира и приемат подобни неща насериозно. :D
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Кучетата си лаят, керванът си върви. ;) България винаги е била и ще бъде прекрасна страна за живеене. Яд ги е че те са богати пък у тях се живее в пъти по-зле. Нека ги е яд!!!

Няма по-страхотна страна от България! Да се пръсне Саркози ако ще. :D

Ние просто умеем да си го направим хубавото ако ще потоп да е... Тия са се сбръчкали от бачкане и са се разучили да живеят. :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от roumensp »

Joy, погледни календара, днес не е 1-ви април.
:lol:
Аз бях дотук, отказвам се. Продължавайте да си обсъждате Саркози. :rofl:
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от pavelyankov »

[quote="roumensp"]Ама вие сериозно ли вярвате, че в 21-и век един държавен глава би си позволил да каже "Само Хитлер може да интегрира ромите" ?

Точно това - НЕ.
Махни сравненията с овцете от останалата част и може да се получи нещо.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от speedy »

Joy написа: Тия са се сбръчкали от бачкане и са се разучили да живеят. :D

Това, казано за французите, е наистина доста забавно.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Bistra »

Joy написа:Тия са се сбръчкали от бачкане и са се разучили да живеят. :D
Ти ма уби ша знаИш! :D
Французите са едни от нациите, които най-малко работи. Само обяда им трае по 2 часа средно на ден.Да не говорим за отпуските. ;)
Иначе имат много циган и араб, но не съм забелязала да ги използуват за производство на сапун. Така, че не се впрягайте много на такива хуморески за президента им!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от anxeli »

Не, само им дават сапун ;), с шанел 5 аромат!
Циганите - на Сатурн !
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Bistra написа:
Joy написа:Тия са се сбръчкали от бачкане и са се разучили да живеят. :D
Ти ма уби ша знаИш! :D
Французите са едни от нациите, които най-малко работи. Само обяда им трае по 2 часа средно на ден.Да не говорим за отпуските. ;)
Иначе имат много циган и араб, но не съм забелязала да ги използуват за производство на сапун. Така, че не се впрягайте много на такива хуморески за президента им!
Те и кебекуа-то нищо не работят, ама ходят на работа за отбиване на номер и цоцане на парички от държавата. :lol И това е достатъчно да ти се скофти живота. Бюрокрация г*з до г*з.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Bistra »

Joy написа:Те и кебекуа-то нищо не работят, ама ходят на работа за отбиване на номер и цоцане на парички от държавата. :lol И това е достатъчно да ти се скофти живота. Бюрокрация г*з до г*з.
На кого да се скофти живота?
- твоят, защото не си можела да правиш същото?
- или техния?
Техния си е много наред уверявам те, иначе няма само да се чудят къде да ходят. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Bistra написа:
Joy написа:Те и кебекуа-то нищо не работят, ама ходят на работа за отбиване на номер и цоцане на парички от държавата. :lol И това е достатъчно да ти се скофти живота. Бюрокрация г*з до г*з.
На кого да се скофти живота?
- твоят, защото не си можела да правиш същото?
- или техния?
Техния си е много наред уверявам те, иначе няма само да се чудят къде да ходят. ;)
Разбира се че се чудят. Всеки който е с ниво на интелигентност малко по-високо от средното при най-малката възможност опитва да се измъкне. Въпросът е че с езиците са зле и с възможностите да се измъкват също. Така че дестинациите им се свеждат до Щатите или франкофонските Франция и Швейцария.

Колкото до мен, и аз 10 години точно същото правих така че знам за какво говоря. До какво довежда този живот може ти да не знаеш, аз знам. Бърнаут, депресии и опити за самоубиство. Преди 6-7 години имаше случай на Уест Айланд с българско семейство на дипломиран, лицензиран и практикуващ психолог, който уби жена си и трите си деца а после и себе си. Явно на него му беше трепнала ръката та живя още 3 дена в болница. Случаят се е запомнил защото беше българин, но подобни случаи са масово явление сред подобни среди- психиатриите са пълни със "самоубийци"- съвсем "успешни" по външни показатели хора. Които обаче работят на СИСТЕМАТА. А тя- тази система, на никой не прощава.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Много ясно Joy... на всички от западния свят им се живее в източна Европа и по възможност в България... ама пустите визи ги спират 8)
Последно промяна от mufc на Чет Сеп 29, 2011 12:04 pm, променено общо 1 път.
Manchester United Football Club
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Bistra »

Аз какво ти говоря, ти какво пееш?! :o :D
Абе,Joy, всеки мери според аршина си.Аз не ти говорех за спасяване, а за купон.
Ти си бай каквото искаш, ама аз за тоя уикенд имам само 3 покани за парти от "изтормозени и стресирани" хора.Чудя се как да ги сместя. ;)
Ще се самоубиваме после...Ха-ха-ха. :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Бистра, ама аз не знаех, че в Канада чак пък и интернет имате ... значи не са толкова зле нещата колкото Joy ги изкарва ;)
Manchester United Football Club
Публикувай отговор