Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

warthog, RORO_74, pavelyankov
Определено ми хареса това, което сте написали :y:
Manchester United Football Club
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Joya »

айде честито на всички, на мен нито ми отговарят на писмата, нито си вдигат смотания телефон, ама какво си мислят. Понеделник пускам и факс, и ако нищо не стане в четвъртък пътувам до Букурещ!
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
kaliopeq
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 3:46 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от kaliopeq »

И моите документи пристигнаха :party:
сега да се обадим за преглед :)
успех на всички
23.04.2010 - 17.12.2011
Процедура : 1 година, 7 месеца, 24 дни
niki2a
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Ное 09, 2010 2:40 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от niki2a »

Joya написа:айде честито на всички, на мен нито ми отговарят на писмата, нито си вдигат смотания телефон, ама какво си мислят. Понеделник пускам и факс, и ако нищо не стане в четвъртък пътувам до Букурещ!
Стискам палци да ти отговорят още в понеделник и да не се налага да ходиш до Букурещ. След десет дни изтичат и нашите 6 месеца и ще се наложи да действаме като теб.... Хайде успех в понеделник. :y:
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Здравейте,
ето че и аз като Джоя със загубени документи. Моите били изпратени още на 27.07.2011.
И сега действаме с куриер. Дано да се оправят нещата и да се разберем.
Джоя, направо им пиши, че искаш с еди кой си куриер да ти ги пратят наново за твоя сметка (Спиди или ДЧЛ) Те работят с тях.
Хайде успех:)
bss
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 4:50 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от bss »

Здравейте,
Искам да попитам по какъв начин се получава ОК на медицинските - по пощата или e-mail?
neda_dim
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 3:36 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от neda_dim »

Здравейте,

От вчера имаме ОК на медицински, живот и здраве остана да си чакаме поканата за виза!
Успех на всички и късмет, всичко ще се нареди само търпение! Bss трябва да се обадиш в МОМ и да попиташ, ако са минали 20 дни от направата на медицинските! Успех!
04.09.2009 - Док. Виена
11.10.2009 - Акюзе
02.03.2011 - Интервю успешно
22.03.2011 - Док. Букурещ
13.04.2011 - Баркодове
19.08.2011 - Мед. формуляри
26.08.2011 - Направени медицински (19.09 - ОК на мед.)
02.11.2011 - Покана за Виза
23.11.2011 - Визи
Аватар
karelia79
Мнения: 905
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 4:23 pm
Местоположение: Canada

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от karelia79 »

Честито! Това е чудесна новина! :clap:
Seul on peut aller plus vite, mais ensemble on peut aller plus loin.
Полет - 16.06.2014 г.
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

А някой знае ли след като направим доп.изследвания, които ни изискват пак ли се чака 20 дни за резултата?
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

nedelcheva_n написа:А някой знае ли след като направим доп.изследвания, които ни изискват пак ли се чака 20 дни за резултата?
Най-вероятно да.
Manchester United Football Club
celicata
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 6:58 am
Местоположение: Gatineau / Ottawa

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от celicata »

зависи от изследванията, при мен имаше възможност да чакам 70 дена
Последно промяна от celicata на Сря Сеп 21, 2011 7:46 am, променено общо 1 път.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от succes »

celicata написа:зависи от издледванията, при мен имаше възможност да чакам 70 дена
Здравейте,
видях че сте писали ОК на медицинските. Въпросът ми е получили ли сте официално писмо за това че всичко е наред или от информацията е от МОМ(как фиксирате датата на ОК-я тогава?)
Ако няма официално потвърждение, тогава следва направо да се чака поканата за виза, така ли?
Ако имате опит в това, моля да споделите.
Успех и попътен вятър за напред.
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

Горните постове потвърждават мнението ми, че тези медицински прегледи са си сериозни. Като сигнал към тези които тепърва ще ги правят - не яжте мазни храни и пийте много вода преди изследванията.
На нас също ни искат допълнителен преглед за по-малкия ни син, слава Богу в понеделник ще го направим. Успех на всички :y:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Joya »

Здравейте, да ви разкажа за нашата сага с медицинските, които вече са в ръцете ми :)
Оня ден бях в пощата, много сериозно си поговорихме, и се оказа че даже обикновенните пратки се проследяват, ако са международни. Моите медицински са пристигнали на 26.08, но поради грешка на посолството или на пощаджийката са пристигнали на друг номер на моята улица. Веднага отидох там оказа се че хората са ги пазили до преди една седмица и са ги хвърлили. Ако миналият път в пощата ми бяха казали това, щях да си ги взема, но уви. Вчера теглих една майна и на пощи и на куриери и на канадци и отидох до Букурещ до канадското посолство. Хората са супер любезни, приеха ме точно в 1:30, веднага ми разпечатаха формулярите, даже носих снимки, ама не ги поискаха имали си. Та сег понеделник ще правим медицински. Статистиката е , че поради глупава грешка загубих един месец време. Освен това супер ме хвана яд на румънците, толкова са облагодетелствани да имат посолство в държавата си, идваха носеха формуляри, ходеха на интервю, носеха си паспортите, взимаха си ги, не зависят нито от пощи нито от куриери! Колко по-бързо щяха да стават нещата и при нас .....
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Много се радвам за вас, най-накрая хубава новина, но след какви премеждия
Публикувай отговор