Кратък тест за кандидант-имигранти

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Ламборгиниc Yeah baby .
Californian ти си болен ако искаш да идваш в Канада.
Прилича на Boca Raton Florida.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от angelheart »

Mr.D написа:...
Californian ти си болен ако искаш да идваш в Канада.
...
От едно известно време ми се струва, че точно това му се искаше да чуе :D
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от anxeli »

Е да, ама е пуснал обява : Разменям снимка на ламборгини за тенджера боб с наденица.
Не се бъркайте на хората в мотивите за емиграция :!: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от ivandaman »

Californian,

От стотоиците ти постове в този форум, последният беше най-информативен, най-забавен, най-смислен, най-интригуващ, най-визуален и най-всичко... :)

:y: :handshake:
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

angelheart написа:
Mr.D написа:...
Californian ти си болен ако искаш да идваш в Канада.
...
От едно известно време ми се струва, че точно това му се искаше да чуе :D

Аз показах само хубавите неща......ако трябва да показвам АйТи/Инженеринговите компании в които ходя на интервюта или на работа пълни с 40процента Индийци и другите 40процента Китайци.......ще ме съжалиш...
Щото от между 50-100те фейс интервюта на работа за последната година дето съм ходил, имах само 3 предложения на работа(имах и други ама само фул таймите ги броя)......и познай след анализ на данните какво останових(аз съм много аналитичен човек и анализирам и си записвам всичко, както се казва lessons learned)
та какво е общото ли, не че съм се представил най-добре на тези 3 интервюта от 100.....просто на тези 3 единствено не е бил нито един индиец в интервюиращите(средно между 4-6човека интервюиращи).......
та така.

В КАНАДА Е СТО ПЪТИ ПО-ХУБАВО щото съм сигурен, че индийците не са завладяли пазара, не казвам че са ми конкуренция някой да не вземе пак да се заяжда - казвам просто, че те са вече в крепостта и не дават на белите да пробият в нея........ ;( ;( ;(
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от ivandaman »

@Калифорниан..

Ще ти го кажа директно. по-хубаво е там където си се уредил по-добре..

Индийците и китайците трябва да са ти последна грижа, не защото това което казваш не е е истина.. Напротив.. Точно така е.. Но това е реалноста.. Етническо разделяне/предпочитане винаги ще има там където някоя етническа група взима превес.. Я си представи ако в твоята компания 80% са българи. Собственика е българин, Шефовете са българи, Мениджърите на отделите са българи и на интервю дойдат двама кандидати с еднакви знания но единият е българин а другият мексиканец???

Ако ти трябва да избираш из между тях двамата кого ще избереш????

...
Не се залъгвай че в Канада е различно. Същото е ... Само където ще взимаш по-малко пари и ще студуваш 8 месеца в годината..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Californian ти ми изглеждаш расис. Ама както и да е. Ти бил ли си в Канада или това са само отстрани наблудения .То в Калифорния има индийци.А тук ги няма?
Отиди в Ванкувер (Ричмонд).И ти ще си единствения бял. Само дрьпнати.И това е най-доброто място за живеене според статистиките. Било като Виена. Направо смешно. Поне в Америка контролират кой откаде влиза.
Канада ако така продьлжава само с цигани и дрьпнати ще се напьлни.
То ако пьк отидеш и имаш кьсмет да си намериш работа в бяла Европа теб за циганин ще те мислят.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Много хубаво мнение трябва да се сложи в рамка - самата истина е всичко дето написа.

Е и няма как да не е така като тея идват от 1милиардни страни...те дори аз съм бил свидетел на няколко случая дето дори американци не се допускат, на индийците в тези среди.....щото един като влезне .....и гледаш как само такива се пропускат......

В Канада не може да е така - защото както сам каза е по-студено а тез роми не издържат на такива температури сигурен съм или поне няма логика да издържат ама......като се замисля за самата индия кво са ми говорили те получават имунитет от малки към всичко.....като хлебарките........
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Mr.D написа:Californian ти ми изглеждаш расис. Ама както и да е. Ти бил ли си в Канада или това са само отстрани наблудения .То в Калифорния има индийци.А тук ги няма?
Отиди в Ванкувер (Ричмонд).И ти ще си единствения бял. Само дрьпнати.И това е най-доброто място за живеене според статистиките. Било като Виена. Направо смешно. Поне в Америка контролират кой откаде влиза.
Канада ако така продьлжава само с цигани и дрьпнати ще се напьлни.
То ако пьк отидеш и имаш кьсмет да си намериш работа в бяла Европа теб за циганин ще те мислят.

Според мен в Торонто и Ванкувър може но в Калгари и Монреал - абсурдно е да издържат зимата - сигурен съм, че може би не че няма въобще но ако има не са толкова много както тука
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Диверсти контрол му е майката.Предимство на европееца трябва да има в имиграциата.Те австрийците,швейцарците отдавна са го измислили.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Mr.D написа:Californian ти ми изглеждаш расис. Ама както и да е. Ти бил ли си в Канада или това са само отстрани наблудения .То в Калифорния има индийци.А тук ги няма?
Отиди в Ванкувер (Ричмонд).И ти ще си единствения бял. Само дрьпнати.И това е най-доброто място за живеене според статистиките. Било като Виена. Направо смешно. Поне в Америка контролират кой откаде влиза.
Канада ако така продьлжава само с цигани и дрьпнати ще се напьлни.
То ако пьк отидеш и имаш кьсмет да си намериш работа в бяла Европа теб за циганин ще те мислят.

Ми незнам човек - може да ме мислят за циганин, ама ще ме мислят за Американски циганин когато си взема гражданството и забегна натам...мен подобен ми беше и за Канада плана преди този бай дъ уей....да взема паспорта и да забегна към европа...........щото едно е да те смятат за български циганин в европа, мисля си малко по различно е да те смятат за канадско или американско цигане....... :tmi: :angel:

Незнам харесва ми в Чужбина, но не съм толкова богат както си го представям живота - всеки уикенд да си го изкарвам с най-добрите ми приятели в България.
Мен ме кефи Австрия - има няма 8-9часа с кола, 1 час със самолет и общо взето може да си живееш и работиш на запад а да си прекарваш колкото си искаш време в България. :inlove:

Щото на мен нито Америка нито Канада ми понасят, аз пиша в правилната тема - щото съм си свикнал да си имам приятелка, любовница, уикенди насам натам из България, заведения, иху-ахи, тоя живот в Америка не мога да го водя, много по-беден съм отколкото същия човек в България.....за тука за такъв живот с много жени и всеки уикенд екскурзии и всеки ден на заведения.(междудругото много хора си го позволяват при това - въпреки, че съм сигурен, че дългогодишните емигранти в тоя форум няма да ме разберат...но както и да е)
Мисълта ми, е че е някак си различно България и тука.
Има неща които тамошните си мислят, че е супер гъзарско тука ги има, има неща които тукашните като мен си мислят, че е гъзарско а те в България си ги правят всеки ден.

Пример: Общо взето доста хора живеят в хубави къщи и карат хубави коли тука - тоест не е задължително да си мутра, има много от този форум дето са така.


Обачеееее има много хора в България както казах - които имат по 2-3 жени, всеки ден са на поне 2 заведения - ресторанти - обяд и вечеря, и всеки уикенд в различно място и кътче в България- Велинград, Копривщица и т.н...а това горните съм сигурен, че няма как да си го позволят щото при мен един хубав ресторант без 50-60долара не е.....а това са 100-200долара на ден и повече за човек с гадже...

Абе някак си кефи ме, че в България си мислят - за живота, и не им пука толкоз, че живеят в кутийки и карат 20годишни коли на старо....но пък абе различно е.........

Както и да го сметна без поне 10-15к месечно чисти, което значи 300-400к годишен доход не става........

Иначе пък ме кефи де, живота на запад......та така нещо раздвоен съм.......и накрая ще излезне, че ИванДаман е много прав - човек е добре там където се е устроил перфектно....
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Като се ожениш и имаш едно две деца,Civic ще ти стига да караш.Гуд льк с американските жени. Който не си е взел жена от Европа дупе да му е яко. :rofl:
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Mr.D написа:Като се ожениш и имаш едно две деца,Civic ще ти стига да караш.Гуд льк с американските жени. Който не си е взел жена от Европа дупе да му е яко. :rofl:

Сбърка, хич не си прав. :tmi:

Аз ако имах 2 деца на тая скъпотия......щях да карам колело кви такива мечти за сивик, ХАХАХАХ :rofl:
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Поне там сняг няма. Тук с колело -20 до -40. :o
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от roumensp »

Mr.D написа:Гуд льк с американските жени. Който не си е взел жена от Европа дупе да му е яко. :rofl:
След 10-ина години, прекарани тука и българските стават като американските. ;( И почват да ни наричат "балканци", "ориенталци" и "турци". Да не мислиш, че навремето съм си представял, че ще пера и ще мия чинии ? :D
Публикувай отговор