Молба за съдействие

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Молба за съдействие

Мнение от Павел »

И от мен 5, ама като гледам 80% са "рускини", та ако рече цялата Русия да натисне по 5 пъти ше ни бият.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Молба за съдействие

Мнение от mama mia »

Благодаря ви приятели! Аз също опитах повече от 5,знам ли така каза майка й снощи.Както и да е...да помогнем както можем! :y:
Съединението прави силата!
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Молба за съдействие

Мнение от pavelyankov »

От всеки компютър вкъщи по 5 - станаха 15 от нас :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Молба за съдействие

Мнение от IRA »

Павел написа:И от мен 5, ама като гледам 80% са "рускини", та ако рече цялата Русия да натисне по 5 пъти ше ни бият.
Няма да ни бият, ако пуснат линка в бгмама. Там са способни да бият и китайския народ. :rofl:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Молба за съдействие

Мнение от mama mia »

:y:
Съединението прави силата!
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Молба за съдействие

Мнение от cocose »

:y:
И дано да пробие като специалист, а не като модел 8)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Молба за съдействие

Мнение от balbi »

cocose написа::y:
И дано да пробие като специалист, а не като модел 8)
Добро пожелание!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба за съдействие

Мнение от ablood »

Доста често във форума се споменава шуробаджанащината. Тук например народа масово гласува, виждайки единствено фотоманипулирана снимка на главата на участничката. Няма значение дали другите са по-красиви, или не. Тази е "наше момиче".

Трябва да спечели най-красивата и бих се радвал това да е "българка", но не бих я подкрепил, преди да съм гледал видеото с представянето на всички участнички.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба за съдействие

Мнение от IFF »

ablood написа:Доста често във форума се споменава шуробаджанащината. Тук например народа масово гласува, виждайки единствено фотоманипулирана снимка на главата на участничката. Няма значение дали другите са по-красиви, или не. Тази е "наше момиче".

Трябва да спечели най-красивата и бих се радвал това да е "българка", но не бих я подкрепил, преди да съм гледал видеото с представянето на всички участнички.
Мислих какво да и отговоря...и не можах да намеря нищо,което да не ми докара бан.Така че ти си знаеш :puke:
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Молба за съдействие

Мнение от martatabs »

И,от Бургас ДВА гласа.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Молба за съдействие

Мнение от John Smith »

IFF написа:Мислих какво да и отговоря...
Помисли си пак хубаво, защото ablood е прав. Това е конкурс за красота, не за събиране на гласове по форуми. :!:
На мен лично повече ми харесват други участнички и съответно смятам да гласувам за тях, а не за която е родена в България.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба за съдействие

Мнение от Vaseto »

Наистина рядко влизам във форума, но за съжаление начина, по който се обсъждат темите никак не се подобрил.. напротив...
Изнендвам се ( защо ли ?) , че дори и при един такъв постинг като конкурс за красота в който племенницата на Мамамиа, която е не само българка, но е и едно от най-приятните лица измежду кандидатките (поне на снимките) пак се започва с "ръсенето на мозък" от някои съфорумци....Ама дай сега да я чуем....Пък не можело да се гласува ей така, само защото била българка... Уважавам хората с принципи, а и хората, които ме познават знаят за моите такива, но нека все пак не забравяме, че в момента става въпрос за конкурс за красота, а не за "Пулицър","Нобел" и пр...
Не оспорвам правото на всеки на мнение, нито пък тезата, че най-прекрасната комбинация е ако кандидатката бъде освен хубава и умна. Не бих искала да преминавам добрия тон, но е жалко, когато принципността или големите претенции са предявени от хора, които не бих казала, че са доказали изключителни познания нито богата обща култура а още по-малко зрелост в изказваните становища във форума. За по-любознателните, ето още малко инфо за българската кандидатка
http://www.beautiesofcanada.com/2011GTA/daniela.htm"
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба за съдействие

Мнение от ablood »

Vaseto написа:...но нека все пак не забравяме, че в момента става въпрос за конкурс за красота, а не за "Пулицър","Нобел" и пр...
Тоест в конкурсите за красота.... какво искаше всъщност да кажеш?
Че ако трябваше да гласуваш да пулицър щеше да си обективен и да гласуваш за българин, единствено, ако си убеден в превъзходството му над другите участници? А тук красотата на опонентките не е от значение.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Молба за съдействие

Мнение от John Smith »

Vaseto написа:...пак се започва с "ръсенето на мозък" от някои съфорумци...
Ако ще си говорим така, друго си е да не вкараш никакъв мозък и да натракаш n гласа, нали? Не казвам, че не е хубаво момичето, но според мен не е най-хубавата от всички. Само това, че е роднина на някого от форума, не може да ме накара автоматично да гласувам за нея, точно защото става дума за конкурс за красота. Резултат на някакви "съдействия" беше и една Мис България от последните години, която беше крокодил страшен.

За да се успокоиш и защото наистина Даниела е една от хубавите претендентки, има глас от мен, но не само тя. Така става ли? :)
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Молба за съдействие

Мнение от IFF »

John Smith написа:
IFF написа:Мислих какво да и отговоря...
Помисли си пак хубаво, защото ablood е прав. Това е конкурс за красота, не за събиране на гласове по форуми. :!:
На мен лично повече ми харесват други участнички и съответно смятам да гласувам за тях, а не за която е родена в България.
Твоето дете ако участва в конкурс за красота,но не е най-убавото за кого би гласувал?Същоот е и с нашенката,кво ме интересува че има и по-хубави?
Публикувай отговор