"Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
arsenal66
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 4:37 am
Местоположение: LaSalle,QC

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от arsenal66 »

Здравейте,пиша тъй като тука стана дума за Стикс...........Тази неделя отиваме до Бостън,за да гледаме концерт на 3 групи-"динозаври" едновременно: Стикс,Форинър и Канзас. :party: Шоуто ще е супер.............ааааааааааааа цените за 3-те групи са само 42 долара..........баси къде тука има билети за концерт на такава цена........ако някой го интересува ,на официалния сайт на Форинър,мисля,че има още билети................... :y:
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от Павел »

Щатите в това отношение са ненадминати. Аз съм гледал Ролинг Стоунс за $12, АЦ грамотевичку ДЦ за $35. Най-скъпия ми билет е бил за The Who $75. В Канада май почват от $100 нагоре, добре че съм изгледал всичко дето си заслужаваше на пълна далавера. Някои в оригиналния, други почти в оригиналния състав.

arsenal66, ще гледаш Канзас без К Ливгрен и Форинър без Лу Грам, но какво да се прави.

Като става въпрос за Форинър, тук по таблоидите непрекъснато говорят за лесбийската двойката (on and off) Линдзи Лоуън и Саманта Ронсън. Тази Саманта е дъщеря на другата основна фигура във Форинър - Мик Ронсън.

Според К Ливгрен това е най-депресиращото парче, което някога е написал:

http://www.youtube.com/watch?v=tH2w6Oxx0kQ

Lonely Wind, парче което малцина знаят, според мен не е по-лошо от Dust In the Wind, от едноименния албум на групата. Даже на обложката му са сложили Ботев на връх Вола :)


http://www.youtube.com/watch?v=fyn8IeOdxlY
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от ivandaman »

Явно яко са скочили цените в Канада..
Първият ми концерт на АС/ДС беше около $30, до средата на 90те изгледах Деф Лепард, Скорпионс и форинър (по 2 пъти) Дженесис, Роксет, Дайър Страитс, Бон Джоуви, Синдарела, и разни други западащи групи. Последният ми концерт мисля че беше през 1999 година на Савидж Гардън, и никога не си спомням билета да е надхвърлял $50...

Каква е средната цена на концертите в Канада сега??? (Макар че мен не ме интересуват толкова новите групи, и едва ли бих отишъл на някой концерт)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от Павел »

ivandaman, на едно друго място прочетох, че си живял в Санта Барбара, едно от любимите ми местенца в Калифорния и което съм посещавал м/у 1991 и 2006 почти всяка седмица, когато съм бил в CA и познавам почти всички българи там. За кои години става на въпрос - има вероятност да се познаваме.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от ivandaman »

Павле там работих само една година 2000-01 на контракт с Т1 виза, и не познавах Българи..

Не е лошо място въпреки че на мен Санта Моника (където ти си живял :) ) Ми харесваше повече...

Но споко, ако нещата се наредят както ги планирам в близко бъдеще трябва да се довлека във Ванкувър така че ще се запознаем..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от Павел »

:handshake:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: "Дами и господа, Мистър Елтън Джон !"

Мнение от IRA »

ivandaman написа:........
Каква е средната цена на концертите в Канада сега??? (Макар че мен не ме интересуват толкова новите групи, и едва ли бих отишъл на някой концерт)
То си зависи от изпълнителя и къде е концерта. За Roger Watersе 55 + 13 някаква такса за доставка , най-евтините, това в Бел център (Монреал). ю2 забравих колко точно бяха, но беше по малко мисля, пак там в Бел център, ама Боно се преби та концерта го отложиха за следващата година. :( Тия са ми сравнително пресни та помня.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Публикувай отговор