Транспорт за превоз.....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Транспорт за превоз.....

Мнение от janyz »

Здравейте .Моля споделете някоя коректна фирма ,която отдава под наем лекотоварни транспортни средства .Касае се наемане на транспорт за пренасяне на багаж в рамките на Монтреал. Благодаря
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Транспорт за превоз.....

Мнение от klisurov »

janyz написа:... фирма ,която отдава под наем лекотоварни транспортни средства ...
http://www.uhaul.com/
Не съм ги ползвал, нямам отношение.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

Re: Транспорт за превоз.....

Мнение от Vaseto »

Ние сме ползвали Дискаунт преди години. Аз лично ги смятам за коректни или поне с нас винаги са били. ;) Ето линк
http://www.discountcar.com/English/
Нещо, което знам от опит с тях: Ако имате златни кредитни карти (може и други кредитни карти да имат тази опция, затова по-добре се обадете и питайте конкретно за вашата по телефона) ги използвайте тях при наемането на колата, защото покриват застраховките за повреди, сблъсък и пр. и ще заплатите по-малко (мисля, около 25-40$ на ден). Успех :y:
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Re: Транспорт за превоз.....

Мнение от janyz »

Благодаря Ви много !!!
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Транспорт за превоз.....

Мнение от kill_u »

Uhaul ми излязоха солени и то доста, с тия промоции дето ги правят 19,90 на ден но пък те чаржват 0,49 на километър ако надвишиш. Така, че си преценете.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Транспорт за превоз.....

Мнение от Omega3 »

Относно дискаунт гледай да се осигуриш да им вьрнеш камиончето с пьлен резервоар. Аз, пет минути преди да им го вьрна, напьлних резервоара, но при проверката при врьщането се оказа, че липсвали 3 литра бензин. Обясниха ми, че понякога имало вьздух в резервоара и помпата реагира като че ли резервоара е пьлен. В следствие ми дадоха две опции : или им плащам глоба по 3$ за литьр или да ходя да напьлня резервоара. Платих им глобата. По кьсно поразгледах договора, но никьде не видях за подобна глоба от 3$ за литьр, освен че се споменаваше, че трябва да им вьрна резервоара пьлен.
Публикувай отговор