Проблеми със Zamunda.net

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Uspial »

Ама вие сте готови да си живеете на село.
То и въздуха в града е по лош от колкото на село.
За какво ви е да живееете в града?
На кино не ходите, на ресторант също, искате да си ядете в къщи, да си димите цигари и да си тровите децата
Вредата от цигарите за децата ( дето димите постояно в къщи щото другаде не ходите ) е далеч по голяма от имането на кабелна телевизия щото щели да затъпеят.
А от латино серили с лошо качество на БГ език, теглени от интернет много ще поумнеят.

Забравих да допълня че на село може да си садите домати и картофи понеже не ви харесвали тези по ресторантите в града. :D
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от ablood »

Хъл :puke:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от kill_u »

// off topic
Абе само ми е интересно колко струват цигарите в Канада? Например едно обикновено боро?
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Kirilius »

Абе само ми е интересно колко струват цигарите в Канада? Например едно обикновено боро?
Кажи-речи колкото един билет за кино :clap:

Като стана дума за плазмени телевизори, мисля, че производството и продажбата им беше забранено в европейския съюз миналата година. Причината е, че горят 4 пъти повече енергия от LCD, а не дават по-добра картина. Обаче "плазма" звучи яко и народът тук купува...
http://www.everexplore.com - Explore with a camera!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от ablood »

За Hull са все още черешката.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Uspial »

Айде сега и от електроенергия за ТВ ли ще пестите в Канада дето сметката за ток на месец е 2 % от месечния доход?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от ablood »

Имаме разходи по жени бе Хъл.
Това така орязва бюджета ми, че трябва да се гърчим със семпли LCD-та, нямайки възможността като теб да се ударим в косматата гръд и да се похвалим, че гледаме автентична плазма, технология от миналия век.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Uspial »

Да бе жените са ви виновни че не ходите на кино и ресторант а седите постоянно в къщи с извинения за безплатен интернет и възможност за димене на воля в хола на дивана.

Аз пък съм сигурен че жените ви с голям кеф биха отишли на кино или заведение да покажат новите дрехи, обувки, чанти и да бъдат малко сред хора а не само в къщи до печката.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от ablood »

Хъл, ти наистина си извънземен.
Когато някой ти каже че харчи по жени, той има впредвид заведения (и други забавления), а не печки! :D

Ако това е критерият ти за щедрост ще си остарееш ерген.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Uspial »

Разходите за жени могат да бъдат такива при които тя пак да си е в къщи до печката и да ви диша цигарите. ( колкото да замажете положението )
Пример:
Пръстен, обици, колие, козметик, масаж, маникюр.

Чак пък да са ви толкова голями разходите че да спрете кабела и да нямате ТВ не вярвам.
Petran
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 10, 2009 1:34 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Petran »

Uspial написа:Разходите за жени могат да бъдат такива при които тя пак да си е в къщи до печката и да ви диша цигарите.
Пример:
Пръстен, обици, колие, козметик, масаж, маникюр.
Успял, нещо за електрическите коли няма ли да подкараш или и те са вече за теб в миналото и сега караш на антигравитационни автомобили?
Стига с тия цигари! Цигарите са хубаво нещо! Това че не ти харесват, ай... живей си до магистралата и се чуди по-късно, аджеба защо пак си хванал рак след като не си пушил.

А, и да продължим за ресторантите - много малко хора вече ходят на ресторанти въобще навсякъде. Цените високи, храната гадна... разбира се на канадците им харесва да ядат полуготова, но другите, като мен не. Предпочитам да храната ми да има вкус а не някакви неща в стериопорна чиния и да гадая какво ям. Да си седна с чинийката с мусака, да мацна кисело(за жалост с желатин(пусти канадци!!!)) да шляпна жената по задника и да си пусна някой пиратски дръпнат филм.

Затъпяването е по-опасно от цигареният дим. Дробовете ти така или иначе ще се увредят от CO2 и имат поне малко възстановяване, а за мозъка... господ да ни е на помощ, че и в последно време затъпяването е станало по-заразно и от разсизма :worried:

... което ме навежда на мисълта ... тия от замунда не трябваше ли да го оправят проблема до сега, или ще ги чакаме да им изтече договорът с Недерландската фирма?
Последно промяна от Petran на Сря Ное 18, 2009 2:28 pm, променено общо 3 пъти.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от optics »

niki477 написа:Има едно нещо обаче което не разбирам , как в 21 век има хора в Канада / Българи / които нямат телевизор и не гледат телевизия ами разчитат да гледат някаква накъсана и с много лошо качество интернет телевизия.
Значи, аз не познавам българи в КАнада, които нямат телевизия но познавам бразилци (и причините въобще не са финансови)

За интернет маТРеалите - винаги предпочитам качествен материал, хай дефинишън и без реклами, отколкото - дето викаш - онлайн и с накъсване.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от iliana »

Предпочитам да храната ми да има вкус а не някакви неща в стериопорна чиния и да гадая какво ям. Да си седна с чинийката с мусака, да мацна кисело(за жалост с желатин(пусти канадци!!!)) да шляпна жената по задника и да си пусна някой пиратски дръпнат филм.
Като те напусне жена ти върни се на този постинг и не питай защо.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Kirilius »

Да продължа с офтопика: познавам поне 4-5 български (и не само) семейства, които нямат телевизор и не плащат за кабелна не защото не могат да си го позволят, а по личен избор.
http://www.everexplore.com - Explore with a camera!
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от kill_u »

optics написа:
Значи, аз не познавам българи в КАнада, които нямат телевизия но познавам бразилци (и причините въобще не са финансови)
Ми да се запознаем.
Публикувай отговор