Q da za4eknem :)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
plama
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Апр 12, 2004 7:57 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от plama »

Според мен няма значение къде живееш. Важното е да имаш ПАРИ.

Имаш ли ги и в БГ, тук е Рай !

:D :idea:
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

plama написа:Според мен няма значение къде живееш. Важното е да имаш ПАРИ.

Имаш ли ги и в БГ, тук е Рай !

:D :idea:
verno li ???
znachi Raia e edna banka,a shastieto spestovna smetka :metro:
plama
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Апр 12, 2004 7:57 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от plama »

Какво съм казал, да не би да е лъжа?
Предполагам , че колкото и да си щастлив, завиждаш на тези, които са в България и си имат пари

FY
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

plama написа:Какво съм казал, да не би да е лъжа?
Предполагам , че колкото и да си щастлив, завиждаш на тези, които са в България и си имат пари

FY
ne razbrah za kakvo ???
moje bi govorish za sebe si!

no ako si mislish che shtastie se kupuva s pari i iskash da doidesh po tazi prichina v canada po-dobre ne idvai :beer:
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Мнение от sara »

plama написа:Какво съм казал, да не би да е лъжа?
Предполагам , че колкото и да си щастлив, завиждаш на тези, които са в България и си имат пари

FY
ami az ne im zavijdaм... зависи от човек и разбиранията за живота.

а и като ми е мрасно навсякъде и ми се мръщят и все се стрелят примерно, мерси..
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Rainmaker napravo si mi prochel mislite! Tochno taka si e! Ako shte vsichki sakrovishta na zemyata da me chakat v bg, I DON'T WANT TO GO BACK!!!! No,vsichko e vapros na lichen izbor. Vsashtnost tova e problemat na mnogo hora ot bg, che idvat tuk s misalta, che shte stanat brzo bogati i kato vidyat, che parite ne rastat po drvetata se oplakvat kolko e zle v Canada.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Canuck написа:Rainmaker napravo si mi prochel mislite! Tochno taka si e! Ako shte vsichki sakrovishta na zemyata da me chakat v bg, I DON'T WANT TO GO BACK!!!! No,vsichko e vapros na lichen izbor. Vsashtnost tova e problemat na mnogo hora ot bg, che idvat tuk s misalta, che shte stanat brzo bogati i kato vidyat, che parite ne rastat po drvetata se oplakvat kolko e zle v Canada.
mnogo hora ot BG idvat tuk, vijdat che tuk ne e zemnia rai koito sa im predstaviali i zatova nedovolstvat

snoshti govorih s edin sased koito e doshal ot Italia prez 60tte i kazva che i togava sa peeli pesenta kak im triabvali "skilled workers"
iavno Canada si go e izmislila toia trick i si go pee
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Molson
Мнения: 233
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 5:57 pm

Мнение от Molson »

az pak razgovariah s GREECE , demek garci i znaesh li kvo mi vikat, ako sa znaeli che taka shte stane tuka voobshte ne biha doshli. sega v GREECE E PO-AIKO OT TUKA, VSASHNOST TAM OTDAVNA SI E IAKO.
imah razgovor i s francuzin jiveesh ot 30 godini tuk. kazva che tuka si e napravo mizeria i sajaliava che e doshal, kazvam mu shto ne se varnesh - toi mi vika decata mi sa rodeni tuk, kak da se varna.
Munik
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 27, 2004 8:35 pm
Обратна връзка:

Re: Hm

Мнение от Munik »

[ takowa. Az pak si mislq 4e ako doide ewroto polojenieto stawa oshte po-zle. Shte naprawqt ewropeiski ceni s balkanski zaplati.



Те вече са си европейски за ваше сведение.
А като влезем в Европата дупе да ни е яко. С тази наша заспала икономика и производство в точката на замръзване сме за никаде...
По добре сме си така ама нали политиците трябва да гонят рейтинга та Европа Европа....
Аз за това ще изляза от Бг-то да не гледам отново реякциата на хората в стил "Ние каква я мислихме а пък тя каква стана..."
Munik
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 27, 2004 8:35 pm
Обратна връзка:

Мнение от Munik »

ПАРИТЕ НЕ ПРАВЯТ ЧОВЕКА ЩАСТЛИВ ИЛИ РАДОСТЕН ИЛИ ОБИЧАН!!!
Разберете го най-сетне и потърсете друг мотив за емиграцията.
А тези три неща ги потърсете на друго място всеки случай не и в банката.

Навсякъде можеш да се чувстваш добре стига да си наясно със себе си!
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Munik написа:Разберете го най-сетне и потърсете друг мотив за емиграцията.

Ako parite otpadnat kato motiv za imigracia, imigranitite po celia sviat ste namaleiat s 99%. Dori predi poveche ot 100 godini osnovnia motiv za imigrirane sa bili imeno ikonomicheski problemi. Da ti pripomnia samo, che osnovnata masa ot irlandski imigrnati v Amerika e doshla tuka, ne za da tarsi shtastie i spokoistvie, a prosto za da ocellee ot kartofenia glad. I dnes motivite ne sa mnogo po-razlichni.
Procheti malko istoria predi da pishesh golemi dumi s golemi bukvi. A ako se samniavash pone za sekunda, che parite dvijat i reshavat vsichko v tozi sviat mojesh da prochetesh nai-velikia amerikanski roman - "The Great Gatsby". Barzo shte ti "svetne" za kakvo tochno stava duma na tozi kontinent, a i ne samo na nego.

:beer:
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Munik
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 27, 2004 8:35 pm
Обратна връзка:

Мнение от Munik »

:lol: Знам много добре че двигателя на прогреса са парите. Но от толкова приказки за пари и заплати на човек му писва. Добрата заплата може да е двигателя но не е единственото и основното нещо на този свят. Не съм видял човек който да е щастлив само с парите си, Нали така?
Вчера влязох в една нова къща на един руснак. Къщата се намира в Морската градина във Варна (надявам се това да ви говори нещо) и е поне няколкостотин квадрата. Е та този човек не ми изглеждаше никак щастлив. Напротив, беше намусен и гледаше само някой да не му отмъкне нещо от скъпата къща.
Така че не се хващай само за това изречение което цитираш.
Виждал съм циганите дето събират желязо за да се прехранват да се смеят много по често от тези в Мерцедесите. Това какво значи? :shock:

Е не че всички трябва да копаме желязо за да сме щастливи де. :lol:

Моля не, не се хващайте само за някоя дума в нечий постинг. Така не става :P
10* :beer: za pepon

Don't worry be happy!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Canuck написа:Rainmaker napravo si mi prochel mislite! Tochno taka si e! Ako shte vsichki sakrovishta na zemyata da me chakat v bg, I DON'T WANT TO GO BACK!!!! No,vsichko e vapros na lichen izbor. Vsashtnost tova e problemat na mnogo hora ot bg, che idvat tuk s misalta, che shte stanat brzo bogati i kato vidyat, che parite ne rastat po drvetata se oplakvat kolko e zle v Canada.
s tezi si izkazvania, samo te molia da mi obeshtaesh da mi pishesh edin e-mail kato otidesh da jiveesh v BGto.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

Munik написа:ПАРИТЕ НЕ ПРАВЯТ ЧОВЕКА ЩАСТЛИВ ИЛИ РАДОСТЕН ИЛИ ОБИЧАН!!!
Разберете го най-сетне и потърсете друг мотив за емиграцията.
А тези три неща ги потърсете на друго място всеки случай не и в банката.

Навсякъде можеш да се чувстваш добре стига да си наясно със себе си!
tochno tova imah predvid i az
:beer:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Определени си зависи до човека, ако си щастлив, парите ще те направят още по-щастлив, ако си нещастен, ще те направят още по-нещастен...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Заключено