За какво дойдохме в Канада.....

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от filipne »

radkoT ми звучи почти като курта007 :o
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от filipne »

kikolilokiko написа: filipne никой не притежава истината
нито аз
нито ти
Кико, така е никой не я притежава цялата. Ама е доста добра идея поне малко да се замисляме над мнението на другите. Все има някаква полза.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12478
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Ivan1007 »

Fireman написа:Който иска да поспорим или има свободно време за по бира :beer: ,намирам се в Калгари - 1802 12 Avenue SW


p.s. намерих една канадска бира с 10.1 процента алкохол
Пращам ти на лична телефона си. Ако искаш ми се обади да си поприказваме. :D :beer:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
calculator
Мнения: 214
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 12:05 pm

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от calculator »

Fireman,
Я пак се вгледай в подписа ми.
Заключението не е мое, а на едно младо момче от Монреал.
Дано те разведри.

П.П.
Коя е бирата с 10% алк., моля?
"A fool's paradise is a wise man's hell!"
Thomas Fuller
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от kikolilokiko »

до тук ли я докарахме :lol: :lol:
да си мерим подписите :lol: :lol: :lol: :lol:

наистина коя бира е 10%?!
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12478
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Ivan1007 »

Fireman написа:Връщане назад няма,не и към мястото където отнемат и мечтите
Аз за мечтите тук определено обеднях. :D
В България мечтаех за джакпота от тотото и да ида в Canada.
Тук ми остана само за джакпота
:lol:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от THC »

Fireman написа:THC ,един път ти бях казал "Ако ти си секси пич..." :wink: ,не ме мисли мен,има къде да живея ако трябва да съм в България,не ме мисли.
как да не те мисля бе пожарникарче? загубих си съня :lol: :lol: :lol:
ся де ще спиш? на кашоните зад образцов дом не приемат вече...
щот аз наистина съм секси пич и ти наистина се оказа бот
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от radkoT »

Fireman написа: Волята и себеуважението си ги имам повече от теб.
наистина е така,личи си :lol: :lol:
filipne написа:radkoT ми звучи почти като курта007 :o
не го знам кои е "курта007" но ти ми звучищ също толкова досадно колкото и учителката ми по химия :lol: :lol:
и защо пишеш 2 поста един след друг а не радактираш един,повече мнения ли гониш ?
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от kikolilokiko »

Ivan1007 написа:
Fireman написа:Връщане назад няма,не и към мястото където отнемат и мечтите
Аз за мечтите тук определено обеднях. :D
В България мечтаех за джакпота от тотото и да ида в Canada.
Тук ми остана само за джакпота
:lol:

в бг няма проблем с джакпота ;)
18 шестици след еднакви числа в 2 поредни тиража
16 септември 2009 / News.dir.bg
Назначена е проверка във връзка с това, че в две поредни тегления на играта "6 от 42" на спортния тотализатор са се паднали еднакви числа.
Това съобщи министърът на спорта Свилен Нейков, цитиран от “Фокус”. Резултати се очакват до края на седмицата. По думите му специалистите трябва да кажат какви са шансовете това да е случайно. Първия път нито един не е познал шестте числа. Във втория има 18 печеливши.
Анализ ще се прави и на работата на тотализатора до момента. Целта е да се модернизират всички звена, така че да има значително подобряване на годишните приходи, обясни Нейков.
Днес управата на Българския спортен тотализатор (БСТ) нареди вътрешна проверка " на казуса с изтеглянето на едни и същи числа в третите тегления на два последователни тиража, довели до спечелването на 18 шестици", съобщиха от там. Резултатите от извършената проверка ще бъдат представени утре.
Вероятно много хора използват изтеглените в последния тираж числа, за да играят с тях в следващия, каза зам.-шефката на БСТ Мария Янева, цитирана от в. "24 часа". Това обаче не е много логично, защото вероятността да се паднат едни и същи числа 2 поредни пъти е много малка.
Парадоксално е, че три от печелившите числа - 4, 35 и 42 дори, се падат три пъти поред в трето теглене на "6 от 42". Те са изтеглени и в последния - 74-и тираж.
Иначе статистиката показва, че "златните числа" не са сред най-често падалите се в досегашните тиражи на Тото 2. Например 4 е изтеглено досега 579 пъти в "6 от 42", докато шампион е 7 със 630 пъти.
Шансът в продължение на една определена седмица, т.е. при два последователни тиража, да се повторят едни и същи числа в играта "6 от 42", е около 1 на 4,2 млн., изчисли математикът Михаил Константинов. Шансът да се уцели шестица при играта "6 от 49" с един фиш дори е по-малък - около 1 на 14 млн.
"Едно събитие, колкото и малко вероятно да е то, все пак може да се случи", коментира Константинов.
Ако едни и същи топки попадат често в улея на сферата, е възможно те да се разминават по тегло с другите, обясниха обаче експерти. По принцип топките трябва да тежат около 2,45 грама. Допустимото отклонение е плюс-минус 0,15 грама. По изискване на Държавната комисия по хазарта периодично комплектът топки трябва да се подменя.
Преди години избухна скандал около закупена нова сфера, на която топките имат електронни чипове. Целта беше така веднага да се изписва на екрана изтегленото число, а не водещият на предаването да го съобщава, гледайки номера. Тогава обаче възникнаха съмнения, че чрез електронните чипове ще може с компютър да се манипулира коя топка да влезе в улея.
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от filipne »

filipne написа:radkoT ми звучи почти като курта007 :o
не го знам кои е "курта007" но ти ми звучищ също толкова досадно колкото и учителката ми по химия :lol: :lol:
и защо пишеш 2 поста един след друг а не радактираш един,повече мнения ли гониш ?[/quote]

Е хубаво е човек да познава себе си :lol: .. или поне неотдавнашните си превъплащения ... :lol:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12478
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Ivan1007 »

Fireman написа: На Канада не й трябват хора за нещо ,освен да им се върши черната работа.И не защото Канада е ама МНОГО демократична,а защото повече от всички -китайците,мексиканците,индийците,пакистанците и прочее Й вършат черната работа.
Не й дреме на Канада иначе за новите,можещите....
а
Това ти е още рано да го казваш. Истина е, че на Canada не и дреме за теб, но ако иckaш да се сравняваш по расов или национален признак на този етап грешиш.
Има елемент на дискриминация, но той не е на етапа на който си ти сега. За това може да мислиш след като си поработил няколко години (survival job каквато работиш в момента не се брои).
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от prace »

Истината Драго е, че Канада е недотам социална, капиталистическа държава, на която хич не й дреме за тебе. Ти си този, който си искал да дойде. Тя не те е викала.
Разучи и намери всички варианти, които ще облекчат донякъде първоначалният стрес от имигранството.
Номер едно е добър английски, номер две местна диплома. Това е истината.
Дано да имате достатъчно първоначални средства за да се издържате докато намерите правилният път за вас.
И се благодарете, че още нямате деца и двамата можете да работите каквото и да е фул тайм.
Дори и с 9$ пак ще може да се издържате, ако и двамата работите.
Вижте какви програми има в местните колежи или университети. Аплайвате за държавен заем и почвайте да учите.
Това естествено е само мое мнение и съвет.
И аз съм още пресен имигрант на една година
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от radkoT »

filipne написа:
filipne написа:radkoT ми звучи почти като курта007 :o
не го знам кои е "курта007" но ти ми звучищ също толкова досадно колкото и учителката ми по химия :lol: :lol:
и защо пишеш 2 поста един след друг а не радактираш един,повече мнения ли гониш ?

Е хубаво е човек да познава себе си :lol: .. или поне неотдавнашните си превъплащения ... :lol:
filipne,
струва ми се че вие се притеснихте от споменаването на името "курта007" и объркахте цитата :lol: :lol: :lol:
разбирам че говоренето на празни приказки ви е силната страна ,но нека се придържаме към темата на автора ....моля
ако все пак толкова много държите да излеете безполезните си и глуповати впечатления,мисли,мнения ..... излезте навън,времето е прекрасно и разхождайки се по улицата, си приказвайте сам на себе си
прави добро впечатление :lol: :lol:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Странджата »

В България -всички мошенници , българите в Канада - непочтенни и измамници , канадските институции - лъжци , манипулатори, и сега за капак 10% ,,бира,,......
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от myhata II »

Айде Пожарна,другарчетата ти вземаха да те плюят,защото си си отворил очичките :wink: :beer:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор