Само момиче в Канада

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
Lusi_bg
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 4:49 am

Re: Само момиче в Канада

Мнение от Lusi_bg »

Да, после ми го отвори. Може би щото бях на работа и там не искаше да ми го отваря само. Иначе сега няма проблем. Мерси!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Само момиче в Канада

Мнение от cocose »

Lusi_bg написа:Благодаря,
разбрах. Явно ще се обърна към услугите на някоя фирма. Какво ви е мнението за тази : http://www.go-to-canada.com
Няма нужда от посредническа фирма, може да звучи като реклама, но този сайт ми беше напълно достатъчен за да си попълня документите, да кандидаствам, и ..... да ме вземат :) А след това, всичко зависи от тебе разбира се. Да не говориме че от гледна точка на документи за подаване, ти си елементарен случай, не е като да имаш деца, семейство, и тем подобни усложнения и щуротии. При това даже и не си мъж, сиреч не си служила в казармата....може би :)
Аватар
albatros
Мнения: 188
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 4:48 pm
Местоположение: TO

Re: Само момиче в Канада

Мнение от albatros »

Прегледах темата и реших и аз да ти преопоръчам нещо. Остани си в Европа. Върви във Франция или Германия. Работа може да почнеш веднага.
Автоматично печелиш 2 години. Тези 2 години можеш да ги използваш да научиш езика - немски или френски и лека полека ще гледаш как може да започнеш да си работиш по специалноста. Туку виж си срещнала някой симпатяга и се омъжиш. Веднага ще те приемат като своя. Не си губи времето с Канада. Какво и е социалното на Канада? Тук в Онтарио не можеш да оцелееш на социал, трябва да работиш. Ако работиш във фабриката няма да умреш гладна, но затова ли си учила.
"The secret of success is going from failure to failure without loss of enthusiasm."
~ Winston Churchill
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от THC »

еййй как съм я изтървал тая тема бе :lol: :lol:

кой зевзек се регистрира кат люси ? :lol: :lol:

глей ся люска френския ти требе само устно така да се каже :D

прати няколко снимки по/без бельо цял ръст, щом не ти се живее в мизерия да видим тук, така да се каже, да помислим - може ли нещо да се направи... да те видим ставаш ли или не за .....емиграция :lol: :lol:
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Само момиче в Канада

Мнение от prace »

albatros написа:Прегледах темата и реших и аз да ти преопоръчам нещо. Остани си в Европа. Върви във Франция или Германия. Работа може да почнеш веднага.
Автоматично печелиш 2 години. Тези 2 години можеш да ги използваш да научиш езика - немски или френски и лека полека ще гледаш как може да започнеш да си работиш по специалноста. Туку виж си срещнала някой симпатяга и се омъжиш. Веднага ще те приемат като своя. Не си губи времето с Канада. Какво и е социалното на Канада? Тук в Онтарио не можеш да оцелееш на социал, трябва да работиш. Ако работиш във фабриката няма да умреш гладна, но затова ли си учила.

Никога няма да те приемат като своя в Европа. Никога!
Мен не ме приеха нито децата ми, които имат холандски баща и са родени там. Пазеха си децата от моите, зашото аз бях чужденка.

А че Канада не е социална, в това няма спор.
arogance
Мнения: 172
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 am
Местоположение: Варна - Монреал-Едмънтън

Re: Само момиче в Канада

Мнение от arogance »

Да не прозвучавам грубо ама :
Луси е ония тъпи селянки дето нападат Варна и си мислят, че Винса е най-великия университет на света.
Човек като реши да емигрира и намери сайта бгканада, ще си направи труда да прочете преди да пита.

Към авторката - Представиси факта - идваш в Канада и си си намерила вече квартира и има ли на кой да се обадиш за едно кафе?
Да не мислиш, че тоз мъж ще те чака пред врата ти ?
Къде ще го търсиш без познати, приятели без среда с която общуваш?
А и излизала ли си с чужденец?
Или българин ще си намериш? Верно и аз ко се бъркам. :roll:
И при положение, че не си живяла в чужбина, защо мислиш, че ще ти хареса?
Монреал - 08.2009
Едмънтън -09.2011
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от THC »

ееех винса е най-великия университет бе - весела младост имахме в морското благодарение на винса е аре и отчасти медицината.
еех 35 блок къде си?
и накрая кво да напраим- оженихме се за винсаджийки
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kapitan »

arogance написа:Да не прозвучавам грубо ама :
Луси е ония тъпи селянки дето нападат Варна и си мислят, че Винса е най-великия университет на света.
Човек като реши да емигрира и намери сайта бгканада, ще си направи труда да прочете преди да пита.

Към авторката - Представиси факта - идваш в Канада и си си намерила вече квартира и има ли на кой да се обадиш за едно кафе?
Да не мислиш, че тоз мъж ще те чака пред врата ти ?
Къде ще го търсиш без познати, приятели без среда с която общуваш?
А и излизала ли си с чужденец?
Или българин ще си намериш? Верно и аз ко се бъркам. :roll:
И при положение, че не си живяла в чужбина, защо мислиш, че ще ти хареса?
Според мен темата изпростя......".Да не прозвучавам грубо ама",ами според теб как звучиш,мило ли?!
Явно грешката си е в подателя на темата,Люси,защото,явно е влизала в обяснения с кой ли не,а сега ще си страда от това заради форума.За поред път се доказва,че сме си озлобени като кучета един към друг,няма да изпадам в хули към някои специфични наши национални черти,но наистина е тъжно това и жалко! :evil:
todorovi
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 3:57 pm
Местоположение: Гатино

Re: Само момиче в Канада

Мнение от todorovi »

Извинявам се, че го казвам, ама тя почти всяка тема така изпростява :roll:
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от htris »

Люси остани си в България.Ще си намериш работа в някоя банка,ще си кюташ и кротуваш там,след време ще те направят малък началник,след повече време може и голям,все пак имаш диплома и знаеш език.На местния фон ще си светило.Ще гушнеш някой колега и двамата с нелошите заплати и сметкаджийство като банкови служители и няколко заема ще си уредите живота с не много опъване на жили.Няколко деца и всичко е ок.Вярно работата в банка е тъпа и монотонна,нищо не се случва и в началото е с много ниска заплата,но много по-добре това,отколкото 24 часа екшън за това как ще си платя наема и всички сметки,щото взимам,ама двойни са разходите.А сиренето е 20$ нашенското,не е без пари.И филма е на чужд език,не е като родния.Остави я тази мода за емигриране,тя отдавна мина.Тук бели отдавна не идват,само цветни,свят ще ти се завие на летището.Заминават бели а идват само черни.От десетки години е така.Кой се минал-минал.Като искаш направи като богатите - пращат децата си за по една година в различни страни да понаучат това-онова,език също и така да не се чувстват аутсайдери,ами граждани на света със световно самочуствие.Е за теб ще е малко трудно,но не е невъзможно.С установяването където и да е ще имаш големи трудности,защото у дома и стените помагат,ама навън си е джунгла.Много голяма вероятност има да попаднеш в разните канали на каналджиите и тогава живота ти ще ти се види черен.Защото когато останеш в чужбина без никакви пари на там клониш.За мъжете е по-друго,но за вас е по добре в добре познатата и/или изградена семейно-приятелска среда,без която си нула-хубаво запомни това!Така е във всички държави по света-важно е кой познаваш и на кой кой си.Не си прави илюзии,че ще е различно.Напротив,тъкмо такова ще е ,защото е най-изпитаната система.Хората са еднакви по света.И накрая да ти кажа,че избора си е твой,който както сам се прецака друг така не може да му го направи.Мисли с главата си и проблеми няма да имаш.Пожелавам ти успех!
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kill_u »

Толкоз глупости и аз не мога да ги изпиша за един ред.
smt
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:26 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от smt »

Завист, да не се измъкне от блатото. :D Това е цялата работа!
Федерална процедура-продължителност 18 месеца!
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от Uspial »

Я пак. :D
В каналите на каналджиите :clap:

Абе тоя човек по горе звучи все едно ще се пътува с кораб 5 години до края на света а следващия кораб който се връща ще е след 20 години.
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от htris »

А за всички водолази,миньори и злобари тук:


http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 1%8F%D1%85
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kill_u »

htris написа:А за всички водолази,миньори и злобари тук:


http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 1%8F%D1%85
Това колко пъти ще го предъвкваме? Разбрахме, че в Канада е лошо. Не искаме повече да ни убеждавате в това.
Публикувай отговор