Край на произволната емиграция в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Рокобароко, чети форуми на българи и в други страни и ще видиш че пак така се оплакват :lol: Явно си ни е национална черта.
rocobaroco
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 4:41 pm

Мнение от rocobaroco »

Благодаря на всички ви за отговорите,
точно от това имах нужда. Някой да ми каже, че имаш шанс и то голям ако не те мързи и си амбициозен, защото колкото повече седя тук в България и колкото и допълнителни сертификати и дипломи да придобивам все си е същата шуробаджанащина и мизерна заплата.
Не ме разбирайте погрешно, обичам България,но искам и да постигна нещо в този живот.
Нямам представа колко от вас са си идвали скоро, но положението става все по зле. Има вече някаква извратеност в цялата ни система.
Хора крали милиони и убивали се кандидатират за евро депутати или са вече депутати и за тях правосъдие няма.
Дори и да си най-положителния човек дори и сутрин да станеш и да кажеш, че днес няма да се нервираш и само ще се усмихваш, на първия светофар вече си пред истерия а докато си стигнал до него само броиш дупките и си мислиш колко ще струва ремонта на предницата.За тази година съм платил 400 лв данък защото колата ми е нова и замърсява по малко околната среда ли? А до мен един човек плати 17лв. за лада сигурно мой набор, която бълва цялата Менделеева таблица и прави задръствания.
Това е малка част от нещата и вие ги знаете много добре щом сте заминали да търсите щастието си другаде.
Казваха преди, че ще се оправим след 30 години ами то те минаха 20 и какво? :lol:
Fireman

Мнение от Fireman »

rocobaroco,действай ,не му мисли.Недей да слушаш нечий чужди мнения ,че в Канада е зле и така нататък.
Чети в този сайт само полезните неща,за стъпките от началото до края на процедурата.
Ако има нещо.което искаш да питаш -пиши ми на лични,с каквото мога и знам ще помогна.
Публикувай отговор