попълване на данъчни декларации при счетоводител

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от petiov »

Не съм толкова вещ в счетоводните води затова си търся счетоводител да ми попълни данъчните декларации ама попадам все на едно и също име: Даниел Кътев.А бе няма ли и други счетоводители които могат и искат естествено да се занимават с това.При Кътев не искам да ходя защото останах крайно разочарован от некомпетентността и неучтивостта на секретарката му.Като се обадих първо попаднах на него после той ме прехвърли на секретарката си която не беше наясно какво точно е необходимо да донеса за попълването на декларациите и смъмри нещо като:май тази година се попълвали по електронен път.Освен това както вече споменах беше меко казано неучтива.Та някой ако има добър счетоводител под ръка да свирка.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от pumpy »

petiov написа:При Кътев не искам да ходя защото останах крайно разочарован от некомпетентността и неучтивостта на секретарката му.

Та някой ако има добър счетоводител под ръка да свирка.
Само не разбрах какво общо имат добрия счетоводител, секретарката му и добре свършената работа по данъчните декларации ? Странни мотиви.
etda
Мнения: 146
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:16 pm
Местоположение: QC,Montreal
Обратна връзка:

добър счетоводител

Мнение от etda »

Ето ви алтернатива:
Ина-514 941 3564,такси,счетоводство,данъци-гаранция за добра работа
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

Мнение от petiov »

Благодаря :)
пухинка
Мнения: 255
Регистриран на: Сря Дек 19, 2007 3:52 pm
Местоположение: Montreal

Re: здравей

Мнение от пухинка »

ние пък много сме доволни от г-н Кътев и тази година ще се възползваме от услугите му. :)
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »


Дани Кътев, обичам го тоя човек! :lol:
Винаги е бил точен и коректен с нас.
Знае, че времето е пари, и не ви губи парите/времето, а ви помага да спечелите.
Чест и почитания!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

лично аз НИКОГА не бих му ползвал услугите даже и да ми плаща за това :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

kurta007 написа:лично аз НИКОГА не бих му ползвал услугите даже и да ми плаща за това :)
Няма и как да го направиш, в онази държава "данъци" е мръсна дума. Ела тук, загуби няколко хиляди, заради самопопълване и пак ще си говорим. Освен ако няма да си на социал, тогава няма какво да се притесняваш за данъци ;)
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

poumpy написа:
kurta007 написа:лично аз НИКОГА не бих му ползвал услугите даже и да ми плаща за това :)
Няма и как да го направиш, в онази държава "данъци" е мръсна дума. Ела тук, загуби няколко хиляди, заради самопопълване и пак ще си говорим. Освен ако няма да си на социал, тогава няма какво да се притесняваш за данъци ;)
откъде тва притеснение за непознати ? :roll:
гледаи себе се аз нямам нужда от съвети, и няма да загубя пари ....по скоро бих загубил пари ако му ползвам услугите на bgmontreal
и да не мислиш че е само тои в цяла Канада ? или няма поне още 10 000 по добри специалисти които ще ми струват и по евтино ако се наложи да им ползвам услугите
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

kurta007 написа:
poumpy написа:
kurta007 написа:лично аз НИКОГА не бих му ползвал услугите даже и да ми плаща за това :)
Няма и как да го направиш, в онази държава "данъци" е мръсна дума. Ела тук, загуби няколко хиляди, заради самопопълване и пак ще си говорим. Освен ако няма да си на социал, тогава няма какво да се притесняваш за данъци ;)
откъде тва притеснение за непознати ? :roll:
гледаи себе се аз нямам нужда от съвети, и няма да загубя пари ....по скоро бих загубил пари ако му ползвам услугите на bgmontreal
и да не мислиш че е само тои в цяла Канада ? или няма поне още 10 000 по добри специалисти които ще ми струват и по евтино ако се наложи да им ползвам услугите

Обидни квалификации без разяснения, хм, лошо...
А поне би ли споделил информация и координати на някой от тези по-добри и по-евтини специалисти?
Благодаря ти!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
gazara
Мнения: 173
Регистриран на: Сря Авг 10, 2005 6:23 pm
Местоположение: Pierrefonds(montreal)

Мнение от gazara »

ейй,много злоба се е насъбрала в живота человечески!!!защо така бе 'ора?Бъдете малко по толерантни,уважавайте другите пък били те и на по ниско стъпало от вас...нека има избор,пък какво ще изберете си е ваша работа...
http://bgtheatreadventure.weebly.com" onclick="window.open(this.href);return false;
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

kurta007 написа:
poumpy написа:
kurta007 написа:лично аз НИКОГА не бих му ползвал услугите даже и да ми плаща за това :)
Няма и как да го направиш, в онази държава "данъци" е мръсна дума. Ела тук, загуби няколко хиляди, заради самопопълване и пак ще си говорим. Освен ако няма да си на социал, тогава няма какво да се притесняваш за данъци ;)
откъде тва притеснение за непознати ? :roll:
гледаи себе се аз нямам нужда от съвети, и няма да загубя пари ....по скоро бих загубил пари ако му ползвам услугите на bgmontreal
и да не мислиш че е само тои в цяла Канада ? или няма поне още 10 000 по добри специалисти които ще ми струват и по евтино ако се наложи да им ползвам услугите
Курта , какви са тия простотии дето ги пишеш?
Аватар
Karo007
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 11:11 pm
Местоположение: quEbec

Мнение от Karo007 »

IvHaydu написа:
Дани Кътев, обичам го тоя човек!


А жена ти знае ли, или и тя го обича ? :wink:
Аватар
Karo007
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 11:11 pm
Местоположение: quEbec

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от Karo007 »

petiov написа:...А бе няма ли и други счетоводители които могат и искат естествено да се занимават с това....
Има, но добрите счетоводители вероятно имат по-важна работа от писане на хиляди мнения в БГ форум, затова не са известни тук. А и добрите нямат нужда от реклама по принцип - те си имат твърда клиентела и референции. Като лекарите почти.
И не винаги най-добрите говорят Български.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Karo007 написа:
IvHaydu написа:
Дани Кътев, обичам го тоя човек!


А жена ти знае ли, или и тя го обича ? :wink:



Тя всичко знае...
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Публикувай отговор