Otnovo kofti sluhove!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

А какво означава part time студент?
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Munik
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 27, 2004 8:35 pm
Обратна връзка:

Мнение от Munik »

Става ли единият от семейството да работи за около 2000$/мес. а другият да учи вечерно и да взема стипендия? :roll:
Лесно ли ги дават тези стипендии и заеми и после за колко време си ги искат обратно?
Как се котират икономическите специалности от БГ? Признават ли някакви изпити или всичко наново ще си зупкаме?
Благодарско!!! :)
tosev
Мнения: 45
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:36 am

Мнение от tosev »

Rosi написа:Ne sa sluhove.Pretovete naistina se uveli4avat za smetka na bourse.Eto tuk v nai-ob6ti linii:

http://www.afe.gouv.qc.ca/renseigner/fo ... ulAide.pdf
V nai-ob6ti linii pi6e, 4e Rosi, mai, e sbyrkala! CALCULATORA o6te go nyama, sire4 6te doide skoro! Togava 6te mozhe da se calculira kolko $ Loan i kolko $Bursary.
Гост

Мнение от Гост »

Незнам какво пише, обаче Роси не е сбъркала. Стипендията я намаляват.
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

PISHE CHE CALCULATORA STE E BIENTOT disponible.
Rosi

Мнение от Rosi »

Ombudsman написа:Незнам какво пише, обаче Роси не е сбъркала. Стипендията я намаляват.
ami na men mi se iska6e da sum sburkala, za6toto programata za EF ne be6e lo6a i dava6e izklu4itelen 6ans na novite imigranti.No studentite otdavna govoreha za tova, sega kazvat 4e i taksite 6te sko4at s pone 50% , ako ne i dvoini.Moje da ne e za taia godina, no tova e tendenziata.REEE e suzdaden to4no zatova, o6te predi 2-3 godini se govore6e, 4e sled 10 godini, za na6ite detza programata za AF niama da su6testvuva.Niamah vreme da 4eta s podrobnosti pdf file , 6toto i ne me zasiaga otdavna, no po grubi smetki 6te e 45/55 vuzvra6taemata 4as pri max stipendia.
Заключено