До къде ще ви доведе развода!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

Мнение от Optimist Creed »

Тука трябваше да имам поне единия от поустингите си. Бих се радвал ако изтривача каже на коя точка от правилника се уповава.
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

KVS написа:Даниеле, развода в България си е типично по женски манталитет. Жената си грабва всичко (апартамента, фирмата, колата, парите в банката) и иска отделно издръжка от мъжа си, без да и пука, че той няма какво да яде.Развода по канадски, дай Боже да не го разбирам!
... като по американски: всичко за жената без оглед на приноса за материалното, нито търсене на вина у нея за каквото и да било. И така, благодарение на феминистката намеса в законодателството и произтичащите от това норми за "справедливост", в крайна сметка жената получава куршум, а мъжа доживотна.
Кое си требе, оно си сака!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

В Канада е още по зле от Щатите ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Yahoo!
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 12:06 pm

Мнение от Yahoo! »

Optimist Creed написа:Тука трябваше да имам поне единия от поустингите си. Бих се радвал ако изтривача каже на коя точка от правилника се уповава.
ето на тази :

13. Потребителите не трябва да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно, което го касае лично или не, може да изпрати Л.С. до назначените за съответния форум Модератори или на някой Администратор. Обсъждането на действията на Модератори и Администратори във форумите е недопустимо и такива теми или мнения ще бъдат изтривани.
"I want to know God's thoughts; the rest are details."
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

Мнение от Optimist Creed »

Yahoo! написа:
Optimist Creed написа:Тука трябваше да имам поне единия от поустингите си. Бих се радвал ако изтривача каже на коя точка от правилника се уповава.
ето на тази :

13. Потребителите не трябва да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно, което го касае лично или не, може да изпрати Л.С. до назначените за съответния форум Модератори или на някой Администратор. Обсъждането на действията на Модератори и Администратори във форумите е недопустимо и такива теми или мнения ще бъдат изтривани.
Щом във форума не може , то къде? На ЛС ? Ами аз даже не знай кой три ! Да не говорим за изгубеното време да намеря в коя тема ми беше поустинга. Пене като изтрива да ми оставя поустинга с надпис "Изтрито".
А за въпросния ми поустинг - нещо от рода " Бате не се заяждай , не виждаш ли ,че е сладка котка. Ммммм " ,не вярвам да е имало оплакване. Човек полага труд и идеи за някакъв забавен поустинг и накрая всичко изчезва за миг. :roll: . :( .
Публикувай отговор