Проблеми с АРЕНА.БГ

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
borimira2
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 1:40 pm
Местоположение: Burlington, ON

Проблеми с АРЕНА.БГ

Мнение от borimira2 »

Здравейте,

снощи бях неприятно изненадана когато исках да заредя ТОРЕНТИТЕ на арена бг и получих следното съобщение (разбрах, че от бг нямат проблеми). Прочетох ж интернета малко и разбрах, че
LeaseWeb са холандска асоциация срещу пиратство по интернета. Можете ли да споделите дали имате подобни проблеми и как мога да продалжа да ползвам АРЕНА...

благодаря Ви предварително,
поздрави,


Dear users,

This webpage was removed from our web site. The reason is in next e-mail: =============================================================================

Dear customer,


We have been notified that the website "www.arenabg.com" which is hosted on your system contains intellectual property right infringements. (or the site makes that possible in some way)


In a recent court case, LeaseWeb was ordered to take down such sites, LeaseWeb therefore has no choice but to obey the court order and take down sites that list bittorrent files. The requestor has also demanded we hand over your name and address, we are currently getting legal advice to see if we are obliged to do that.


We hereby kindly request you to take down the website mentioned above within 48 hours. Failure to do so will result in a direct ending of contract and services provided by LeaseWeb.


Kind regards,
Аватар
hellstorm
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 2:49 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от hellstorm »

Пробвай да я заредиш"страницата" през някой proxy сървар в нефашистка държава.Предлагам ти от тука http://open-url.com/. Отваря се една страница в горния край има поле----->Web address:Там пишеш сайта в твоя случай АренаБГ и даваш Browse.
Това е една от алтернативите има много други проксита. Проблема е по бавното отвряне но е по добро от никакво.
Good Luck&Have Fun
Je respecte ton avis, mais c'est pas le mien donc c'est pas le bon.
borimira2
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 1:40 pm
Местоположение: Burlington, ON

Много ти благодаря хеллсторм:)

Мнение от borimira2 »

Здравей хеллсторм, много ти благодарйа отваря се, не е толкова бавно, но имам достап:))

Приятен ден ти желая и ти благодаря за усмивката, която ми достави тази сутрин:)
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

а на мене пък ми пише следното
At this moment this account is being used by another user or Your IP address is changed. Please, try again after 10 min. or click here to logout!
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
chuinard

Мнение от chuinard »

Брадата те изпреварил :D ...а може и новобранеца отсреща..
Добре, че бай ахмак не ми е чак толкова мой човек и справките за варненци малко ги извивам с истината :D :D :D
И да дойдете на партито под строй, че ще раздавам непоряди 8)
borimira2
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 1:40 pm
Местоположение: Burlington, ON

arenabg problemi

Мнение от borimira2 »

Мене не ми дава шанс да се логна оут от моя акаунт:)) този на който са ми гепили ИП-то:))

Парти ли каза.... кога каде защо:)) казвай:) ... и пристигаме;)
chuinard написа:Брадата те изпреварил :D ...а може и новобранеца отсреща..
Добре, че бай ахмак не ми е чак толкова мой човек и справките за варненци малко ги извивам с истината :D :D :D
И да дойдете на партито под строй, че ще раздавам непоряди 8)
chuinard

Мнение от chuinard »

На 18.10.2008 от 18 часа на адрес 8070 Christophe Coplomb в Монтреал ще се проведе парти организирано и спонсорирано от родолюбивия Българин Владо Тренев.
На партито ще се проведе акция под егидата на Де-зората за набиране средства в помощ на вестник ПРО-АНТИ. За най малките присъствуващи Бате Климбо- Климент Дечев ще изиграе любимите скечове за нас техните бащи и майки, баби и дядовци. Желаещите могат да помогнат с малки дарения а сертификата ще бъде на името на Де-зората. Всеки участник- дарител ще получи специална значка за ревер.
Нека им покажем, че знаем какво правим.
Нека бъдем различни от тях и поставим началото на една нормална БЪЛГАРСКА СВЕТОВНА ОБЩНОСТ
_________________
Аватар
7George
Мнения: 9660
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

БОли ме шмайзера за Арената: Пиратският Залив нали точи... 8)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

7George написа:БОли ме шмайзера за Арената: Пиратският Залив нали точи... 8)
Да, ама от тях не можеш да дръпнеш БГ БигБрадър, нали? :?
Аватар
7George
Мнения: 9660
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

ablood написа: Да, ама от тях не можеш да дръпнеш БГ БигБрадър, нали? :?
И защо си мислиш, че съм съкрушен по тая причина? :beer: Виж, ако ме оставят без пуйка по празниците...
Публикувай отговор