моля за съвет!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
SOULRIPPER
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Авг 15, 2007 7:06 am

моля за съвет!

Мнение от SOULRIPPER »

...
Последно промяна от SOULRIPPER на Сря Окт 15, 2008 10:38 am, променено общо 1 път.
rugby is the source
Таня
Мнения: 205
Регистриран на: Чет Яну 24, 2008 6:39 am
Местоположение: България/Canada

Мнение от Таня »

Аз мисля, че няма място за притеснение. Дори ако нещо им пречи да свържат второто ти писмо с първото, най-много да ти пишат да им пратиш свидетелството. Но не мисля, че са толкова глупави. Смятам, че всичко ще е наред и няма място за притеснение. Успех!!!
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

Таня написа:Аз мисля, че няма място за притеснение. Дори ако нещо им пречи да свържат второто ти писмо с първото, най-много да ти пишат да им пратиш свидетелството. Но не мисля, че са толкова глупави. Смятам, че всичко ще е наред и няма място за притеснение. Успех!!!
И на мен ми се струва, че е рано да се притесняваш. Спомням си го това чувство: ох дали са го получили, дали не са пратили искане и аз да не съм го получил и пр. ; е не е приятно :( .
Дишай си спокойно, просто е рано още за баркодове (предвид летните отпуски най-вече ), а те няма да ти пратят специално потвърдение, че е пристигнало второто писмо :wink:
Успех!
Кое си требе, оно си сака!
SOULRIPPER
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Авг 15, 2007 7:06 am

Мнение от SOULRIPPER »

мерси много за отговорите!
rugby is the source
mimi-pande
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 12:38 pm
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от mimi-pande »

ние също минахме интервю на 06.06 и пуснахме документи на 24.06, на 09.07 получих имейл, че сме забравили да подпишем допълнителната информация за семейството-на 10 им пуснахме документитте по имейла и те ми пратиха потвърждение. От тогава си гледам пощата постоянно,но няма нищо.Не се притеснявай-ако има нещо-мисля,че ще те информират за доп. документи.
интервю-06.06.2008
медицински-06.10.2008
покана за визи-10.11.2008
визи -27.11.2008
SOULRIPPER
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Авг 15, 2007 7:06 am

Мнение от SOULRIPPER »

merci mimi-pande, успех и бърза процедура&весел weekend!
rugby is the source
Публикувай отговор