Кои са агресивните шофьори по канадските пътища

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Ха! Тя бензин сипва с множество маневри, искаш автомивката да уцели!
Първото и зареждане в ESSO беше неуспешно. След няколко маневри, слизания и качвания в колата, накрая я досрамяло и си тръгнала без бензин. И това е шофьор който има от 7 години собствена кола.
Има тави които в съдомиалната "ич ни влаат".
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
.com

Мнение от .com »

iliana написа:... тъчлес кар уош за колата...
Изображение

я да видим колко ще си изкривят вратовете сега :beer:

и да не чувам лоша дума за блондинките ... :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

ablood написа:
Ivet написа:ablood, искаш ли на едно офроуд маршрутче да минем? Да видим кой може да кара? 8) :lol:
Колко точно OFF? Да не си се обзавела с Land Cruiser? Или просто от много мачкане са ти изпопадали калниците и сега си мислиш, че караш бъги?

Винаги съм се забавлявал на личности, купуваши си offroad превозни стедства, за да ги карат 95% по асфалт. Оставяме 5 процента за дните със снеговалеж, макар, че тогава единствения проблем е трафика, а не проходимостта.
Чудя се самочувствието ти ли е малко свръх така или главата чугунена, както любезно се изрази един съфорумник по-напред? :lol: :P Винаги съм се забавлявала на личности, които обобщават и са вещи по всички въпроси. :lol:

Сузикан 2007

Сузикан 2006

Тест на Toyota FJ Cruiser
Последно промяна от Ivet на Сря Юни 18, 2008 9:31 am, променено общо 1 път.
Let it go...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Аблъдчо, май е крайно време да спреш да говориш каквото и да било на автомобилна тематика, освен ако не искаш да станеш за смях и на гаргите. Карай си варела-таралясник и не се занимавай с такива няпонятни за съществото ти автомобилни занимания като офроуда. :lol: :rotfl:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Ivet,

Аз съм обикновенно градско момче. Нито мен, нито приятелите ми някога са ни вълнували такива превозни средства.

И не ми казвай, че този спорт в канада не е предимно фермерски!

Не мисля, че споделям радостта ти от присъствието ти на сватба по анцунг. Сигурен съм, че тези забавления и среди са очарователни за някои хора. За други са нелепи.

Казваш: "има някаква система за блокиране на колелата при боксуване" Е, разбирачът отдалече си личи :lol:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Уф, неправилно се изразих! Не се забавлявам с личности като теб. Направо ми оправи седмицата, така не се бях смяла отдавна. :lol: Ще предам на момчетата от клуба, че офроуда е фермерски спорт. :rotfl: O sancta simplicitas! - свещена простота му се вика на твойто, трудно правиш разлика между трактор и огроуд машинка. :lol:
Последно промяна от Ivet на Сря Юни 18, 2008 2:13 pm, променено общо 1 път.
Let it go...
.com

Мнение от .com »

тука са започнали "да си ги мерят" ...

кой е по-по най :lol: за децата до 5 годишна възраст имаше едно предаване
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Не е необходимо да работиш цял живот във ферма, за да имаш фермерско мислене.
Всъщност повечето селяни доста добре се забавляват. Аз също се изнесох от големия град, отивайки в квартал, който допреди 50 години е бил село с ферми. Диалектът който говорят децата ми хич не ми се нрави, но, надявам се на не проникне дълбоко в кръвта им.
В големите градове е пълно с хора отраснали сред крави и кокошки, които обаче страшно се обиждат, като ги нарекат "селяни".
Всъщност има ли нещо лошо в това? Някои еволюират, други като мен деволюират. Браво на първите!

MrGeek, аз мразя вановете. Допреди да имам деца карах любимата си кола - бизнес клас седан. Като пораснат пак ще си взема такава. Колите със специални предназначения са винаги смешни и неудобни, когато нямаш нужда от такива.
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

ablood написа:Ха! Тя бензин сипва с множество маневри, искаш автомивката да уцели!
Първото и зареждане в ESSO беше неуспешно. След няколко маневри, слизания и качвания в колата, накрая я досрамяло и си тръгнала без бензин. И това е шофьор който има от 7 години собствена кола.
Има тави които в съдомиалната "ич ни влаат".
:lol: :lol: :lol: каза ти се вече, ти си си избрал госпожа идеалната, никой не ти е виновен, но не е хубаво да обобщаваш :lol: :lol:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
пак сме тук :-)
.com

Мнение от .com »

ilka написа:
ablood написа:Ха! Тя бензин сипва с множество маневри, искаш автомивката да уцели!
Първото и зареждане в ESSO беше неуспешно. След няколко маневри, слизания и качвания в колата, накрая я досрамяло и си тръгнала без бензин. И това е шофьор който има от 7 години собствена кола.
Има тави които в съдомиалната "ич ни влаат".
:lol: :lol: :lol: каза ти се вече, ти си си избрал госпожа идеалната, никой не ти е виновен, но не е хубаво да обобщаваш :lol: :lol:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Хайде сега - неговата била "идеалната", другите били по-убави ...

много голям процент от българките са от "идеалния" сорт бих казал аз - повече от 85%
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

.com написа:
много голям процент от българките са от "идеалния" сорт бих казал аз - повече от 85%
хехе, че да си е избрал от останалите 15 % - а не да излага жена си по форумите ...
пак сме тук :-)
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Аз явно съм от "неидеалните"
Като си помисля само, навремето сама си оправях трабантчето
:D
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Трябваше да снимам вчера 13-месечната ми дъщеря, как ми помага да си сменям накладките. Доволно бебешко личице, зверски омазано с машинно масло.
Синът ми през това време риташе топка из двора. Пълна апатия към мръсните машини.

Установявам, че от женска гледна точка, жените са по-добрите шофьори. Дават за пример концентрацията и предпазливостта си, ръмжейки злобно когато им споменеш статистика и щети.
Аватар
gazara
Мнения: 173
Регистриран на: Сря Авг 10, 2005 6:23 pm
Местоположение: Pierrefonds(montreal)

Мнение от gazara »

Аз съм от лошите шофьори по пътищата,не пускам пред мен ако някои се прави на хитър просто ми е омръзнало от българистан от такива шофьори,иначе ме кефи спокойствието което цари по улитците тук,трябва много да се напрегнеш че да си създадеш проблем,ха ха ха.......иначе по въпроса за селяните,аз отдавна мисля че не е важно от къде си а какъв ти е умствения багаж,мен лично големите и не-икономични коли ме дразният но това е мое мнение,а оправданието че ти трябва джип за зимата тук не издържа zaщото улитците са чистят повече от достатъчно че да си караш нормална кола,която даже изгнива от мнoгoто сол и препарати които хвърлят по улитците......
Публикувай отговор