Някой получил покана...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Някой получил покана...

Мнение от estoyanova »

Бихте ли споделили получил ли е някой покана за интервю от кандидатстващите след септември 2002 година.Предварително благодаря! :P
Angie
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 5:02 am

Мнение от Angie »

Zdravei, az zasega ni6to ne sam poluchila. Vlizam i v edin UK forum za imigrirashti prez London, i napravo im zavijdam kato vijdam kak za 10-12 meseca veche imat vizi. Kak e pri teb?
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Angie,положението е следното:Май месец получих писмо с файловият си номер и пишеше,че до 3 месеца ще получа следващите указания,но до този момент нищо....Знам,че се чака много,но ужасно се изнервям вече,защото пропускам и други неща,ако нищо не стане.Ако имаш желание би ли споделила сайта през UK?Предварително благодаря!
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Angie,положението е следното:Май месец получих писмо с файловият си номер и пишеше,че до 3 месеца ще получа следващите указания,но до този момент нищо....Знам,че се чака много,но ужасно се изнервям вече,защото пропускам и други неща,ако нищо не стане.Ако имаш желание би ли споделила сайта през UK?Предварително благодаря!
Angie
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 5:02 am

Мнение от Angie »

Eto go linka: http://groups.yahoo.com/group/britainto ... migration/

Toi se otnasia za kandidatsvashi prez London. Zabeliazah, 4e sega poluchavat medicinski podali septemvri-oktomri i niakoi daje imat ve4e viza sled okolo mesec.
Moje bi pismoto, koeto sa kazali 4e shte izpratiat e za da im izprati6 dopalnitelni dokumenti pri nujda, sled predvaritelnia paperscreening. Moje i ve4e da si go minala i ako niama nujda ot dokumenti da ne te uvedomiat. Az ti biah pisala 4e polu4ih razli4no pismo v koeto pi6e6e 4e sam minala parescreening i 4e se o4akva do 24 meseca da se vzeme re6enie. Dano da e po-rano! Pozdravi
Заключено