Болен на медицински прегледи

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
didilota
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 3:59 pm
Местоположение: Montreal

Болен на медицински прегледи

Мнение от didilota »

Здравейте!
Ние сме семейство с две деца.След няколко дни имаме час насрочени медицински прегледи , но синът ни днес се разболя - кихане , кашлица и хрема.Сега се чудим дали е необходимо да отложим медицинските прегледи.Дали тези негови симптоми биха дали отражение на резултатите от прегледите.Той е на 8 години и ще дава само урина , доколкото ми е известно.Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да пише.Утре мислехме да тръгваме за София,мъжа ми си взе отпуск,но уви юсега се чудим какво да правим.
Благодаря Ви предварително!
kralimarko

Мнение от kralimarko »

те за хрема и кашлица не преглеждат .НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ,внимавайте с кръвното и по сериозни неща
Таня Калинчева
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Юни 25, 2007 6:30 am
Местоположение: БГ
Обратна връзка:

Мнение от Таня Калинчева »

Как да разбирам това? И за кръвното ли връщат?!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Таня Калинчева написа:И за кръвното ли връщат?!
Чак пък да връщат :D Мерят го и толкова.
За няколко години четене на форума не съм чула за прекратена процедура заради медицински. За забавяния и допълнителни изследвания да, но нищо по-сериозно.
kralimarko

Мнение от kralimarko »

Таня Калинчева написа:Как да разбирам това? И за кръвното ли връщат?!
мойто кръвно беше 95 на 141 когато ходихме на медицински и доктора не искаше да подпише след 2 4аса пак го мери пак високо та ходих след 1 ден пак да ми го мери и беше нормално..не знам що бях го вдигнал но тва е мойа опит ..
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Аз пък не съм чула да мерят кръвното на 8 годишно дете. Той ще даде само урина и вие можете да кажете, че е настинал, да го имат впредвид все пак, ще мине очен лекар, уши, нос, гърло и вътрешни болести. Мисля, че няма да имате проблеми.
Аватар
BrotherJoe
Мнения: 129
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 5:03 am

Мнение от BrotherJoe »

Дидилота, децата ни минаха 2 пъти на медицински- първия път бяха болни-грип- това излиза в урината и кръвта - след 1 седмица дадоха повторно урина и всичко беше ОК. Преценете си дали да не си отложите медицинските с една седмица- да не се разкарвате 2 пъти и да не плащате някои изследвания 2 пъти- не че е толкова скъпо едно изследване на уина, но все пак... Успех !
didilota
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 3:59 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didilota »

Благодаря много на всички за изразеното мнение.Решихме да отложим медицинските прегледи за известно време.Няма смисъл да рискуваме заради тази болест нещо да не е наред,че сме чак от Варна и ново изследване за нас би означавало и ново пътуване до София.Желая успех на всички и много здраве!
Публикувай отговор