Времето във Ванкувър.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
hrimi
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:39 am
Местоположение: Vancouver

Времето във Ванкувър.

Мнение от hrimi »

Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Ако ви се иска дъжд, не се притеснявайте, съвсем сигурно е, че съвсем скоро мечтата ви ще се сбъдене!
Проблемът е, че времето не е това, което беше и примерно миналата есен Отава би Ванкувър по дъждовно дни. Таааа.....
Let it go...
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

не е въпроса дали вали, а продължителността на слънцегреенето. Щото то и в тропиците пере яко дъжд, ама след половин час грейне слънце.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
kralimarko

Мнение от kralimarko »

та всъщност аз не разбрах!!!! вав Ванкувер вали за малко и спира или вали с 4асове преди да спре????
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Като стана дума за Ванкувър някой знае ли, защо изчезна форума на http://forum.vanbg.com/index.php?sid=7f ... 58f30c66a7?
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
Leon
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:32 am
Местоположение: Beautiful British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Leon »

www.vanbg.com ще се появи късно днес или утре сутринта. В момента се обновяват DNS-ите на на домейна.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Leon написа:www.vanbg.com ще се появи късно днес или утре сутринта. В момента се обновяват DNS-ите на на домейна.
Това е добра новина :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

kralimarko написа:та всъщност аз не разбрах!!!! вав Ванкувер вали за малко и спира или вали с 4асове преди да спре????
Различно е, за трите месеца престой тук съм виждала дни, в които не спира да е мокро и мрачно, и такива като петък, в които ту попрекапе, ту пекне и в крайна сметка ти оставя впечатление за много приятен ден. Не е жега, за което родителите ни завиждат вмомента с тия температури сега в Бг :? Покрай честото преваляване е много зелено и свежо. Ще видим зимата как е, всички казват, че не спира да вали. Даже колегите ми се майтапят, че имаме два сезона - лято и дъжд :wink:
Между другото, тук не е като в София примерно - това, че вали не значи, че се връщаш кален вкъщи. А и наистина рядко вали с едри капки и силно.
Последно промяна от zaia на Нед Юни 24, 2007 7:39 pm, променено общо 1 път.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

в Ванкувар вали с дни,преди да спре ,понякога няма лошо в това
THE LAST LINE OF DEFENSE
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

миналата година валя почти 2 мес нон стоп, ама след това на 1 февр. спря и дойде пролетта, тази година зимата почти не валя, но за сметка на това пролетта си поваля доста в повечко, та дазе и от лиатото застъпи, абе с 2 думи доста, ама наистина доста вали.
Ognen_led
Мнения: 637
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 8:18 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Ognen_led »

А как е през януари в планинските курорти? Тая зима мисля да се покрия от Монтреал ппрез най-gадния месец тук януари. На море не ми се ходи зимата щото от пек на студ не e kef. Та интересно ми е кво ще кажете за планинското време около Ванкувър конкретно за януари...
Seahawks
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 1:24 am
Местоположение: Seattle

Мнение от Seahawks »

Не вали толкова колкото е облачно поне в Сиатъл е така, но разликата с Ванкувър е, че в Сиатъл е по-топло с 2-3 градуса. А и дъжда едвам те мокри, гръмотевици има 2 пъти в годината. Днес обаче валеше и спираше по 100 пъти и най-интересното, че валеше дъжд и грееше слънце :shock:. Но климата е много по-добър от българския. През лятото е невероятно. Тогава тук имаме едно от най-доброто време в Северна Америка. Температурите са около 25 градуса през деня, рядко минават 30. Естествено имаше и 35 градуса на 11 юли. През нощта е прохладно и стига до 14-15 градуса и се спи много добре. Като цяло рекорда на Сиатъл е 38 за най-висока за Ванкувър ще е около 34. През зимата (ноември, декември, януари) през деня е около 5-10 градуса, през нощта 2-3. Рядко минава минус. Естествено има и такива дни, но са около 5 за цяла зима. Проблема на климата на Pacific northwest-a e не дъжда, а облаците, от ноември до април рядко виждаш слънце
Публикувай отговор