Има ли от форума Българи живеещи в Уест Ван

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Има ли от форума Българи живеещи в Уест Ван

Мнение от Bily T »

Здравейте,
искам да попитам има ли хора който се вестват тук да живеят в квартала в който ние се позиционирахме - Уест Ванкувър? Ако има ще се радваме да се запознаем и да се виждаме понякога.
NO PAIN NO GAIN
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Чак такива баровци не ми се вярва да има .По вечето са в покрайнините на мешените райони на Бърнаби ,Нюуестминистер,Кукумукутам,Ню Делхи/Съри/.Сега се сещам за един баровец дето ти е комшия в Норт,ако вече не се е преместил в Хонк Конг/Ричмънд де/ :wink:
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

Що бе бате? аз не съм никакъв Баровец :wink: все още де. Все пак допускам, че има и други редови тенанти като нас дето обитават разни бейзмънти и сюити в квартала.
Колкото до Гийк с него се познаваме и доколкото разбрах няма немерение да се мести засега освен до Сиатъл ако не се прибере да нагледа имането.
NO PAIN NO GAIN
emiliana

Мнение от emiliana »

bateto написа:Чак такива баровци не ми се вярва да има .По вечето са в покрайнините на мешените райони на Бърнаби ,Нюуестминистер,Кукумукутам,Ню Делхи/Съри/.Сега се сещам за един баровец дето ти е комшия в Норт,ако вече не се е преместил в Хонк Конг/Ричмънд де/ :wink:
:P Аз познавам поне 10 БГ семейства живеещи в сърцето на Ванкувър.
А Западен Ванкувър има повече жълти обитатели отколкото бледолики.Баровцете са в British Property,ако изобщо си чувал кво е това :beer:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Bily T написа:Колкото до Гийк с него се познаваме и доколкото разбрах няма немерение да се мести засега освен до Сиатъл ако не се прибере да нагледа имането.
Били, остави го Батката. Той напоследък преглежда форума рядко и все във високоградусово състояние та затова пропуска съществени моменти от информационния бюлетин на радиоточката. ;) :lol: :rotfl:
VenV
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Фев 08, 2005 3:46 pm
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Мнение от VenV »

Има няколко български семейства в West Van, включително и в British Properties, но не мисля че влизат често :D в този форум :D .
В последно време по-младите се заселват в Downtown, a по-улегналите си купуват имоти в Бърнаби, Кокуитлам и др. подобни.
Пусни ЛС ако искаш, може да се видим.
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

Повдигам темата. :roll:
NO PAIN NO GAIN
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

Може би вече сте го направили, но все пак да предложа - може да се регистрирате в bgmamma и да попитате там - има много приятни момичета от Ванкувър. Имат и малки деца, а нали и вие сте с бебе.
Ние направихме същото в Торонто, видяхме се с някои от тях - вярно не е като с приятелите от Бг, но пак е нещо.
Аватар
Leon
Мнения: 65
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:32 am
Местоположение: Beautiful British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Leon »

По моите впечатления най много Българи засега съм срещал в New Westminster i Burnaby. В North Vancouver също напоследък се появиха българи, и квартала не е лош. Има много иранци(персиици :) ) които са направили много магазинчета и заведения с храна близка до нашата в БГ.

Моят колега живееше в Уест Ван, но се премести в Торонто.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

А защо твоя колега се премести в Торонто.Нали Ван. е върха на сладоледа. :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe Торонто си е Торонто, класика, въртиш , сучиш, в крайна сметка все тука идваш :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Идваш , щото има по-евтини и удобни полети до България :wink:
Публикувай отговор